Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 2018

Aktuality - Z kulturního Brodu

Český rozhlas Region přiveze do Českého Brodu známé zpěváky i oblíbeného komika

V pondělí 11. května od 14 hodin zavítá tým Českého rozhlasu Region na náměstí Husovo v Českém Brodě.

Moderátor Patrik Rozehnal představí návštěvníkům svého kolegu Otu Jiráka i řadu místních hostů. Připraven bude také bohatý doprovodný program včetně koncertu Yvonne Přenosilové a Marcela Zmožka.

„Český Brod je jedno z deseti středočeských měst, které v letošním ročníku akce Region na cestách navštívíme. Navázali jsme spolupráci s městem Český Brod, které nám vyšlo se vším vstříc,“ přibližuje dění  průběhu akce moderátor Regionu Patrik Rozehnal. „Cílem této akce je nabídnout obyvatelům pódiový program s řadou hudebních vystoupení a zároveň zajímavý doprovodný program, kde si na vlastní kůži mohou vyzkoušet řadu zážitků - někdy až adrenalinových - a potkat se s místními spolky, které ve městě působí,“ dodává moderátor celého odpoledne.

Od 14.00 bude pro návštěvníky připraveno hudební vystoupení Jazz Bandu pod vedením Petra Venkrbce ze Základní umělecké školy v Českém Brodě. V 15.00 obecenstvo rozhýbe hudební vystoupení zpěvačky a moderátorky Regionu Jany Chládkové, od 16.00 na pódiu vystoupí Yvonne Přenosilová a celý program uzavře vystoupení zpěváka Marcela Zmožka.

Na náměstí Husovo zavítá také herec a zároveň hvězda pořadu Humoriáda Ota Jirák. Hudební vystoupení od něj nečekejte, spíše bude povídat o svém životě i vztahu k Českému Brodu a okolí. „Akce podobného typu mám velmi rád. Člověk se alespoň na malou chvíli odpoutá od stereotypu běžných dní a podívá se do míst, která jsou jeho srdci blízká. Zároveň je to příjemná možnost, jak se vidět se svými hereckými a hudebními kolegy a v neposlední řadě se jedná o výjimečnou možnost pohovořit se svými fanoušky,“ popisuje Ota Jirák. Povídání s Otou Jirákem proběhne od 15.30, následovat bude krátká autogramiáda. 

Po celé odpoledne bude připraven bohatý doprovodný program i soutěže o lákavé ceny. Návštěvníci si například mohou prohlédnout hasičské vozidlo Praga AN z roku 1929 od místního sboru dobrovolných hasičů. Připraven bude i stánek prevence v požární ochraně a hry pro děti. Pro ty, kteří budou chtít zkusit adrenalinový zážitek, bude po celé odpoledne připraven otočný simulátor dopravní nehody od partnera akce ÚAMK. U stánku Lázní Poděbrady si pak mohou nechat návštěvníci změřit tlak, cukr a cholesterol.  

Prostřednictvím webové kamery bude celý program k dispozici i na stránkách www.cesky-rozhlas-region.cz, živé vysílání Českého rozhlasu Region z Českého Brodu lze naladit na frekvenci 100,7 FM. 

Tereza Čistotová, manažerka komunikace

Komentáře:

  1. [1] Honza 217.198.broadband5.iol.cz

    Tak k této sestavě už chybí pouze Šlágr TV.

    27.04.15, 17:09:42
  2. [2] beruška cbrod.bmb-green.cz

    Honzo, neříkejte, že se netěšíte :D.

    30.04.15, 08:58:40
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist