KD Svět

Aktuality

Aktuálně z KD Svět

Vážení a milí návštěvníci Kulturního domu Svět, nacházíme se v době mnoha nejistot. Jednou z nich je i konání kulturních akcí. Vzhledem ke kapacitě našeho sálu je momentálně konání akcí v KD Svět v tomto rozsahu stále povoleno a je omezeno pouze nošením roušek, pravidelnou dezinfekcí prostor a omezeným provozem kavárny.

Vzhledem k situaci okolo nás je však, ať ze strany účinkujících či pořadatelské, nutné některé akce přesunout na nový termín v příštím roce.

O veškerých změnách se vás snažíme okamžitě informovat, a to prostřednictvím webových i facebookových stránek. Jako další možnost, jak se dostat včas k informacím, týkajících se provozu KD Svět, nabízíme zasílání Českobrodského kulturního newsletteru, který můžete každý čtvrtek obdržet do emailové schránky. K tomuto odběru se lze přihlásit prostřednictvím webových stránek či vyplněním formuláře v Informačním centru či v knihovně.

PROGRAMOVÉ ZMĚNY

Aktuální změny v programu se momentálně týkají následujících představení:

  • Koncert písničkářky Kaczi, která nás navštíví v novém termínu 4. 3. 2021
  • Mistře, o čem se neví? Pořad s Janem Kačerem a Karlem Soukupem byl přesunut na 24. 5. 2021
  • Loutková pohádka Pinocchio byla přesunuta na 6. 6. 2021
  • Divadelní komedie Brejle se odehraje v novém termínu 2. 9. 2021

Veškeré zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Dále je tyto vstupenky možné vyměnit za voucher, který lze uplatnit na jinou akci z programu KD Svět. Tento voucher vám bude vystaven v Informačním centru na náměstí Arnošta z Pardubic 1.

POKÁČ BUDE, DIVADLO SE ODEHRAJE

I koncert populárního písničkáře Pokáče je jednou z akcí, které byly díky koronavirové krizi přesunuty. Nemusíte mít však další obavy, dlouho očekávané vystoupení se uskuteční 22. 9. od 19:00. Jak již bylo uvedeno, i tato akce však proběhne v omezeném režimu, bude tedy uzavřena kavárna a v prostorách KD Svět bude nutné zakrytí úst.

Zveme vás tímto i na další nadcházející pořad, kterým je divadelní hra Jaroslava Sypala. V komedii Kšanda se představí známí herci pražských divadel. Těšit se můžete na Heidi Janků, Petra Jančaříka, Jarku Stránskou, Milana Pitkina, Martina Maxu, Evu Hráskou a Jaroslava Sypala osobně.
KD Svět bude ve čtvrtek 1. 10. zkrátka plný významných osobností českého showbyznysu, radíme tedy s nákupem vstupenek dlouho neotálet.

Děkujeme, že podporujete kulturu v našem městě a prosíme tímto všechny návštěvníky o dodržování bezpečnostních opatření. Těšíme se na vás na některém z pořadů v Kulturním domě Svět a přejeme pevné zdraví!

Za CVIK

Ing. Klára Tesaříková

22.09.20 Aktuality
Copyright © Město Český Brod, 2005-2023 | Přístupnost | GDPR | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist