1 Naposledy upravil: Barbora (01.12.2014 16:29:02)

Téma: Nabyté vítězství - SNK Českobroďák

Dobrý podvečer,

mohl by mi prosím někdo z členů SNK Českobroďák vyvětlit, co přesně sdružení sleduje tím, že "spamuje" brodské poštovní schránky nevyžádanými prohlášeními?

Ještě bych pochopila (a v zásadě i ocenila), kdyby "vítězný nový hráč" občany města pouze věcně zval na zasedání zastupitelstva, nicméně forma s přidaným žalozpěvem, kterou Českobroďák zvolil, se mi zdá nevkusná a obtěžuje mě.

Díky, pěkný večer

Bára

2

Re: Nabyté vítězství - SNK Českobroďák

Nejsem zrovna letákový typ. Přestože mám na schránce požadavek, abych nebyl letáky obšťastňován, padají mi tam stále dál.
Musím souhlasit s paní Barborou v hodnocení obsahu letáku Českobroďák SNK. Lidl mi připadá smysluplnější.

Born stupid? Try again!

3

Re: Nabyté vítězství - SNK Českobroďák

O co jde?My jsme ve schránce nic neměli.

4

Re: Nabyté vítězství - SNK Českobroďák

Kdo byl o letak ochuzen, jiste si to najde na webu:
http://snk.ceskobrodak.cz/nabyte-vitezstvi/
SNK bych doporucil kandidovat do parlamentu CR a tam prosadit zmenu volebniho systemu wink

5

Re: Nabyté vítězství - SNK Českobroďák

Děkuji za odkaz.Na tom letáku je bohužel jen vše pravdivě vysvětleno.Funguje to tak vlastně v celé republice - ti, které po letech vládnutí už nikdo u vesla nechce, se spojí třeba s čertem, jen aby mohli vládnout dál.Stále více je patrné, že volby jsou k ničemu, na přání voličů se dál zvysoka kašle.

6

Re: Nabyté vítězství - SNK Českobroďák

Jsem téhož názoru jako Fiara i mnoho dalších.

7

Re: Nabyté vítězství - SNK Českobroďák

Dobrý den,

jestli je volební systém v ČR spravedlivý, nebo ne, to je podle mě trochu jiná věc, těžko s tím teď po volbách něco uděláme. Rozdělování křesel podle tohoto systému jsme už viděli i ve vyšších patrech politiky, proto nerozumím tomu, že tento přepočet někoho překvapuje. 

Vadí mi ukřivděný postoj SNK Českobroďák, který je mi v podstatě vnucován tím, že ve schránce najdu leták, o který nestojím. A tvrzení, že: "Z KDU-ČSL občané města vyvolili dva mladé lidi, které považujeme za profesionály ve svém oboru a kteří vyjadřovali souhlas s našimi legitimními požadavky na vedení města. Nakonec, bohužel, jejich hlasy utichly a oba spořádaně sedí v Radě města. Bylo to jejich vlastní rozhodnutí?," se mi zdá vyloženě přes čáru.

Za mě prostě skrze černobílý model "hodní vs. zlí" cesta nevede.

Pěkný den

B.

8 Naposledy upravil: rivierakid (02.12.2014 14:48:19)

Re: Nabyté vítězství - SNK Českobroďák

Seznam 21 kandidátů, kteří obdrželi od voličů nejvíce hlasů = vetsinovy system ve kterem by SNK ovladlo radnici (11 kresel) a to ziskem pohych 8 928 ze 41165 hlasu. To by bylo spravedlive? smile

Barbora: Bohuzel na cernobily model si budeme asi muset zvyknout. Staci si procist toto forum a pochopite, ze jiny postoj jejich volici nechteji...

9

Re: Nabyté vítězství - SNK Českobroďák

Barboro, podle vás tedy vede cesta přes ty čachry s hlasy voličů a ignorování těch, kteří dostali hlasů nejvíc?Jsme malé městečko a spoustu těch volených známe z let minulých, a známe i jejich konání.Proto volby dopadly tak jak dopadly.Prostě víc lidí ty z let minulých nechtělo.A jsou tam zas, a dokonce nacházejí nová korýtka pro další kámoše.Máte pravdu, je to trend celorepublikový - ODS a TOP09 jdou pomalu, ale jistě do kopru, ale stejně jsou v hlavních pozicích stále díky nepříliš slušným praktikám.
Rivierakida netřeba komentovat, nejspíš je to nějaký kamarád těch u vesla a stejně jen dokola počítá hlasy(a je lhostejno, jak se k nim došlo).

10 Naposledy upravil: rivierakid (02.12.2014 20:26:32)

Re: Nabyté vítězství - SNK Českobroďák

Alespon svoje vypocty hlasu neroznasim po Brode do schranek. Nejspis jste nejaka kamaradka tech mimo veslo wink