11

Re: Havarijní stav silnice v Zahradech/Dolánkách

Dobrý večer, pane nebo paní "cirkusbrod",kdo rozdává kritiku a moudra neměl by se schovávat za pseudonym nebo spíše za anonym.....nebo se sám(sama)stydíte PODEPSAT.
M.Homola

12

Re: Havarijní stav silnice v Zahradech/Dolánkách

berger napsal:

S takovýmhle kašpárkem bych fakt chtěl mít dvojdomek. Bude mu pršet do jeho střechy a bude se vztekat, že to za něj nezajistil někdo jiný. Šášulo, pokud se ti nelíbí, jak vypadá krajská silnice, tak se zeptej na kraji paní Jermanové, ale těžko ti s tím pomůže pan Nekolný. Ono jaksi starat se o majetek je primárně zodpověností vlastníka, víme? A od kraje, který je řízen jako firma, bych naopak očekával, že bude plán oprav dělat podle transparentních kritérií jako je přihlédnutí ke stavu a významu silnice a ne podle toho, jak bude lobbovat příslušný starosta. Ve firmě se snad také investice dělají podle toho, jestli příslušná divize investici potřebuje, a ne podle toho, že nějaký ředitel vleze šéfovi majetku do zadku eventuelně protože ho sekretářka hezky přeblafne.

A já s tebou ne :-) Tak pro méně chápavé naivky ještě jednou... Vlastní střecha není to samé co silnice v katastru obce. Ona se prostě sama z iniciativy kraje neopraví, ten kdo zodpovídá za město ve kterém se silnice nachází musí dát kraji impulz aby se opravila. A na ten impulz=jednání s krajem jsem se ptal. Samozřejmě nebylo vůbec žádné, proto ta obecná neodpověď starosty.

13

Re: Havarijní stav silnice v Zahradech/Dolánkách

Dobrý večer, pane nebo paní "cirkusbrod",kdo rozdává kritiku a moudra neměl by se schovávat za pseudonym nebo spíše za anonym.....nebo se sám(sama)stydíte PODEPSAT.
M.Homola

Děkuji za radu, rád se podepíšu až mi zde starosta/cenzor konkrétně odpoví kdo ho ustanovil do funkce cenzora a on tak mohl mazat jemu a vedení města nepohodlné příspěvky?

14 Naposledy upravil: penek (03.10.2018 07:44:51)

Re: Havarijní stav silnice v Zahradech/Dolánkách

A co vám smazali? Cenzuru bych netipoval, spíše porušení nějakého kodexu, diskuze je totiž moderována. A vůbec, jak to spolu souvisí? Podepíšu se, až mi vrátí kyblíček a lopatičku?

S pozdravem,

pe(tr)nek(olný)

15

Re: Havarijní stav silnice v Zahradech/Dolánkách

berger napsal:

...nějaký ředitel vleze šéfovi majetku do zadku eventuelně protože ho sekretářka hezky přeblafne.


Nebo naopak... cool

16

Re: Havarijní stav silnice v Zahradech/Dolánkách

penek napsal:
berger napsal:

...nějaký ředitel vleze šéfovi majetku do zadku eventuelně protože ho sekretářka hezky přeblafne.


Nebo naopak... cool

jak se říká: proti gustu... big_smile

17

Re: Havarijní stav silnice v Zahradech/Dolánkách

cirkusbrod napsal:

A já s tebou ne :-) Tak pro méně chápavé naivky ještě jednou... Vlastní střecha není to samé co silnice v katastru obce. Ona se prostě sama z iniciativy kraje neopraví, ten kdo zodpovídá za město ve kterém se silnice nachází musí dát kraji impulz aby se opravila. A na ten impulz=jednání s krajem jsem se ptal. Samozřejmě nebylo vůbec žádné, proto ta obecná neodpověď starosty.

Tak pro Hurvínka a jeho válečnou radu: pokud se domníváš, že kraj trpně čeká, až mu obec dá impulz, že je zapotřebí opravit silnici, jinak se nestane nic, tak pak debata s tebou nemá smysl, neb o celé problematice víš pendrek. Chápu, je před volbami, snažíš se, ale holt máš míto mozku koblihu a podle toho ta snaha vypadá.

18

Re: Havarijní stav silnice v Zahradech/Dolánkách

Tohle je vážně sen. Za všechno může jen a pouze starosta. Ostatní radní asi má do počtu. Když cesta nepatří městu, tak co má dělat? Každý den jim psát dopis na kraj a pak sem dát seznam dopisů? Sakra trochu rozumu a pláče na správných hrobech.

19

Re: Havarijní stav silnice v Zahradech/Dolánkách

MartinB napsal:

Tohle je vážně sen. Za všechno může jen a pouze starosta. Ostatní radní asi má do počtu. Když cesta nepatří městu, tak co má dělat? Každý den jim psát dopis na kraj a pak sem dát seznam dopisů? Sakra trochu rozumu a pláče na správných hrobech.

Ano, souhlasím, špatný sen. Kdo je statutárním zástupcem města, tudíž může o opravě s krajem jakožto vlastníkem komunikace vyjednávat? Starosta. Ne každý den, ale několikrát do roka by určitě měl a ne psát dopisy, ale osobně se angažovat a ono by se zcela jistě zadařilo. Jde to jinde, ale v Brodě se nedělá pro volnočasové aktivity lidí nic. Bohužel.

20

Re: Havarijní stav silnice v Zahradech/Dolánkách

berger napsal:
cirkusbrod napsal:

A já s tebou ne :-) Tak pro méně chápavé naivky ještě jednou... Vlastní střecha není to samé co silnice v katastru obce. Ona se prostě sama z iniciativy kraje neopraví, ten kdo zodpovídá za město ve kterém se silnice nachází musí dát kraji impulz aby se opravila. A na ten impulz=jednání s krajem jsem se ptal. Samozřejmě nebylo vůbec žádné, proto ta obecná neodpověď starosty.

Tak pro Hurvínka a jeho válečnou radu: pokud se domníváš, že kraj trpně čeká, až mu obec dá impulz, že je zapotřebí opravit silnici, jinak se nestane nic, tak pak debata s tebou nemá smysl, neb o celé problematice víš pendrek. Chápu, je před volbami, snažíš se, ale holt máš míto mozku koblihu a podle toho ta snaha vypadá.

Máničko dle tvých příspěvků máš ty místo mozku...prázdno :-) Nedomnívám se, vím, kraj na tu silnici kašle a je na vedení města, hlavně starosty, aby se postaralo, přesně takhle to funguje v okolních městech. A buď bez obav, koblihy rozhodně nebaštím a Myloše do koše. To že je před volbami jsme poznali především z aktivity vedení města, 4 roky naprosté ticho ve smyslu občane, vůbec nás nezajímáš, my si to budeme pytlikovat jak uznáme za vhodné a to co ty chceš je nám úplně jedno a najednou spousta debat s občany o všem možném i nemožném.Vtipné? Smutné.