71 Naposledy upravil: Vojtěch Pavel Traurig (14.06.2015 08:33:17)

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Ad volební výsledek: myslím, že víc jak půl roku po volbách už byste se měl smířit s tím, že se v naší zemi do zastupitelstev obcí volí podle poměrného systému. Dostali jste něco přes 20 procent hlasů, máte v zastupitelstvu víc jak pětinu zastupitelů, tak se naučte ten volební výsledek respektovat. Kdybyste tak katastrofálně nevybouchli u povolebních jednáních, mohli jste ukázat, co umíte. Že jste skončili v opozici, za to nemůže volební systém.


Ad dluh od roku 2000: Kokeši, jak správně píšete, jsem naplavenina. Vy jste v roce 2002 pomáhal instalovat tehdejší vedení do funkce, od ledna 2003 jste předsedal kontrolnímu výboru, … co jste v té době s těmi pohledávkami udělal? Já tehdy teprve dokončoval vysokoškolská studia. Je legrační, když tehdejší zastupitel viní za svou liknavost mne, který v té době vskutku žádnou pohledávku Českého Brodu řešit nemohl.


Ad analýza za 40 tisíc: žádnou jsem neobjednal, žádnou takovou analýzou nepotřebuji občany oslňovat.

Ad řešení problémů s Vojtíškem: snad i Kokešovi dojde, že když v Brodě žiju od konce roku 2008, těžko mi může vyčítat, že se problém řeší víc jak 8 let. Po svém zvolení v roce 2010 jsem tenhle problém pomáhal řešit z pozice opozičního zastupitele. Nalezli jsme kompromis, nalezli jsme nového provozovatele, který zaplatil všechny Vojtíškovy dluhy ke dni vyhlášení výběrového řízení. To umožní nemocnici rekonstruovat. Kokeš byl proti tomuto řešení, ale nic jiného nenabídl… jenom řeči o tom, že se to mělo udělat dříve. 

Příjemný den.

Traurig

72

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Mám jen nesmělý dotaz.Jakou "rekonstrukci nemocnice" máte na mysli, pane Traurigu?Nemocnice skončila, zbyde tu jen LDN, což nemocnicí těžko nazývat.Zhoršila se dostupnost lékařské péče  a s každým neduhem musíme jezdit cca 30 km daleko.Pro staré a nemohoucí lidi žádná legrace.Místo nemocnice  bude zas o něco víc školiček a klubíků a jako třešnička na dortu prý jakási sociální ubytovna.

73

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Vážený pane Kokeši, Pospíšile, Fiaro, a jiní. Je mi záhadou, proč ještě s panem Tragikem diskutujete. Je to přehlídka ztraceného času. Jeho maximální činností je sebezviditelňování, ke kterému využije všechno. Projdete -li jho příspěvky v letech minulých i současných, pochopíte, stejně jako já, že reagovat na jeho výpotky nemá cenu. I negativní reklama je reklamou, tak ať si ji dělá sám.

Born stupid? Try again!

74

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Já bych s tímto příspěvkem od Pivase vřele souhlasil! Je to Tragik. Na posledním zastupitelstvu bylo doporučeno, aby si to Traurig s Českobroďákem vyříkali někde na férovku jako chlapi. Tak mu toto řešení Českobroďák nabídl, ale velkému a nejchytřejšímu Traurigovi, představte si, se najednou nic řešit nechtělo. Radši si zase počkal, až bude sedět doma u počítače a bude moct plivat na kdekoho přes webové stránky ty svoje slovní fekálie. To přece jen tolik nebolí jako možnost dostat pořádný výprask... :-)

75

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Dobrý den pane Traurig,
je hezký, že jste vybrali nového provozovatele, je hezký, že se zaplatily dluhy (osobně si myslím, že vedení  porušovalo celou dobu zákon, ale nikdy jste to neřešili), je hezký, že do městské kasy priputovalo přibližně14mega, ale víte, co není hezké? Jak hopodaříte s městskýma budovama, dotacema a penězma vůbec. Byl jste se podívat na pseudo regonstrukci jedné z budov nemocnice? Víte o tom, ýe budova nemá 2,5 měcíců střechu ani žádnou plachtu? Víte, že do budovy 2.5 měsíců teče? A vy (město) tohle připustíte? Stavební firma zcela zničila budovu, v zimě tam bude tuna plísní, budova a její nové "zatplení" je nasáklé vodou, teď to ucpete fasádou a budova se může pro lidi zavřít. Zodpovědní jste za to vy. Vy jste vybrali firmu, vy máte stavební dozor (zřejmě tedy bez stavební odbornosti) a vy jste za to zodpovědní. Mě by zajímalo, jak dlouho vy sám by jste si nechal dům bez střechy, bez ochrany před deštěm a jak dlouho by jste tolerovat děšť do domu. Můžete mi odpovědět? A pokud by jste to nedovolil na svém domě, proč to dovolujete na městském domě? Ale jinak se mi Vaše názory líbí a ze všech pseudopolitiků ČB stojím tedy za Váma, jen tohle nechápu. Asi ten dotaz není zrovna k Vám korektní, ale Nekolný mi za ty keci a mlžení nestojí.

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Dobrý večer. O tomto problému vím, na posledním jednání zastupitelstva se to poměrně důkladně probíralo. Podle sdělení starosty jsou závady zachyceny ve stavebním deníku a po zhotoviteli je požadována náprava. Pravomoc a povinnost zakročit má v tomto případě rada města, předpokládám, že příští týden na mimořádném jednání zastupitelstva budeme informováni, co se ve věci podniklo.

77 Naposledy upravil: JenTak (17.06.2015 22:52:38)

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

to bude pozde, protoze ted se tam mely dat vysousece a hlavne, okamzite prerusit dokonceni omitky, ale ....to je marny.....

78

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Nevážený pane Evžen Pospíšil,
lžete