51

Re: Spočítali jsme jim to ve volbách

Je otázka, kolik by toho prosadili, pokud by proti nim stál kompaktní blok milovníků "starých pořádků". Pamatuji si podobnou situaci z předsednictva SZ, kde také víceméně všechna usnesení zněla 4:3 pro křídlo Martina Bursíka, což bylo pro ten druhý názorový proud samozřejmě frustrující. Jak to se SZ dopadlo, víme všichni.

52 Naposledy upravil: rivierakid (19.10.2014 01:06:54)

Re: Spočítali jsme jim to ve volbách

Ano pane Kokes sem skutecne dobre informovan smile
Co je pravdy na tom, ze Ceskobrodak chce spolupracovat s komunisty???

Kdyz zde stale mluvite o nemoncici, tak se konecne priznejte k tomu letaku wink
Presna to zapada do kampane SNK Ceskobrodak a je po volbach, tak je zbytecne lhat...

[spinavapovolebnikampan]Pan Havlicek je asi opravdu dobry policejni vysetrovatel, ze si nasetril na par nemovitosti v Brode[/spinavapovolebnikampan]

Re: Spočítali jsme jim to ve volbách

rivierakid napsal:

Ano pane Kokes sem skutecne dobre informovan smile
Co je pravdy na tom, ze Ceskobrodak chce spolupracovat s komunisty???

Kdyz zde stale mluvite o nemoncici, tak se konecne priznejte k tomu letaku wink
Presna to zapada do kampane SNK Ceskobrodak a je po volbach, tak je zbytecne lhat...

[spinavapovolebnikampan]Pan Havlicek je asi opravdu dobry policejni vysetrovatel, ze si nasetril na par nemovitosti v Brode[/spinavapovolebnikampan]

rivierakide neboli "dobráku z bratrstva kočičí pracky", stále ještě radní a stále ještě požírači místních zakázek Martine Vlasáku, chápu vaši osobní frustraci z volebního neúspěchu a z nedostání se ani do zastupitelstva a škodolibou radost z toho že přes vítězství SNK Českobroďák ve volbách a touze občanů Českého Brodu po změně ve vedení města si pravděpodobně tu svoji páchnoucí 11 ustojíte. Otázkou je jak dlouho, neb jsou mezi vámi minimálně 4 zdravě smýšlející lidé, kteří jsou si vědomi...užívejte a chrochtejte dokud můžete, dlouho to nebude, vůle lidu je jasná!!!

Re: Spočítali jsme jim to ve volbách

Troll napsal:

Dobrý večer, stejně jako pan Traurig si myslím, že o tom jak bude vypadat zastoupení na radnici rozhodli voliči ve volbách. Je na jednotlivých zastupitelích jak si s nastalou situací poradí. Můžou jednat o koalici (pokud budou mít s kým), můžou plnit roli opozice a stejně tak můžou rezignovat. Pravda je, že pokud někdo dá dohromady na radnici, která má 21 "židlí" 11 hlasů je vítěz, což se mi líbit nemusí, ale měl bych to akceptovat - tuším, že se tomu říká demokracie.

Chce-li Českobroďák vládnout sám, měl by získat 11 zastupitelů a pak to má v kapse. Znamená to pro Vás pane Kokeši a celý Českobroďák, celé následující 4 roky i nadále pracovat pro město a možná i více (pozitivně) komunikovat s voliči. Například se mi velmi líbí Vaše snaha zajistit větší bezpečnost dětí na přechodech u škol. Celý ten týden před volbami jste měli opravdu masivní nasazení, tento týden to pravda opadlo (čtvrtek a pátek tam už nebyl nikdo, teda mimo té paní co tam stojí každý den už několik let). Takže jen tak dál :-).

Ještě k panu Havlíčkovi, byl jsem to já kdo se zeptal pana Havlíčka na jeho postoj k provozování ubytoven ve městě. A věřím, že mi odpoví, stejně jako pan Nekolný, jen co skončí povolební mumraj. Na propojení pana Havlíčka a pana Jordáka jsem upozornil, jelikož toto jméno mám spojeno s výstavbou další ubytovny, což nepovažuji za nejlepší nápad (čím méně bude ubytoven tím lépe, alespoň podle mne). Pan Kokeš psal, že ze Sportky oba pánové nanejvýš udělají kvalitní podnik. Toto je fajn, nicméně já tam nejspíš nezajdu, měl bych totiž pocit, že každou utracenou korunou přispívám na další ubytovnu a to se mi opravdu nechce.

Trolle neboli místostarosto Pavle Janíku, vaše snaha o očernění vítěze voleb SNK Českobroďák je klasicky ve vašem stylu-trapná a laciná, vy, stejně jako Mr.Vlasák člen "bratrstva kočičí pracky" nervózní z volebního výsledku a vaší slabé 11 útočíte na lídra pana Havlíčka a to způsobem který je spíše k smíchu, ikdyž vy sám o sobě jste spíše k pláči. Jestli se nemýlím, tak osvětu na přechodech dělá Českobroďák již několikátým rokem pravidelně v říjnu a v červnu tak jakápak předvolební agitace??! Místo hloupých řečí byste se měl aktivně zapojit, v důchodu budete mít času dost tak se příště nestyďte panu Havlíčkovi zavolat a zapojte se do hlídání přechodů. K tématu ubytoven svolal SNK Českobroďák debatu s místními občany, tato byla hojně navštívena a od místních velmi kladně přijata a bylo na ní vysvětleno jak to je a bude s ubytovnami. S kým solidnějším než je pan MILAN Jordák měl pan Havlíček na hypotéku (dle katastru nemovitostí) Sportku koupit? S panem "dobrákem" Vlasákem,že? ;-) Pane Janíku chápu, že na sebe jste nikdy nemyslel a že vám jde především o dobro občanů Českého Brodu a též o lepší bytí vašeho fanklubu-zaměstnanců městského úřadu, v tom případě jděte do důchodu chytat ryby na Sázavu, podmínky na to máte ideální, to je opravdu to nejlepší co můžete udělat.

55

Re: Spočítali jsme jim to ve volbách

Pan Traurig se silně plete. Ale nechme vzájemného se ujišťování jak kdo co myslí. Počkáme si na plodné období 2014 až 2018.        Kokeš

Re: Spočítali jsme jim to ve volbách

Michal Fokt napsal:

Je otázka, kolik by toho prosadili, pokud by proti nim stál kompaktní blok milovníků "starých pořádků".

Michale, ale s rizikem přehlasování přeci do koalice vstupuje každá strana. Navíc jak pan Kokeš jasně napsal, o programové rozpory tady vůbec nešlo, tady šlo o to, že Českobroďáku byla 2 křesla radních málo.

Jarda Kokeš napsal:

Jinak pane Traurigu jako vítězové voleb jsme nabídku na vstup do koalice dostali od pana starosty,  ale ta nešla akceptovat. Jít do koalice s největším počtem mandátů pouze za dvě místa v radě je pro nás výsměchem.

Jak tu správně napsal Pivas, důležitá je možnost kontroly staronové koalice a na tu Českobroďák vědomě rezignoval. Možnost kontrolovat radu z pozice zastupitele je neskonale obtížnější. K materiálům radních nemáte přístup, já jsem se k některým dokumentům dostával až cestou několikanásobného zásahu krajského úřadu. Jako radní máte možnost kontroly výrazně jednodušší.

Na druhou stranu jim patří uznání alespoň za to, že když nebyli uspokojeny osobní ambice Českbroďáku, tak přešli do opozice. Bylo by ještě trapnější, kdyby do rady vstoupili a pak tu naříkali, že mají málo křesel.

57

Re: Spočítali jsme jim to ve volbách

Vazeny pane spocitejmejimtovevolbach, toto forum je otevreno vsem - nejen clenum a podporovatelum hnuti SNK Ceskobrodak.

Tak si napocitejne do jedenacti a prestante se svymi zavistivymi vylevy.
Bylo mi jasne, ze na poznamku o p. Havlickovi se chytnete vy, byla to ode me stejna podpasovka jake tady prezentujete vyavasebratrstvo.

