41

Re: Dotazník Škvárovna

Díky za připomínky, které předávám k vyřízení na odbor dopravy.

42

Re: Dotazník Škvárovna

Dobrý den všem.

Vidím, že někdo má šanci, aby mu " Broďáci " neparkovali před domem, přestože se potřebují  dostat vozem k nádraží  a druzí šanci nemají. O jaká spravedlnost ! Nám může u bydliště stát kdokoliv a jak dlouho chce a toto se řešit nebude. Nevím proč tomu tak je , ale chápu rozhořčení pisatele ze zahrad, že starosta byl zvolen , aby KONAL ZA VŠECHNY OBČANY a ne jen za určitou část ! Už vím koho volit nebudu, i kdyby nakrásno měl po městě na každém rohu volební plakát. Myslím, že navrhnu občanům , aby jezdili k parku parkovat, aby to bylo , jak se říká : Spravedlnost pro všechny. Já nehodlám kandidovat, jen mě mrzí, že radnice schovává před problémem hlavu za ramena.

Počkám, jak se situace vystříbří a pak pošlu na kraj a do médií, jaká, že zde je rovnost.

Pěkný den.

Z.Fořt

43

Re: Dotazník Škvárovna

Vážení!

Dle studie dopravy v klidu jsou největší problémy s parkováním u nádraží, v centru města a na sídlišti. Těmto lokalitám se také věnujeme a nové vedení města se jim bude muset věnovat i nadále.

Tak zrovna u tohoto člověka už je několik let jasné, že mu ležím v žaludku, tedy není žádným překvapením, když mě volit nebude.

Jestli chce někdo parkovat před naším domem, tak může, většinou tam bývá volno. Ale bude to mít k svému domu či bytu poměrně daleko. Při fotbalových utkáních či jiných kulturních akcích je však okolí hřiště obležené auty, takže jsme na auta zvyklí.

Na kraj, na média, na ombudsmana, na lampárnu se samozřejmě obrátit můžete, v tom vám nikdo bránit nebude.

Též přeji všem pěkný den!

44 Naposledy upravil: Pivas (01.10.2018 14:35:36)

Re: Dotazník Škvárovna

zbynek fort napsal:

Dobrý den všem.

Vidím, že někdo má šanci, aby mu " Broďáci " neparkovali před domem, přestože se potřebují  dostat vozem k nádraží  a druzí šanci nemají. O jaká spravedlnost ! Nám může u bydliště stát kdokoliv a jak dlouho chce a toto se řešit nebude. Nevím proč tomu tak je , ale chápu rozhořčení pisatele ze zahrad, že starosta byl zvolen , aby KONAL ZA VŠECHNY OBČANY a ne jen za určitou část ! Už vím koho volit nebudu, i kdyby nakrásno měl po městě na každém rohu volební plakát. Myslím, že navrhnu občanům , aby jezdili k parku parkovat, aby to bylo , jak se říká : Spravedlnost pro všechny. Já nehodlám kandidovat, jen mě mrzí, že radnice schovává před problémem hlavu za ramena.
Počkám, jak se situace vystříbří a pak pošlu na kraj a do médií, jaká, že zde je rovnost.
Pěkný den.
Z.Fořt


Doporučuji významná média Blesk, Aha, TV Nova, TV Barrandov. případně ČT - Černé ovce, ty si na Vás páchaných křivdách smlsnou. Mám ještě dva doplňující dotazy. Na kraj čeho to ještě pošlete? K jakému parku mám jezdit parkovat? Rád tam zajedu, abych Vás potěšil, a Váš život nebyl tak hořký.
Také moc děkuji za předvolební diskusi s občany. Zase mám jasněji.

Born stupid? Try again!

45

Re: Dotazník Škvárovna

Dobrý večer,
chtěl bych upozornit p.Fořta, aby nenavrhoval občanům jezdit k parku na Škvárovnu. Ulice je již od brzkých hodin obsazena vozidly a není kde zaparkovat (jestli byl myšlen park na Škvárovně).A určitě je potřebné vše "někam něco poslat". Člověku se určitě uleví. V jednom českém filmu to bylo řečeno "kázeň musí být a tak je to správné"...……
MH.

