1

Téma: Havarijní stav silnice v Zahradech/Dolánkách

Starosto, budete tak laskav a informujete běžné obyvatele Českého Brodu o tom, co jste KONKRÉTNĚ udělal za uplynulé volební období pro to, aby silnice v nejbližší klidové lokalitě nebyla v havarijním stavu v jakém je, kdy je pro běžná vozidla téměř nesjízdná? To, že je silnice v majetku středočeského kraje se ví, ale je na vás, abyste s krajem jednal a tuto opravu zařídil, nebo se vám do toho kvůli obrovské těžbě dřeva, kterou v Dolánkách v českobrodských lesích v poslední době předvádíte a tím související těžkou technikou, se kterou se tam každý z nás obyvatel Českého Brodu a okolí velmi často potkává nechce? Děkuji za odpověď

2

Re: Havarijní stav silnice v Zahradech/Dolánkách

Pane či paní, situace je stále stejná. Správa a údržba silnic Středočeského kraje bude dotčenou silnici pouze opravovat, rekonstrukce v dohledné době nepřichází v úvahu, neb má kraj důležitější a naléhavější případy k řešení a peněz je jen omezené množství. Není pravdou, že je silnice nesjízdná. V městských lesích se hospodaří podle desetiletého lesního plánu a těžba dřeva je adekvátní velikosti pozemků, na kterých se lesy nachází. Na osobní narážky reagovat nebudu.

3

Re: Havarijní stav silnice v Zahradech/Dolánkách

Jakub Nekolný napsal:

Pane či paní, situace je stále stejná. Správa a údržba silnic Středočeského kraje bude dotčenou silnici pouze opravovat, rekonstrukce v dohledné době nepřichází v úvahu, neb má kraj důležitější a naléhavější případy k řešení a peněz je jen omezené množství. Není pravdou, že je silnice nesjízdná. V městských lesích se hospodaří podle desetiletého lesního plánu a těžba dřeva je adekvátní velikosti pozemků, na kterých se lesy nachází. Na osobní narážky reagovat nebudu.

Nepřekvapil jste, toto vaše sdělení považuji za absolutně alibistické!!! Ptal jsem se. co jste KONKRÉTNĚ udělal a vy napíšete že oprava nepřichází v úvahu, tudíž jste NEUDĚLAL NIC! Celé je to o vašem dlouhodobě špatném vztahu s vedením středočeského kraje a ne o tom, že oprava nepřichází v úvahu! O vaší vyčpělosti a laxnosti! Prostě na to kašlete místo toho abyste bojoval za to, aby se tato komunikace opravila. Jistě dobře víte o tom, že byl program ve kterém bylo několik miliard! korun speciálně určených na opravy silnic III. tříd a místních komunikací jako je ta do Zahrad a dále do Dolánek. Držíte se svého postu za každou cenu zuby nehty což už jste předvedl po předchozích volbách místo toho, abyste dal prostor někomu s chutí a elánem za město bojovat. Styďte se!!!

https://www.mdcr.cz/Media/Media-a-tisko … kce-silnic

4

Re: Havarijní stav silnice v Zahradech/Dolánkách

big_smile silnice patří kraji, kraj na opravy kašle (asi jsme si všichni všimli, že ANO opravdu nezvládá opravovat silnice - Praha, D11, D1 jsou jen ukázkové příklady), ale může za to českobrodský starosta. Doporučuji změnu nicku z cirkusbrod na českobrodský_šašek.

5

Re: Havarijní stav silnice v Zahradech/Dolánkách

Držet se zuby nehty jako (z)volený zástupce? Jako jak jako? Prostě mě zvolili, ne? Cože, zákulisní rejdy? Říká se tomu koaliční jednání a je to pravidlo demokracie, nemýlím-li se. Pokud nám tedy není bližší styl Vladimir Burešovič Mlha. No a až mě jednou nezvolí, tak se můžu zuby nehty držet tak maximálně víte za co... 

Tak, cirkusbrod, kandidujte vy a ukažte co umíte, ne? Jo tak, vy už kandidujete... :-D

6

Re: Havarijní stav silnice v Zahradech/Dolánkách

Zahrady jsou klidova oblast Brodu, tak k Dolankam udelame novou asfaltku aby tam kazdy mohl jezdit 90km/h... cesta mi v dezolatnbim stavu neprijde a jsem rad, ze aspon zpomaly projizdejici auta... pohybuje se tam dost cyklistu a pesich... ze by si zaslouzila rekonstrukci silnice primo v Zahradech nezpochybnuji...

7

Re: Havarijní stav silnice v Zahradech/Dolánkách

penek napsal:

Držet se zuby nehty jako (z)volený zástupce? Jako jak jako? Prostě mě zvolili, ne? Cože, zákulisní rejdy? Říká se tomu koaliční jednání a je to pravidlo demokracie, nemýlím-li se. Pokud nám tedy není bližší styl Vladimir Burešovič Mlha. No a až mě jednou nezvolí, tak se můžu zuby nehty držet tak maximálně víte za co... 

Tak, cirkusbrod, kandidujte vy a ukažte co umíte, ne? Jo tak, vy už kandidujete... :-D

Čekal jsem, že tu vyplodíte něco víc než tyhle plky :-)

8

Re: Havarijní stav silnice v Zahradech/Dolánkách

cirkusbrod napsal:
penek napsal:

Držet se zuby nehty jako (z)volený zástupce? Jako jak jako? Prostě mě zvolili, ne? Cože, zákulisní rejdy? Říká se tomu koaliční jednání a je to pravidlo demokracie, nemýlím-li se. Pokud nám tedy není bližší styl Vladimir Burešovič Mlha. No a až mě jednou nezvolí, tak se můžu zuby nehty držet tak maximálně víte za co... 

Tak, cirkusbrod, kandidujte vy a ukažte co umíte, ne? Jo tak, vy už kandidujete... :-D

Čekal jsem, že tu vyplodíte něco víc než tyhle plky :-)

Chudák penek. Na agresivní plky zareaguje celkem přijatelně, dokonce s návrhem řešení, a dostane se mu takovéhoto hodnocení. To není hezké, principále.

Born stupid? Try again!

9

Re: Havarijní stav silnice v Zahradech/Dolánkách

berger napsal:

big_smile silnice patří kraji, kraj na opravy kašle (asi jsme si všichni všimli, že ANO opravdu nezvládá opravovat silnice - Praha, D11, D1 jsou jen ukázkové příklady), ale může za to českobrodský starosta. Doporučuji změnu nicku z cirkusbrod na českobrodský_šašek.

Díky za doporučení, ale koukni nejdřív do zrcadla :-) A kdo jiný než starosta by měl tuto situaci řešit? Nebo snad Zahrady nespadají pod Český Brod? Samozřejmě by ji měl aktivně řešit, ale aktivita je přesně to, co vedení města chybí. Jde to jinde, proč by to nešlo u nás? Stačí se podívat přes kopec k sousedům do Kounic, tomu co předvádí paní starostka říkám aktivní vedení města, zájem a řešení záležitostí, které si občané přejí a ne kupříkladu nesmyslná, silou prosazená oprava "nemocnice", která už dávno není nemocnicí za 25 milionů, přičemž jediným přínosem této akce je vchod ze silnice místo z boku? Nepochybuji o tom, že by naprostá většina českobrodských občanů tyto prostředky-zadlužení města o dalších 25 milionů investovalo jinak, do něčeho co by bylo opravdovým přínosem pro lepší bydlení v Českém Brodě!!! 
Ptal jsem se starosty, co konkrétně udělal pro opravu silnice v Zahradech, Dolánkách. Odpověď? Místo konkrétního jednal jsem tehdy, tam a tam laxní a typické konstatování, že rekonstruovat se prostě nebude.

10

Re: Havarijní stav silnice v Zahradech/Dolánkách

S takovýmhle kašpárkem bych fakt chtěl mít dvojdomek. Bude mu pršet do jeho střechy a bude se vztekat, že to za něj nezajistil někdo jiný. Šášulo, pokud se ti nelíbí, jak vypadá krajská silnice, tak se zeptej na kraji paní Jermanové, ale těžko ti s tím pomůže pan Nekolný. Ono jaksi starat se o majetek je primárně zodpověností vlastníka, víme? A od kraje, který je řízen jako firma, bych naopak očekával, že bude plán oprav dělat podle transparentních kritérií jako je přihlédnutí ke stavu a významu silnice a ne podle toho, jak bude lobbovat příslušný starosta. Ve firmě se snad také investice dělají podle toho, jestli příslušná divize investici potřebuje, a ne podle toho, že nějaký ředitel vleze šéfovi majetku do zadku eventuelně protože ho sekretářka hezky přeblafne.