1

Téma: Odvoz odpadu

Dobrý den, nikde jsem tu nenašel informaci o tom, proč nebyly posledně vyvezeny naše popelnice v Liblicích?

Děkuji za informaci

Křivánek

2

Re: Odvoz odpadu

Dobrý večer, bydlíme v Liblicích a popelnice vyváží jak mají, minulý týden bioodpad a tento týden budou vyvážet směsný odpad. Hezký večer Ivana

3

Re: Odvoz odpadu

Pavel K napsal:

Dobrý den, nikde jsem tu nenašel informaci o tom, proč nebyly posledně vyvezeny naše popelnice v Liblicích?

Děkuji za informaci

Křivánek

Dobrý večer, jak zde píše snipy, odpad se skutečně vyváží přesně podle vyhlášky schválené zastupitelstvem již od července 2011, kdy byl zaveden 14denní svoz. Tedy stačí si zapamatovat, v lichý týden se sváží směsný odpad, v sudý týden bioodpad, navíc od června do konce listopadu se vyváží bioodpad každý týden. Již 8 let se také vyváží odpad ve svátek nebo o vánočních i velikonočních svátcích. Nutné je vyndat popelnici s odpadem vždy v 06 hodin, kdy se začíná svážet odpad. Osádky mají ve vozidle GPS a kameru, takže se snadno zjistí, když někdo vyndá nádobu s odpadem po odjezdu vozidla s tvrzením, že nádoba byla na ulici včas. V minulém roce byl odpad směsný vyvážen v 53 týdnu a              v následujícím 1. týdnu roku 2016, protože se jednalo o liché týdny v roce. Dle upřesnění v tomto týdnu se vyváží směsný odpad tedy v Liblicích bude osádka zítra také svážet směsný odpad.
Ing. Miroslav Kruliš

4 Naposledy upravil: Pavel K (22.01.2016 18:08:47)

Re: Odvoz odpadu

Tak se nás v ulici teda asi spletlo víc. Já mám za to, že se naposled vyváželo 1.1.2015...Nebo se pletu a pak po 14ti dnech?

5

Re: Odvoz odpadu

Pavel K napsal:

Tak se nás v ulici teda asi spletlo víc. Já mám za to, že se naposled vyváželo 1.1.2015...Nebo se pletu a pak po 14ti dnech?

Dobrý večer, záznamy v GPS a záznamy jízdy nelžou.....směsný odpad se svážel v Liblicích v 53 týdnu tedy v pátek jak uvádíte 1.1.2016,  a následující týden 8.1.2016 tedy v prvním týdnu roku 2016. Vedení města to také zařadilo na první stranu do Zpravodaje.                     V následujícím týdnu v pátek 15.1.2016 se v Liblicích svážel bioodpad. Někteří zareagovali správně. a v tomto týdnu tedy dnes se opět sváželo a to směsný odpad. Jak jsem uvedl stačí se podívat a zapamatovat si: sudý týden bioodpad, lichý týden směsný odpad. Přímo v Brodě se někdy stává, že první v ulici vytlačí popelnici a ostatní to udělají úplně stejně a hold se někdy zmýlí. Je dobré mít znalého souseda.
Přeji hezký večer
Ing. Miroslav Kruliš

6

Re: Odvoz odpadu

Děkuji za informaci.

Křivánek