Re: Vzkaz pro dosluhujícího starostu, zastupitelstvo a Výzva pro nové

rivierakid napsal:

"11 z 21 volicu" dalo jasne najevo, ze zmenu nechce. To je proste fakt, ktery muzete zmenit zase za 4 roky smile
Prima volba starosty neni, takze neni podstatne, kdo dostal nejvice preferencnich hlasu.
No neni ta demokracie krasna??? smile

Ty dva mistostarosty take nechapu, ale slysel jsem, ze pouze jeden z nich bude pobirat plat...

Upřímná radost připomínající mlaskání z toho, že bratrstvo kočičí pracky ustálo svoje koryta a "nenápadné" sdělení že bude placen pouze jeden z místostarostů - jako by to psal někdo koho se to přímo týká že místostarosto Pavle Janíku? Plat místostarosty se bude pro výpočet důchodu hodit a k tomu řízení koryta "křišťálově čistého fondu na sport a kulturu", to si jeden chrochtá, že? V jednom se snad mýlíte a to jsou ty čtyři roky. Změna přijde dřív!

12

Re: Vzkaz pro dosluhujícího starostu, zastupitelstvo a Výzva pro nové

Michal Fokt napsal:

Chápu, nicméně je otázka, nakolik se lze na komunální úrovni programově diferencovat. Mne např. zaujala Top 09 s koncepcí "výběrného lesa", to je pravda, jinak mi ovšem programy (byly-li vůbec) poněkud splývaly. Ale pokud přesto vyjdeme z předpokladu, že tu strany mají různé programy, bude to vždy o tom, kolik se jim toho v koalici podaří prosadit. Neznám však přesné rozdělení křesel v radě, takže zatím těžko soudit, zda se bude konat nějaký válec v režii ODS, nebo zda se půjde cestou konsenzu. Mám ovšem za to, že té naštvané části voličů nešlo ani tak o program (protože ani Českobroďák jej, při vší úctě, neměl vyjma kriminality příliš propracován), ale třeba o zde na fóru hojně kritizované údajné "kamarádšofty", veřejnosti nezdůvodněné projekty a podobně. A to se těžko změní, pokud budou v čele města stále titíž lidé.

Ano mate pravdu, ze na komunalni urovni jde asi vice o konkretni lidi a programy jsou si hodne podobne. Par tech kritizovanych zastupitelu (napr. pan Vlasak) se navic letos nedostalo, ale presto mi prijde logicke, ze vetsina i pres pomerne silnou opozici pokracuje v dile smile

13

Re: Vzkaz pro dosluhujícího starostu, zastupitelstvo a Výzva pro nové

rivierakid napsal:
Michal Fokt napsal:

Chápu, nicméně je otázka, nakolik se lze na komunální úrovni programově diferencovat. Mne např. zaujala Top 09 s koncepcí "výběrného lesa", to je pravda, jinak mi ovšem programy (byly-li vůbec) poněkud splývaly. Ale pokud přesto vyjdeme z předpokladu, že tu strany mají různé programy, bude to vždy o tom, kolik se jim toho v koalici podaří prosadit. Neznám však přesné rozdělení křesel v radě, takže zatím těžko soudit, zda se bude konat nějaký válec v režii ODS, nebo zda se půjde cestou konsenzu. Mám ovšem za to, že té naštvané části voličů nešlo ani tak o program (protože ani Českobroďák jej, při vší úctě, neměl vyjma kriminality příliš propracován), ale třeba o zde na fóru hojně kritizované údajné "kamarádšofty", veřejnosti nezdůvodněné projekty a podobně. A to se těžko změní, pokud budou v čele města stále titíž lidé.

Ano mate pravdu, ze na komunalni urovni jde asi vice o konkretni lidi a programy jsou si hodne podobne. Par tech kritizovanych zastupitelu (napr. pan Vlasak) se navic letos nedostalo, ale presto mi prijde logicke, ze vetsina i pres pomerne silnou opozici pokracuje v dile smile

Nevím , proč mne napadá zrovna teď film Limonádový Joe?! Že by to bylo zhodnocení Kidů?

Born stupid? Try again!

14

Re: Vzkaz pro dosluhujícího starostu, zastupitelstvo a Výzva pro nové

....pokračují v díle....chudák naše městečko a jeho občané.....

15 Naposledy upravil: rivierakid (01.11.2014 00:15:21)

Re: Vzkaz pro dosluhujícího starostu, zastupitelstvo a Výzva pro nové

To byla parafraze jednoho zdejsiho opozicniho zastupitele.
At uz si o tom "dile" myslite(me) cokoliv smile

Pivas: Mam zalusk na jednu mestskou zakazku a pres Ceskobrodak a komunisty by mi to opravdu neproslo wink

Re: Vzkaz pro dosluhujícího starostu, zastupitelstvo a Výzva pro nové

Pane Fokte, jsem rád, že jste si uvědomil váš neúspěch v minulých komunálních volbách, ale jelikož jste znovu začal psát na fórum, dovoluji si vás upozornit na otřesné pravopisné chyby. U pana Kokeše je to omluvitelné, je to prostý zelinář, ale vy byste s tím měl něco dělat. A ještě k té pochvale, jste lepší, než jeden zaměstnanec MěÚ, který už několik let neúspěšně kandiduje a brojí proti vedení města slovy "vyházíme je z oken" apod.

17 Naposledy upravil: Michal Fokt (01.11.2014 11:44:14)

Re: Vzkaz pro dosluhujícího starostu, zastupitelstvo a Výzva pro nové

Zdravím, pane Hlídko, pravděpodobně myslíte to měkké "i" navazující na sousloví "opoziční subjekty" na první stránce tohoto tématu. Máte pravdu, stane se smile Dodatečně bych to opravil, pak by ale Váš příspěvek postrádal smysl smile Jinak nevím, o jaké pochvale mluvíte, můžete být prosím konkrétnější? Co se týče neúspěchu, ten tkvěl především v tom, že se nám nepodařilo dát do kupy plnou kandidátku, jinak by to nejspíš na jedno křeslo stačilo, ale nač plakat nad rozlitým mlékem.

Re: Vzkaz pro dosluhujícího starostu, zastupitelstvo a Výzva pro nové

Ano, mohu být konkrétnější, vy jste po minulém neúspěchu SZ odstoupil a pochopil, zatímco někteří "rádobyzastupitelé" a bývalí zastupitelé převlékající kabáty nepochopili ...

19

Re: Vzkaz pro dosluhujícího starostu, zastupitelstvo a Výzva pro nové

Ach tak, děkuji za objasnění, on ten Váš první příspěvek ("jsem rád, že jste si uvědomil váš neúspěch v minulých komunálních volbách, ale jelikož jste znovu začal psát na fórum...") vyzníval, jako bych již neměl coby pouhý občan pozorovatel právo sem do diskuze psát smile

20

Re: Vzkaz pro dosluhujícího starostu, zastupitelstvo a Výzva pro nové

Dobrý den.

Možná by bylo dobré, aby občané věděli, jak to bylo s rekonstrukcí vodovodního řádu v parku před Kutilkou. Nebudu jmenovat, chci se vyhnout trestnímu oznámení, ale dotyčný ví, že když zjistil, že nemá do chalupy vodovodní řád, tak najednou rychlostí blesku započala rekonstrukce a bylo připojeno. Bude li tam bydlet kdokoliv jiný, má smolíka.

S úctou a pozdravem

Zbyněk Fořt