1

Téma: porodnice

čau Kubo .. co se týka  porodnice mám  vítku.Rekonstrukce bývalé porodnice zřejmě vyhrála firma s nejnižším rozpočtem....žee. no to že střecha byla unikátní a firma která vyhrála zakázku  se musela napakovat z demontáže  střešní krytiny je evidentní...-.-.rád bych věděl kdo byl a je zodpovědný za tento přešlap!!!!__????demontáž proběhla v rekordně rychlém čase a montáž naopak.....!!!!! původní měděná krytina střechy je jak jsem zmínil BYL unikát !!! prosím o stručné či podrobné vyjádření

2

Re: porodnice

Výběrové řízení skutečně vyhrála firma s nejnižší nabídkovou cenou. Střecha byla částečně měděná, ne však celá. Příjem z prodeje kovu byl započítán proti pracím, se kterými projekt nepočítal (odvodnění budovy, úpravy zahrady nebo sanace světlíků). Kompletní soupis navíc provedených prací i s naceněním je k dispozici na odboru rozvoje u Ing. Čokrtové. Jelikož se jedná o dotační projekt, o jakékoliv příjmy z projektu by nám byla krácena dotace.  Střecha je opravdu unikát, je hodně členěná a objekt nebyl v dobrém stavu, proto práce probíhají tak pomalu a rada města musela přistoupit k prodloužení termínu dokončení o měsíc do konce června.

3

Re: porodnice

keci .............

4

Re: porodnice

Pane Nekolný, Barák je 2,5 bez střechy, bez plachet, bez ničeho, do budovy tečou proudy vody a vy tady píšete o vícepracech?To si vážně myslíte, že jsme stádo idiotů? Vy sám byjste si nechal dům 2.5 měsíce bez jakékoliv kritiny? Bože lidi, co to tady volíte???
S dotaceme lžete, naopak, až dotační uřad uvidí, na co jsou dotaci, tak budete mít velký problém.

5

Re: porodnice

Tak nevím, jestli očekáváte odpověď nebo Vám za ty kecy (nikoliv keci) nestojím.

6

Re: porodnice

och ano, chybička ....na rozdíl od Vás si to já dovedu opravit....vy znehodnocený majetek ne....a máte pravdu, vy mi za odpověď nestojíte. Kdyby jste totiž měl zájem, tak by jste už dávno řádně hospodařil s veřejnými prostředky a vybíral nájmy, pronájmy, poplatky....... to, že jste někomu léta toleroval neplacení mě uvádí do pochybností, jestli nááááhodou placeno nebylo, ale ne do městského rozpočtu, ale to necháme orgánům.
Spěte sladce v suchém, nezničeném příbytku a oblbujte dál slepé a hluché.

7

Re: porodnice

Dobry den Jakube a zastupitele kteri se podileli na rekonstrukci byvale porodnice. Jeste jednou chci reagovat na demontaz Unikatni strechy a jeji krytiny. Psal jste ze byla jen castecne medena ...tohle je absolutni nesmysl ,ponevac med ma vlastnosti takove,ze se nesnese sdnym jinym materialem a je agresivni vuci jinym materialum ,takze strecha s jinoukombinaci by dlouho nevydrzela!!!!  Dale jsem zjistoval hmotnost na m2 cca jeto 6kg odhadem ta strecha muze mit 500m2, celkem to dela kolem 3 tun!!!!!! Pri dnesni cene za vykup tohoto materialu jdeme do statisicu!!""!!!!!! Nechapu jak nekdo mohl tohle dopustit!!!!! Vzdit za tyhlepenizemohla byt strecha Nova!!!!!!  Doufam ,ze firma ktera provadela tyto prace ponese zodpovednost za straty a nasledne poskozeni vlivem destu. Taky jsem si vsiml ,ze montaz nove krytiny provadela uplne jina firma nez ta co vyhrala konkurz...diky za odpoved