46

Re: Dotazník Škvárovna

Sudruh proviantni načelnik Homola si necha sve žertiky, bo to tu na tym forumu bude brzy vypadat jako v cirkuse. Jako v Cirkuse Brod. Jako v cirkusbrod. :-)

47

Re: Dotazník Škvárovna

CML76 napsal:
Jakub Nekolný napsal:

Studie je k dispozici zde: https://www.cesbrod.cz/media/pdf/studie … arovna.pdf

Dobrý den,
děkuji za zveřejnění zprávy. Mám ke zprávě několik dotazů:
•    Kdy se rozhodne, jaká varianta bude zvolena?
•    Už je rozhodnuto kolik budou stát povolenky pro parkovaní v zóně?
•    Vjede-li auto do Jugoslávské ulice z Ruské ulice směrem k parku, jak pak z dané ulice vyjede, když nebude moct odbočit k parku?
•    V horní části Jugoslávské ulice (mezi ulicí Ruská a Pod Velkým Vrchem) je označena řada výjezdů, které se ale v reálu pro svou nedostatečnou šíři nevyužívají. Tím se ještě více snižuje počet parkovacích míst, kterých je v dané ulici nedostatek. Na posledním veřejném projednání bylo slíbeno, že rozložení parkovacích míst není ještě finální. Komu je možné vznášet připomínky k těmto návrhům?
Děkuji
Radek Pátek

Vážený pane Pátku, posílám odpovědi na Vaše otázky:

1) Varianty byly řešeny jak na schůzkách vedení města, tak i na veřejném projednání, ze všech jednání a i z posledního veřejného jednání vzešla k realizaci varianta č. Ib. Na toto opatření si odbor rozvoje MěÚ požádal o stanovení dopravního značení. Celá procedura trvá cca 2 měsíce, proto bylo požádáno s předstihem, ještě před schválením rady města. Počítáme, že až proběhne přípomínkování připravované nařízení města o placeném stání (bude řešit parkovací karty), předložíme oba dokumenty na jednání rady města.
2) Zatím není rozhodnuto, dnes bude návrh projednávat vedení města s odborem dopravy a následně bude záležitost předložena radě města k rozhodnutí.
3) Jde o nesmyslnou otázku, u parku je navržena jednosměrná komunikace, zcela logicky se užívá jen v jednom směru, slepá ulice jednosměrná není. V původním návrhu byl směr jednosměrky u parku obrácený, ale po připomínce pana Mrvíka byl směr otočen.
4) Ze zákona se musí ctít vjezdy, kde je zakázáno parkování vozidel, naopak jednosměrnými komunikacemi se počet parkovacích stání navýšil oproti návrhu s obousměrnými komunikacemi.
5) Vše již bylo připomínkováno, není možné z toho dělat zase kvůli individulním potřebám trhací kalendář, kosmetické úpravy možné jsou (např. v podobě vyznačení opomenutého vjezdu atd.)

Přeji krásný den!

48

Re: Dotazník Škvárovna

Dobre odpoledne,

pokud bych mohl navrhnout jeste jednu kosmetickou upravu, tak bych doporucoval nechat ulici "u garazi" obousmernou. Jsou tam jen vyjezdy z parcel, nikdo tam neparkuje (nejdou tam udelat ani parkovaci mista) a kdyz bude jednosmerka do Pod Velkym vrchem, tak to tam zbytecne zvysi provoz od parkujicich v garaci misto aby hned vyjeli smer Klucovska....

Take by asi bylo dobre nechat prujezd pro cyklisty na kraji u planovanych citibloku ve smeru z klucova...

49

Re: Dotazník Škvárovna

O tomto návrhu víme a budeme se mu snažit vyhovět.

50

Re: Dotazník Škvárovna

Jakub Nekolný napsal:

O tomto návrhu víme a budeme se mu snažit vyhovět.

dekuji smile