Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 2018

Aktuality - Z města

Adventní průvod světýlek 2015

V neděli jsme přivítali Advent tradičním průvodem s lampiony a rozsvítili vánoční strom. Od radnice vyrazil průvod s lampiony, veden městskou gardou, hned po krátkém úvodním proslovu starosty Jakuba Nekolného. Díky nepřízni počasí jsme nepatrně zkrátili trasu průvodu a za svitu loučí a zvuku bubnů prošel k Penzionu ANNA a zpět na náměstí k vánočnímu smrku. 

Na cestě se přidali andílci z Magráty, kteří rozdávali perníčky upečené společně se seniory. Adventní atmosféru příchodu průvodu umocnily barokní adventní písně a taneční vystoupení "V nebi", které u této příležitosti nastudoval taneční obor českobrodské ZUŠ pod vedením Evy Petráskové. Videomapping na východní stěnu Zvonice, který předcházel rozsvícení stromu, očekávali s napětím všichni přítomní. Podle bouřllivého potlesku i letos efektní videoprojekce ve volném prostoru okouzlila téměř 800 diváků. Všichni pořádající vám přejí krásný Advent a veselé Vánoce. 

Akci pořádá Město Český Brod s podporou Magráta a Občanské sdružení LECCOSVelký dík patří také technickým službám města, městské policii a základní umělecké škole.

 


30.11.15 Z města
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist