31

Re: Jezera na sídlišti a kácení stromů

Děkuji. Teď ještě kdyby tak i ta cesta dopadla....?!:o)

32

Re: Jezera na sídlišti a kácení stromů

Dobrý večer, mě by ale opravdu zajímalo, jak to s tou panelovou cestou v Palackého ulici vypadá. Mohl by mi prosím, někdo odpovědět?Děkuji

33

Re: Jezera na sídlišti a kácení stromů

Bohužel se to v letošním roce již nestihne, měli jsme nějaké drobné problémy s projektanty. Ale v příštím roce s opravou panelové cesty v Palackého ulici počítáme.

34

Re: Jezera na sídlišti a kácení stromů

Jakub Nekolný napsal:

Bohužel se to v letošním roce již nestihne, měli jsme nějaké drobné problémy s projektanty. Ale v příštím roce s opravou panelové cesty v Palackého ulici počítáme.

Dobrý den pane starosto, ráda bych se připomněla s opravou panelové cesty v ulici Palackého. Bohužel se mi nepodařilo nikde zatím najít žádnou zmínku o tom, že by se v rozpočtu s její opravou počítalo, jak jste psal v listopadu minulého roku (pokud jsem jen špatně hledala, tak se omlouvám). Ráda bych Vám poslala fotky jak to zde po menším deštíku vypadá a jak se kaluže nedají ani překročit-není kudy...ale nejsem si jistá, zda se mi foto podaří vložit...20170309_095837.jpg

Opravdu by nebylo možné něco udělat alespoň s touto šílenou jámou u lampy před druhým vchodem?? Pan Kruliš vloni psal, že jsou oka od panelů zničená a nejde s nimi tedy manipulovat - u těchto 4 panelů poničená nejsou a určitě by šlo je například něčím podsypat a odstranit tak prohlubeň ve které se drží voda. Díky...

35

Re: Jezera na sídlišti a kácení stromů

Vím, že je to špatné, ale vydržte. Zpracováváme projektovou dokumentaci včetně propojky s ulicí 28. října za věžákem. V rozpočtu to zatím není, neb neznáme celkové náklady, ale chtěli bychom po obdržení projektu včetně položkového rozpočtu rozpočtovým opatřením do rozpočtu zařadit a ještě letos opravit.