Re: Veřejná sbírka v Liblicích

Určitě může přispět každý, kdo má zájem, ať už třeba jen pár korunkami. Já nemohu nikde veřejně vyzývat k příspěvkům, protože se nejedná o žádnou veřejnou sbírku (podle zákona ji může vyhlásit jen právnická osoba), de iure tady jde o soukromou iniciativu pár lidí. Prosím, pokud máte zájem, spojte se semnou přes e-mail vojtech.traurig@email.cz, poskytnu vám veškeré informace.

Celá tato diskuse je mi opravdu poněkud žinantní, čekám, kdy mi někdo omlátí o hlavu, že si dělám politickou kampaň (kapličku si nepamatuji, do kostela chodím zřídka, na veřejná projednání jsem se nedostavil), přitom mé motivy pro příspěvek na sošku jsou primárně stejné, jako Vaše. Jednou, až půjdeme s dětmi kolem kapličky jim povím, že kapli nechalo obnovit město za starosty Nekolného, iniciativa vzešla od místních lidí, zejména od paní Kuklové a pana Marka a na sošku se složili sousedé, protože naše domky stojí v ulici, která je po kapličce pojmenovaná. Původně jsem měl z celé akce takový příjemný pocit, že každý přispěl ke společnému dílu tak, jak může.

A pokud to stále někomu vadí, navrhuji, aby se dostavil na konci ledna na jednání zastupielstva a tam mi za to všechno dal přes držku.

Příjemné svátky všem.

12

Re: Veřejná sbírka v Liblicích

Myslím, že to nejsou hádky, beru to jako diskusi-kdyby pan Traurig byl na schůzce ohledně kapličky, mohl se o této záležitosti, mimo jiné probíhající již pěkně dlouhou dobu, dozvědět více a třeba bychom dnes už mohli mít peníze i na lucerničku.. je paradox, že si tu předhazujeme finance, které mimo jiné na toto na schůzce přislíbil starosta! A současné vybrané peníze mohli být na něco dalšího na kapličce-třeba na lucerničku-p.Jelínek mi napsal, že by stále 6- 8tis.!? A ve Zpravodaji se píše 11tis.Kč.?!
P.Traurig by mohl pochopit, že jsme Libličtí....viz poslední příspěvěk, na Liblice se vždy oproti městu trochu zapomíná a lidé se musí připomínat když něco chtějí v Liblicích nového, .......