1 Naposledy upravil: lysolka (30.03.2015 07:37:30)

Téma: Volnočasové aktivity

Chtěla bych ještě poukázat na toto:Neustále se mluví o tom,jak by mládež měla sportovat,mít nějaké zájmy a pod....
Ovšem chybí tu třeba volně dostupné hřiště,kam by si mohly děti jít děti třeba "začutat"Momentálně tak činí kluci na 1.ZŠ,ale u školy,kde se odpoledne zamkne areál a je po legraci.Mohlo by tu v Brodě být něco,kam by se dalo volně jít?Kroužky jsou drahé.Dále by se mohlo něco udělat pro mládež v oblasti ochrany přírody.Ale AKTIVNĚ!Ne formou "budem si povídat"...Není pořádná propagace a činnost takových případných skupin.Chtělo by to děti vyhnat od počítačů k něčemu zajímavému.Kultura plno dětem nic neříká.Ale sport,aktivní ochránci přírody,myslivecký kroužek,rybáři-to by je mohlo chytit.Jednou za čas jim udělat nějakou aktivitu-to není nic.Chtělo by to něco funkčnějšího.Aby to mělo nějaký cíl.

2

Re: Volnočasové aktivity

penek napsal:

A co takhle vyhnat od počítače sebe sama? Tak je vezměte courem do háje a pak s klackem na lejna, vy chtělo-by-to-mohlo-by-se.

Velký potlesk smile

3

Re: Volnočasové aktivity

Bohužel,ajk ráda bych vyšla někam daleko.Ale jsem jaksi po neurologické stránce méně pohyblivá.Tak jsem si myslela,že by se toho mohl ujmout někdo zdravý.Myšleno to bylo dobře.Jen si to přečetl nějaký vtipálek,který by třeba taky mohl hnout.......:-)

4

Re: Volnočasové aktivity

V tom případě to bylo ode mne nemístné, omlouvám se.

5

Re: Volnočasové aktivity

penek napsal:

V tom případě to bylo ode mne nemístné, omlouvám se.

Petře, i když jsi se zde už jednou rozloučil, nedá ti to aby jsi se nezapojit do debaty. Naprosto tě chápu, jednou i v obci Krupá bude forum, možná že se ho ještě dožijeme:)

6

Re: Volnočasové aktivity

Mira napsal:
penek napsal:

V tom případě to bylo ode mne nemístné, omlouvám se.

Petře, i když jsi se zde už jednou rozloučil, nedá ti to aby jsi se nezapojit do debaty. Naprosto tě chápu, jednou i v obci Krupá bude forum, možná že se ho ještě dožijeme:)

V obci Krupá je fórum na návsi v hostinci a odpovědi se tam tazateli dostane obratem.

7

Re: Volnočasové aktivity

penek napsal:
Mira napsal:
penek napsal:

V tom případě to bylo ode mne nemístné, omlouvám se.

Petře, i když jsi se zde už jednou rozloučil, nedá ti to aby jsi se nezapojit do debaty. Naprosto tě chápu, jednou i v obci Krupá bude forum, možná že se ho ještě dožijeme:)

V obci Krupá je fórum na návsi v hostinci a odpovědi se tam tazateli dostane obratem.

K tomu se raději nebudu vyjadřovat, takový vzorek obce je opravdu strašidelný:) Bůh s tebou