Kez bych byl opravdu pan Vlasak, to bych bydlel v zamku, ktery si postavil drancovanim zdejsich zakazek smile

Re: Spočítali jsme jim to ve volbách

Bydlím v Českém Brodě ani ne deset let. Přesto jsem si myslel, že za tu dobu už vím, koho mám ve vedení "svého" města. Mýlil jsem se. Podle toho, co jsem se z řady stran doslechl tu máme firmu na správu českobrodských lesů, v jejímž čele je "náhodou" švagr bývalého starosty, starosta má postavený barák v místě ochranné zóny elektrického vedení, kam to jinému nepovolili a u místostarosty nikdy nevíte, jestli mluví zrovna za Město a nebo za Slavoj, kam se dlouhodobě snaží ulít značnou část městských financí. Opozici jsme tu měli rovněž bezvadnou: někteří opoziční zastupitelé za celou dobu jednání neřekli ani slovo a pokud se někdy projevili, bylo vidět, že nemají absolutně šajna, o čem je řeč. Jen jediný z opozice byl připraven, měl znalosti, uměl mluvit a nebál se ozvat. Tomu jsem fandil a také ho znovu volil... A pak najednou tady vidím, že tento člověk, který po celou dobu tepe do vládnoucí koalice, je tady najednou  s touto koalicí jedna ruka, do nových lidí, kteří mají snahu zde něco zlepšit zcela nepokrytě reje a táhne se stávající garniturou za jeden provaz. Vážený pane doktore, já hluboce lituju své volby a nedovedu si vaše jednání vysvětlit. Vaši bývalí spoluopozničníci byli zcela na prd, proti ničemu se (mimo vás) neuměli ozvat a v podstatě tam seděli jen do počtu. A vy, teď, když máte díky novým tvářím konečně možnost prosadit leccos z toho, za co jste tu několik let marně bojoval, se o ně otíráte a straníte koalici? Tím jste se v mým očích zcela zdiskreditoval a prokázal, že vám jde jen o to vaše křesílko a vůbec ne o Město. Brzo si pro tebe přijdu

59

Re: Spočítali jsme jim to ve volbách

spocitejmejimtovevolbach napsal:
Troll napsal:

Dobrý večer, stejně jako pan Traurig si myslím, že o tom jak bude vypadat zastoupení na radnici rozhodli voliči ve volbách. Je na jednotlivých zastupitelích jak si s nastalou situací poradí. Můžou jednat o koalici (pokud budou mít s kým), můžou plnit roli opozice a stejně tak můžou rezignovat. Pravda je, že pokud někdo dá dohromady na radnici, která má 21 "židlí" 11 hlasů je vítěz, což se mi líbit nemusí, ale měl bych to akceptovat - tuším, že se tomu říká demokracie.

Chce-li Českobroďák vládnout sám, měl by získat 11 zastupitelů a pak to má v kapse. Znamená to pro Vás pane Kokeši a celý Českobroďák, celé následující 4 roky i nadále pracovat pro město a možná i více (pozitivně) komunikovat s voliči. Například se mi velmi líbí Vaše snaha zajistit větší bezpečnost dětí na přechodech u škol. Celý ten týden před volbami jste měli opravdu masivní nasazení, tento týden to pravda opadlo (čtvrtek a pátek tam už nebyl nikdo, teda mimo té paní co tam stojí každý den už několik let). Takže jen tak dál :-).

Ještě k panu Havlíčkovi, byl jsem to já kdo se zeptal pana Havlíčka na jeho postoj k provozování ubytoven ve městě. A věřím, že mi odpoví, stejně jako pan Nekolný, jen co skončí povolební mumraj. Na propojení pana Havlíčka a pana Jordáka jsem upozornil, jelikož toto jméno mám spojeno s výstavbou další ubytovny, což nepovažuji za nejlepší nápad (čím méně bude ubytoven tím lépe, alespoň podle mne). Pan Kokeš psal, že ze Sportky oba pánové nanejvýš udělají kvalitní podnik. Toto je fajn, nicméně já tam nejspíš nezajdu, měl bych totiž pocit, že každou utracenou korunou přispívám na další ubytovnu a to se mi opravdu nechce.

