1 Naposledy upravil: bublais (13.05.2015 10:03:50)

Téma: Budova cukrovaru

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je v plánu udělat něco s budovou cukrovaru. Po větším dešti nebo větru z budovy odpadávají kameny a dokonce i panely cihel. Můj poslední dotaz na tuto budovu, skončil Vaší "procházkou" kolem budovy.
Poslala bych Vám i fotku, v jakém stavu budova je, po posledních deštích, bohužel jak vidno, není to zde možné. Děkuji za odpověď N.P.

2

Re: Budova cukrovaru

bublais napsal:

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je v plánu udělat něco s budovou cukrovaru. Po větším dešti nebo větru z budovy odpadávají kameny a dokonce i panely cihel. Můj poslední dotaz na tuto budovu, skončil Vaší "procházkou" kolem budovy.
Poslala bych Vám i fotku, v jakém stavu budova je, po posledních deštích, bohužel jak vidno, není to zde možné. Děkuji za odpověď N.P.

V dotazu není uvedeno o kterou budovu cukrovaru se jedná, stavební úřad zjistí skutečný stav věci, pokud zjistí, že stavba není řádně udržována,  může, dle stavebního zákona,  vlastníkovi stavby nařídit zjednání nápravy. Veškeré náklady v tomto případě nese vlastník stavby.

3

Re: Budova cukrovaru

Omlouvám se, jedná se o budovu, stojící podél cesty do Liblic. Kusy cihel padají na chodník. Děkuji za odpověď N.P