1

Téma: Městska policie

Dobry den chtěl bych se zeptat jestli by nebylo možné něco udělat v ulici Rokycanova u jedné bytovky se tu schází asi 10cca lidi který tu stoji celí den u popelnic před v chodem popiji alkohol kouří marihuanu v okolí tu pobíhá dost dětí což asi není dobré ne .Tak jenom prosím jestli by nešlo něco proti tomu udělat je to fakt hrozné třeba hlídka by jsem mohla jezdit je kontrolovat aspoň ještě jsem tu policii projet okolo ani neviděl. Děkuji za kladné vyřízení

2

Re: Městska policie

Někteří z nich tam bydlí.Ale chodí tam i veleznámé čb firmy.......

3

Re: Městska policie

10 cca lidí...  lol

4

Re: Městska policie

Dobrý den,
hlídka městské policie projíždí pravidelně ulicí Rokycanova několikrát za den. Jedná se o lokalitu, ve které požívání alkoholických nápojů není omezeno obecně závaznou vyhláškou. V případě, že vidíte jak někdo užívá drogy, okamžitě volejte na linku 158 nebo na tel.MP 736 67 57 56. Pokud hlídka MP zjistí, že uživatel má u sebe nějaké drogy, věc předává PČR.
Pokud uživatel kvítko zná konkrétní osoby, které páchají protiprávní jednání, může přijít podat vysvětlení na služebnu MP nebo věc rovnou oznámit na PČR.

5

Re: Městska policie

jan svoboda napsal:

Dobrý den,
hlídka městské policie projíždí pravidelně ulicí Rokycanova několikrát za den. Jedná se o lokalitu, ve které požívání alkoholických nápojů není omezeno obecně závaznou vyhláškou. V případě, že vidíte jak někdo užívá drogy, okamžitě volejte na linku 158 nebo na tel.MP 736 67 57 56. Pokud hlídka MP zjistí, že uživatel má u sebe nějaké drogy, věc předává PČR.
Pokud uživatel kvítko zná konkrétní osoby, které páchají protiprávní jednání, může přijít podat vysvětlení na služebnu MP nebo věc rovnou oznámit na PČR.

Tak kvítko...! To jsem zvědav! big_smile

Born stupid? Try again!

6

Re: Městska policie

Dobrý den bohužel jsem tu stále žádnou hlídku opět neviděl mohla by si přestat hrát městská policie na dopravní policii tady po městě .Dokáží pouze vybírat pokuty od slušných lidí ,kteří zastaví u pizzerie Krále Jiřího na tři minuty .Tak dejte do ulice nainstalovat kamerový systém ,já vím určitě na to nemáte peníze a lidi

7

Re: Městska policie

Slušní lidé dodržují zákony, tzn. pokuty platit nemusí, IMHO...

Sorry, Cedníku...  wink

8

Re: Městska policie

čb napsal:

Dobrý den bohužel jsem tu stále žádnou hlídku opět neviděl mohla by si přestat hrát městská policie na dopravní policii tady po městě .Dokáží pouze vybírat pokuty od slušných lidí ,kteří zastaví u pizzerie Krále Jiřího na tři minuty .Tak dejte do ulice nainstalovat kamerový systém ,já vím určitě na to nemáte peníze a lidi

Pokud někdo zastaví v zákazu zastavení, byť jen na tři minuty, tak rozhodně moc slušný není, jelikož porušuje zákon, který říká že se tam zastavit nesmí. Ani na tři minuty, ani na dvě, prostě NESMÍ. Je na tom něco nejasného? A vyjímka neplatí ani když máte hlad, zrovna někam pospícháte, máte plné auto zmrzliny v létě a tisíc dalších výmluv. Dá se to řešit tak, že prostě zaparkujte na nejbližším možném místě kde se to SMÍ a dojděte tam pěšky. smile

9

Re: Městska policie

a co ten kamerový systém do ulice bude se něco dělat teda nebo se  mam zastavit na uřadě . Už mně to fakt nebaví .

10

Re: Městska policie

čb napsal:

a co ten kamerový systém do ulice bude se něco dělat teda nebo se  mam zastavit na uřadě . Už mně to fakt nebaví .

Dobrý den,
samozřejmě, že se můžete zastavit na úřadě. Městská policie je Vám k dispozici.