Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 2018

Aktuality - Z města

Český Brod uspěl v soutěži Best Finance Team 2012

CFO CongressV rámci setkání finančních ředitelů firem působících v České republice CFO Congress, které se konalo ve středu 4. října v pražském hotelu Boscolo, byly hodnoceny nejlepší české finanční týmy za rok 2012. Pořadatelé ze společnosti Blue Events a nakladatelství Economia rozhodli o udělení cen ve třech kategoriích: velké firmy, střední a malé firmy a veřejná správa.

Do každé kategorie bylo odbornou porotou ve složení z renomovaných ekonomů nominováno pět společností. Do kategorie veřejná správa byl vedle týmů měst Valašské Meziříčí, Teplice, Jílové u Prahy a Žďár nad Sázavou nominován i finanční tým městského úřadu v Českém Brodě. Dle tvrzení pořadatelů se kritéria hodnocení volila jako kombinace amerického subjektivního a německého objektivního systému. Avšak z pěti nominovaných byl po vzoru amerických oskarů zvolen jen vítěz.

Přestože jsme na nejvyšší ocenění nedosáhli, bylo mi ctí zastupovat město na této vrcholné akci a našemu finančnímu týmu za to děkuji a gratuluji mu. V kategorii veřejné správy zvítězili zástupci Valašského Meziříčí, v kategorii střední a malé firmy tým pivovaru Bernard a velké firmy ovládl nadnárodní koncern Siemens. Absolutním vítězem byl nakonec vyhlášen pivovar Bernard.

Jakub Nekolný

04.10.12 Z města
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist