11

Re: ČBZ a Českobrodsko

Kdyby se ta nemocnice dala dohromady,možná by nějaký lékař do toho šel.Ovšem,když viději oprýskanou haluznu,je to těžké.Kdyby byla přímo ve vlastnictví města a nepronajímala se jen tak někomu.....Jednou by mohla být výdělečná.Ale zas je to jen "kdyby".

12 Naposledy upravil: brzo si pro tebe přijdu (30.03.2015 22:45:58)

Re: ČBZ a Českobrodsko

No, Lysolko, možná vám to vysvětlí mistr blamáží a nejchytřejší ze všech zastupitelů pan doktor Traurig :-). Ten ví úplně všechno a protože je "převod nemocnice (téměř) dokonán", ačkoliv město ještě nevidělo z požadovaných 13 milionů ani findu a v nemocnici stále rejdí pan Vojtíšek a vypadá, že i dále bude, zcela jistě se nám začalo blýskat na lepší časy, jak píše ve svém výborném článečku v ČBZ. Už dlouho jsem se takhle nepobavil, stejně jako pak tou výměnou názorů tady na fóru. Chucku, píšu vám pomyslnou jedničku s hvězdičkou!

13

Re: ČBZ a Českobrodsko

Od dnešního dne již firma Ing. Vojtíška nemocnici neprovozuje. Nový provozovatel již obdržel potřebné licence od krajského úřadu. Výběrové řízení na provozování lůžkové části by mělo být Ministerstvem zdravotnictví České republiky vypsáno v dohledné době. Podpis smluv se zdravotními pojišťovnami očekáváme nejpozději na přelomu května a června. Následně bude částka ve výši přibližně 13,5 mil. Kč převedena na účet města. Tedy pan doktor Traurig měl pravdu, převod nemocnice již je dokonán a finanční částka bude zaplacena nejpozději do konce prvního pololetí. Tyto peníze budou použity zpět na investice do areálu nemocnice a o jejich uvolnění na konkrétní projekty rozhodne zastupitelstvo města.

Re: ČBZ a Českobrodsko

Je jistě opravdu pozitivní zpráva, co píšete, pane starosto. To, že se po všech těch letech opravdu začíná "blýskat na lepší časy" mě jakožto českobrodského občana velmi těší a držím palce, aby peníze město opravdu obdrželo a zdravotní péče byla pro nás všechny na vyšší úrovni a v širším rozsahu než doposud. Nicméně žádost o převod nemocnice přišla od pana Vojtíška až PO uzávěrce březnového čísla ČBZ a Rada města převod schválila teprve převčírem. Na základě jakých podkladů tedy mohl oficiální představitel města takové věci tvrdit již před uzávěrkou ČBZ, když se tyto udály až před pár dny? Díky za jasné vysvětlení.

15

Re: ČBZ a Českobrodsko

To je docela velká rychlost. 8 let nekonání se nakonec naplnilo. Vaše manažerská rychlost je obdivuhodná.

16

Re: ČBZ a Českobrodsko

Již delší dobu se připravoval převod k 1. květnu 2015. Rada města v pondělí schvalovala souhlas s uzavřením smlouvy na jeden měsíc a urychlení převzetí právě o jeden měsíc, tedy k 1. dubnu.

Re: ČBZ a Českobrodsko

brzo si pro tebe přijdu napsal:

Je jistě opravdu pozitivní zpráva, co píšete, pane starosto. To, že se po všech těch letech opravdu začíná "blýskat na lepší časy" mě jakožto českobrodského občana velmi těší a držím palce, aby peníze město opravdu obdrželo a zdravotní péče byla pro nás všechny na vyšší úrovni a v širším rozsahu než doposud. Nicméně žádost o převod nemocnice přišla od pana Vojtíška až PO uzávěrce březnového čísla ČBZ a Rada města převod schválila teprve převčírem. Na základě jakých podkladů tedy mohl oficiální představitel města takové věci tvrdit již před uzávěrkou ČBZ, když se tyto udály až před pár dny? Díky za jasné vysvětlení.

Já to pro ty méně chápavé zkusím vysvětlit ještě jednou. Jasně jsem v článku napsal, že jeste zbývá vystěhovat pana Vojtíška a zaplatit kupní cenu za pohledávky. Nicméně převod byl témeř dokončen, protože byl zastupitelstvem schválen poslední nutný krok ze strany města. Je to podobné, jako když podepíšeme kupní smlouvu na byt a pak už jen čekáme, až katastr nemovitostí zapíše změnu vlastníka a budou převedeny peníze. Také můžeme říci, ze byt uz je prodán. Každy normální člověk to z meho článku jasne pochopil; anonymove kterým jde jen o to na fóru nadávat si najdou jakýkoliv důvod... Ale ze to bude nadpis článku v lokálním časopise, to jsem pravda nečekal smile

18

Re: ČBZ a Českobrodsko

Dobrý den,

je možné přidat ČBZ 12/2018 i na web? Do schránky ho nedostáváme. Děkuji smile

Chtěla jsem tuto prosbu vložit pod příspěvek o chybně uvedené výši poplatků v r. 2019 ale jde komentovat pouze po přihlášení přes Facebook.