1

Téma: městská policie

Dobrý den, měla bych dotaz na práci městské policie. Není to tak dávno, co se v diskuzi řešilo, že po půlnoci nesou vidět v ulicích a vyřešilo se to ke spokojenosti občanů a bylo vidět,že začali jezdit a hlídat Český Brod i po půlnoci. Jsem ale celkem hodně zděšena, že do práce MP začal mluvit pan Havlíček "velký kriminalista" který má asi hodně zkušeností z praxe, když zrušil nebo se snaží zrušit, aby v noci MP vůbec nepracovala. Nejsem z oboru, ale myslím že všichni víme, že nejvíce se krade a páchá trestná činost právě v noci. Můžete prosím občanům vysvětlit, kdo tedy vede MP a zda opravdu hodláte MP v nočních hodinách nedávat do služby? Příjde mi to celkem hodně na hlavu. Možná by se pan Havlíček měl spíše věnovat něčemu, čemu rozumí! Děkuji moc za opodvěď.

2 Naposledy upravil: Pospíšil Evžen (21.05.2015 20:44:42)

Re: městská policie

Vážená paní,
obávám se, že máte chybné informace.
1. Městská policie města Český Brod je přímo podřízena starostovi města tj. nyní Bc. Nekolnému.
2. Mgr. Havlíček má dlouholeté zkušenosti v oblasti policie a zajišťování bezpečnosti veřejného pořádku. O jeho erudici v této oblasti svědčí i to, že ačkoli je opozičním zastupitelem, tak byl Radou města (tj. koaličními zástupci) zvolen předsedou komise bezpečnosti (http://www.cesbrod.cz/group/komise-prevence-kriminality). Více informací o něm lze získat na jeho profilové stránce: http://snk.ceskobrodak.cz/kandidati/jiri-havlicek/ - lze plně využít i tam uvedených kontaktních údajů.
3. Pokud je mi známo, tak bylo navrhováno, aby strážnici měli napevno noční služby všechny pátky a soboty (tj. celou noc) a pokrývali svou činností veškeré denní doby  +  odpolední do 23 hod. (nyní mají služby nepravidelně).  Průběžně by docházelo k vyhodnocování této varianty.
Měl jsem možnost zúčastnit se několika jednání ke zpracovávané koncepci Městské policie, a všichni zástupci (bez ohledu na to jakou skupinu občanů města zastupovali) deklarovali cíl: mít zde Městskou polici v takovém početním stavu, který by umožňoval  zajištění služby 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

3

Re: městská policie

MegaLOL big_smile big_smile big_smile důkazem erudice je funkce předsedy komise. Koukám, tiskový mluvčí českobroďáků dosahuje klaunských kvalit Jirky Ovčáčka big_smile big_smile big_smile

Re: městská policie

Vážený pane tazateli,
nic Vám nebrání se též s panem Havlíčkem sejít a můžete sám zhodnotit.

Mějte příjemný den

5

Re: městská policie

Mějte příjemný den???

Pracoval jste v (zahraničním) komerčním rádiu nebo to máte z literatury?

6

Re: městská policie

penek napsal:

Mějte příjemný den???

Pracoval jste v (zahraničním) komerčním rádiu nebo to máte z literatury?

Ahoj Petře, už jsem myslel, že se neozveš a zanevřel jsi na ˇ: Brod. Jirka Ovčáček není špatný kluk, jen se zhlédnul v divném patronovi:)

7

Re: městská policie

Mirku, opakovaný vtip přestává být vtipem.

8

Re: městská policie

Dneska jsem byla svědkem toho,jak MP vynadala prodejci,že nemá v obchodě prodávat alkohol tomu,kdo je podnapilý.Zatím to nějak platilo v hospodách.Já bych tedy podnapilému taky nic ani v obchodě,neprodala.Myslím tedy alkohol.Ale dohadujte se s takovými lidmi,když někteří začnou být agresivní a ničit vybavení.Nebudu,ani nemusím komentovat,o které lidi se to tu jedná,že.Stačí projít kolem studny u bývalé Fotochemy nebo okolo dolní vietnamské prodejny potravin.Seději tam jako vrabci....A máte je jak na dlani.Každý den bych tam na ty místa posílala MP,aby tu skvadru rozprášila.Momentálně jsou to místa,kde není radno chodit v pozdních odpoledních hodinách a nedejbože večer.Docela mi vadí to jejich otravování(i somrování) a občas i poslouchání sprostých nadávek na kolemjdoucí.

9 Naposledy upravil: penek (25.05.2015 05:42:11)

Re: městská policie

Myslíte bistro U Brůny a Saigon Takeaway? Žádné rozprašování nebude, chlapci jsou milí a ke koloritu města patří stejně nedílně jako Okruh Českobrodský nebo Královské Brodění.

10

Re: městská policie

Zase jedno hezké vlákno!!! Klaraos bravo. Jeden blábol, a už to jede.

Born stupid? Try again!