21

Re: Jednání zastupitelstva

Dobrý den,
bylo by možné na webu města aktualizovat složení zastupitelstva? Mám dojem, že je již nějakou dobu (spíše měsíce než týdny) neaktuální.
Děkuji
Radoslav Bulíř

22 Naposledy upravil: Petr75 (11.04.2012 13:21:23)

Re: Jednání zastupitelstva

Tak sláva, již máme doplněný kontrolní výbor (viz bod 8)
http://www.cesbrod.cz/media/pdf/zastup/ … .2012u.pdf

Bývalo pravda zvykem, že výboru šéfuje opozice (dokonce to zvládli i v Poslanecké sněmovně PČR), ale v téhle zemi jsme zvyklí na ledacos. Mně to hodně připomíná "pád" Martina Romana z místa předsedy představenstva ČEZ až do pouhé role předsedy dozorčí rady ČEZ, ale tady samozřejmě srovnávám nesrovnatelné, mea culpa.
Nadějí, která umírá poslední, je to, že třeba nový předseda kontrolního výboru bude nejlíp vědět, co by se mělo kontrolovat....
Přeji panu předsedovi KV Fischerovi hodně úspěchů v činnosti a ať se nebojí podívat do minulosti. Může třeba navázat na zprávu odvolaného kontrolního výboru - anebo přezkoumat jeho činnost ;-)

23

Re: Jednání zastupitelstva

Předseda čehokoliv pan JF? Dostáváme sa za hranicu ozajstných hektofórov a stokorunáčka putuje do Wollkerovej ulice, blahoželáme...!!

24 Naposledy upravil: Vojtěch Pavel Traurig (08.06.2012 09:54:31)

Re: Jednání zastupitelstva

Dobrý den všem,

byť materiály na středeční jednání zastupitelstva zatím nebyly distribuovány kompletní, přesto již nyní mají zastupitelé v rukou návrh na zvýšení koeficientu daně z nemovitosti na 2, tedy - pokud se nemýlím - na zdvojnásobení daňového břemene pro obyvatele Brodu. Bohužel v podkladových materiálech není žádná ekonomická analýza nutnosti takovéhoto kroku. Připomínám, že výše daně byla snížena v červnu 2010 (shodou okolností těsně před volbami); nezaregistroval jsem ani žádnou veřejnou diskusi na toto téma, proto se ptám, jaké jsou důvody k tomuto návrhu? Rada města s ním již  vyslovila souhlas.

Děkuji za odpověď či jakoukoliv reakci.

Traurig

25

Re: Jednání zastupitelstva

Dobrý den,
bude na webu doplněn i zápis z jednání zastupitelstva 29.1.2014? Nyní jsou tam jen usnesení.

Děkuji,

Petr Šoupal

26

Re: Jednání zastupitelstva

Zápis doplněn. děkujeme za upozornění.

27

Re: Jednání zastupitelstva

zápis resp. usnesení z jednání zastupitelstva před měsícem je někde už umístěn ?

Re: Jednání zastupitelstva

Není. Marně jej spolu se zápisy z posledních tří jednání rady urguji... také bych se k těm dokumentům rád dostal.

29

Re: Jednání zastupitelstva

Omlouváme se, asistentka měla v druhé polovině prosince dovolenou a před tím vcelku hektické období. Usnesení z jednání zastupitelstva jsem doplnil do příslušné sekce  http://www.cesbrod.cz/item/usneseni-a-z … -2014-2018 ostatní doplníme začátkem příštího týdne.

30

Re: Jednání zastupitelstva

Usnesení i zápisy jsou doplněny.