31

Re: střílení holubů

Nevím,kdo je vlastníkem toho rohového domu.Ale nešlo by případně doporučit majiteli,aby zajistil střechu proti usedání holubů?(síť,pichláky...)

32 Naposledy upravil: LÍDA (26.02.2016 13:47:32)

Re: střílení holubů

kvítko napsal:

Nevím,kdo je vlastníkem toho rohového domu.Ale nešlo by případně doporučit majiteli,aby zajistil střechu proti usedání holubů?(síť,pichláky...)

To je vtip? big_smile

A až půjdou holoubci s*át (bez pardonu) jinam, tak to doporučit majiteli dalšího objektu? A dalšího a dalšího a dalšího a dalšího? big_smile

Omlouvám se. Nešlo nereagovat smile Kdyby toto bylo řešení a majitelé to dělali, tak by přeci nemusel být plánován zde tolik odsuzovaný odstřel wink

33

Re: střílení holubů

kvítko napsal:

Nevím,kdo je vlastníkem toho rohového domu.Ale nešlo by případně doporučit majiteli,aby zajistil střechu proti usedání holubů?(síť,pichláky...)

Já bych spíš doporučil majiteli domu, ať postaví na střeše holubům výkaliště, nejlépe splachovací.
... ale mám strach, že mu tam budou kálet různá kvítka, aby si měla na co stěžovat...:)

Born stupid? Try again!

34

Re: střílení holubů

Možná by to chtělo přijít s něčím konstruktivním.

35

Re: střílení holubů

kvítko napsal:

Možná by to chtělo přijít s něčím konstruktivním.

Ale s tím přišel Petr Šťastný. Tady se asi někomu nechce odhánět.

Born stupid? Try again!

36

Re: střílení holubů

No,nechce.Mám závratě.

37

Re: střílení holubů

Závratě? Takže ve finále tam bude nas*áno i nab*ito, tomu říkám květinkový den! lol

Re: střílení holubů

Holubi, perou se ve mne dva pocity. První byl ten, když mi při minulém lovu bouchal v kamizolce zelené s brokovnicí vystřelil bez upozornění pět metrů za zádama. Tam málem došlo k uzlu na hlavni :-), nebo jiné přiměřené sebeobraně. Sranda mně ale teď přechází, jako domkář z Masarykovy ulice, na kterém sedají holubi víceméně už v několika vrstvách ... pomalu budu muset nechat přepočítat krov statickým výpočtem, jestli to vůbec vydrží :-)   Hele, vážně, dávejte si bacha na komíny, vyndal jsem teď dva mrtvý z komínového čisticího otvoru. těch holubů je tolik, že možná kominík jednou za rok bude málo.

Ištván, domkář a patriot Českého Brodu

Re: střílení holubů

A teď oficielněji: bude se s tím něco smysluplného dělat? Nevím, zda to pozorujete, ale ten nárůst v posledních týdnech je zlověstný. R

Ištván, domkář a patriot Českého Brodu

40

Re: střílení holubů

Problematiku redukce stavu holubů ve městě bude projednávat na svém středečním jednání rada města.