Trolle neboli místostarosto Pavle Janíku, vaše snaha o očernění vítěze voleb SNK Českobroďák je klasicky ve vašem stylu-trapná a laciná, vy, stejně jako Mr.Vlasák člen "bratrstva kočičí pracky" nervózní z volebního výsledku a vaší slabé 11 útočíte na lídra pana Havlíčka a to způsobem který je spíše k smíchu, ikdyž vy sám o sobě jste spíše k pláči. Jestli se nemýlím, tak osvětu na přechodech dělá Českobroďák již několikátým rokem pravidelně v říjnu a v červnu tak jakápak předvolební agitace??! Místo hloupých řečí byste se měl aktivně zapojit, v důchodu budete mít času dost tak se příště nestyďte panu Havlíčkovi zavolat a zapojte se do hlídání přechodů. K tématu ubytoven svolal SNK Českobroďák debatu s místními občany, tato byla hojně navštívena a od místních velmi kladně přijata a bylo na ní vysvětleno jak to je a bude s ubytovnami. S kým solidnějším než je pan MILAN Jordák měl pan Havlíček na hypotéku (dle katastru nemovitostí) Sportku koupit? S panem "dobrákem" Vlasákem,že? ;-) Pane Janíku chápu, že na sebe jste nikdy nemyslel a že vám jde především o dobro občanů Českého Brodu a též o lepší bytí vašeho fanklubu-zaměstnanců městského úřadu, v tom případě jděte do důchodu chytat ryby na Sázavu, podmínky na to máte ideální, to je opravdu to nejlepší co můžete udělat.

Dobrý večer spocitejmejimtovevolbach ,

děkuji za osvětlení všeho. Také přeji panu Janíkovi hezkou Sázavu. Já si na důchod ještě několik desetiletí počkám, takže ani panu Havlíčkovi volat nebudu. Jsem ale rád že jste mi pomohl pochopit aktivity Českobroďáku (hodně plakátů a potom týden práce). Proč to dělají nechápu, trochu mi to přijde stejně účinné, jako když jezdí pan Nekolný někam na Kavkaz aby zvýšil prestiž města. Vy jste, ale naznačil, že se možná jednalo i o předvolební agitaci, já bych to až tak nepřeceňoval. myslím si spíš, že Českobroďák chce něco dělat a toto se jim zdá jako účinné. Až teprve teď jsem pochopil, že přechody budou hlídány zase až jeden týden v červnu.
K problematice ubytoven, znovu zopakuji otázku jsem položil jak panu Nekolnému tak panu Havlíčkovi. Moc mě mrzí, že jak píšete, Českobroďák má řešení, které hojná návštěva místních kladně přijala a já ho neznám. Jistě je toto řešení někde popsané, abych to pochopil i já nervozní člověk. Myslíte, mohl byste napsat odkaz? Samozřejmě by bylo lepší, kdyby se vyjádřil sám pan Havlíček stejně tak i pan Nekolný.

A ještě ke spojení Havlíček-Jordák, překvapuje mě že Českobroďák který zcela správně upozorňuje na důsledky propojení politiky a byznysu, dělá vlastně to samé. Nechci tvrdit, že to nesmí být, ale na druhou stranu by si měl pan Havlíček uvědomit, že se minulou sobotu stal veřejně činným a tudíž musí počítat se zvýšenou kontrolou veřejnosti. Nechci ani zpochybňovat solidnost pana Jordáka, ale je pravda, že jeho příbuzný na začátku roku jasně deklaroval snahu postavit další ubytovnu v Českém Brodě.
Samozřejmě počítám s nějakou další invektivou, ale doplňte ji prosím o informaci, v čem se pletu.

60

Re: Spočítali jsme jim to ve volbách

Pan starosta zde taky prestal komunikovat, asi sprada nejake intriky na ovladnuti radnice wink