1

Téma: Shrabané listí v parku na Škvárovně

Dobrý večer, mám dotaz na pana ředitele Technických služeb. Psal jsem Vám v pondělí přes kontaktní formulář na webu TS, zatím však bez odpovědi, zkouším to tedy ještě zde: jaký bude další osud hromad shrabaného listí, které Vaši zaměstnanci cca před 2 týdny stvořili v parku na Škvárovně. J v plánu nějaká jejich likvidace, nebo tam zůstanou stát, dokud je vítr znovu zcela nerozfouká? Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Michal Fokt.

2

Re: Shrabané listí v parku na Škvárovně

Nejen Škvárovna je postižená: stejný problém je i na sídlišti Na cihelně ! (Asi nejsou lidi)

3

Re: Shrabané listí v parku na Škvárovně

Michal Fokt napsal:

Dobrý večer, mám dotaz na pana ředitele Technických služeb. Psal jsem Vám v pondělí přes kontaktní formulář na webu TS, zatím však bez odpovědi, zkouším to tedy ještě zde: jaký bude další osud hromad shrabaného listí, které Vaši zaměstnanci cca před 2 týdny stvořili v parku na Škvárovně. J v plánu nějaká jejich likvidace, nebo tam zůstanou stát, dokud je vítr znovu zcela nerozfouká? Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Michal Fokt.

Dobrý den, listí na zelených a parkových plochách se shrabuje pracovníky TS podle plánu, priorit a průběžně.  Pokud je terén nesjízdný ( v době deště, mokrý terén, podmáčený terén,apod.) není možné čistícím strojem vjet do tohoto prostoru a listí vysát. Proto musí být určen náhradní termín. Tak jak jsem dnes viděl na Škvárovně a v zadním parku při kontrolní činnosti, jsou nahromaděné kupy listí již svezeny. Pokud chcete urychlit vyřešení problému, stačí napsat na fórum TS Český Brod nebo na mail krulis@ceskybrod.cz.
Pro Kuliferdu. Na sídlišti Na Cihelně se naposledy hrabalo listí v pátek a dvě hromádky jsou u bývalé kotelny, jelikož pršelo a tráva je mokrá, není možné do terénu na travnaté plochy vjíždět. Ale díky za info. Jinak lidi jsou, ale přesto hledáme jednoho pracovníka na trvalý pracovní poměr na svozový vůz, kdyby někdo o někom věděl:) Děkuji
Ing. Miroslav Kruliš

4

Re: Shrabané listí v parku na Škvárovně

Ano, děkuji, také jsem si dnes ráno všiml (na svou obhajobu dodávám, že to byl můj první výskyt v parku od úterka, kdy tam hromady ještě byly smile ). Jen ještě malý dotaz: měl jsem za to, že kontaktní formulář na webu TS (pod odkazem "napište nám") je nějak napojen na Váš mail? alespoň mně to tedy přijde logičtější, než psát na diskuzní fórum...

5

Re: Shrabané listí v parku na Škvárovně

Michal Fokt napsal:

Ano, děkuji, také jsem si dnes ráno všiml (na svou obhajobu dodávám, že to byl můj první výskyt v parku od úterka, kdy tam hromady ještě byly smile ). Jen ještě malý dotaz: měl jsem za to, že kontaktní formulář na webu TS (pod odkazem "napište nám") je nějak napojen na Váš mail? alespoň mně to tedy přijde logičtější, než psát na diskuzní fórum...

Dobrý den Michale, kontaktní mail je přesměrován na naši fakturantku, pokusím se přes našeho správce webovek, tento mail přesměrovat na můj mail. Chybička se dá usměrnit. Hezký večer

6

Re: Shrabané listí v parku na Škvárovně

Hromádky už zmizely, dík

7

Re: Shrabané listí v parku na Škvárovně

kuliferda napsal:

Hromádky už zmizely, dík

Dobrý den, není zač, pokud něco bude, dejte klidně vědět