Kulturní Brod
Město Český Brod

Aktuality

Adventní průvod světýlek 2019

Velkolepý program průvodu dne 1. 12. 2019 zajišťoval tým více jak čtyřiceti dospělých, mezi nimiž byli technici, osvětlovači, koordinátoři stanovišť, muzikanti, herci, zpěváci, vodiči velké loutky anděla, strážnici městské policie, pracovníci Technických služeb Český Brod, členky týmu oddílu nohejbalu TJ Slavoj, učitelé ZŠ Tyršova i dobrovolníci. 

K nim se přidalo přes padesát dětí pod vedením pedagogů ZUŠ Český Brod. V ulicích jste tak mohli potkat 60 andělských a čertovských herců, které doplnilo kolem 20 gardistů s loučemi. Perníčky k rozdávání napekly a ozdobily opět děti z NZDM Klub Zvonice a ZŠ Tyršova.
Jmenný seznam by byl opravdu dlouhý. Za všechny tedy jen jména hlavních aktérů: Lucie Ulíková, Petr Fořt, Daniela Králová, Blanka Svobodová a Vít Šmejkal.
Všem patří velký dík za obrovské nasazení a dobře odvedenou práci!
Vzhledem k technickým překážkám kolem gymnázia jsme museli vést trasu průvodu zahradou k muzeu a zpět, což se neobešlo bez komplikací. Omlouvám se za ně a doufáme, že to nebude jediná vzpomínka, kterou si návštěvníci z průvodu odnesli.
Foto: Jakub Červenka


_MG_1789

03.12.19 Aktuality
Copyright © Město Český Brod, 2005-2020 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist