Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Claudye, vězte, že mě to napadlo a upozorňoval jsme na tuto skutečnost celou dobu. Nájemní smlouvy - sjednávání i jejich vypovídání - patří do výlučné pravomoci rady, zastupitelstvo nemůže nájemní smlouvu vypovědět, ani výpověď jakkoliv ovlivnit. Souhlasím s tím, že se nejprve měl vybrat provozovatel a až poté mělo město přistoupit k výpovědi smluv; proč se zvolil postup opačný Vám musí zodpovědět radní.

42

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

rivierakid napsal:
Chuck napsal:

Mám za to, že tady víc lidi zajímá, kdo dal k něčemu podnět, než to, co je jeho obsahem - a to je samotný problém. Je mi v podstatě jedno, jestli zde tolik diskutovaný leták psalo ANO, Českobroďák či pan Vojtíšek (jak už jsem také dnes ve městě slyšela) nebo někdo další. Mě zajímá - a domnívám se, že nás všechny by mělo zajímat - hlavně to, co bude dál s nemocnicí.

A co ten slavny letak podle vas vlastne obsahuje? Je to smesice pravd, polopravd, lzi a zprav "jedna pani povidala". Napriklad, kde autor prisel na to, ze vlastnik nema bydliste a je hlasen na urade??? Ze firma nema sidlo? Pokud se v cervnu prejmenovala, tak mi to neprijde az tak divne. Nechte tedy sve detektivy hledat starsi nazev Chirurgie Kartouzska...
Proto je celkem logicke, ptat se, kdo ma zajem toto sirit. Logicky vychazi Ceskobrodak nebo ANO. A jak zde bylo jiz nekolikrat zmineno, ZADNE DEFINITIVNI ROZHODNUTI NEPADLO!

A chci se take omluvit panu Kokesovi, pokud opravdu neni autorem letaku smile

Logicky??? A čí to je logika?  Co když leták stvořil někdo, kdo třeba chce Vaší logikou vybraným subjektům škodit?

Born stupid? Try again!

43 Naposledy upravil: rivierakid (12.10.2014 16:22:39)

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Urcite neverim, ze letaky vyrobil nekdo "neutralni" - rozlobeny obcan napriklad smile - na svoje naklady a svuj cas. Tohle je proste spinava kampan...
Myslite, ze za tim stoji nekdo z "koalice"? To je opravdu zajimava konspirace smile

44

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

rivierakid napsal:

Urcite neverim, ze letaky vyrobil nekdo "neutralni" - rozlobeny obcan napriklad smile - na svoje naklady a svuj cas. Tohle je proste spinava kampan...
Myslite, ze za tim stoji nekdo z "koalice"? To je opravdu zajimava konspirace smile

Nic o tom nevím, proto neobviňuji  a nespekuluji. Nejsem členem žádného politického hnutí. Vy v této debatě vyslovujete "logický" vývod, na koho autorství letáku vypadá. Nabídl jsem Vám i jinou logiku, nikoliv konspiraci. Opakuji, nic o autorství nevím, proto o něm nemluvím a neprezentuji své "logické" vývody. Souhlasím s Vámi, že tato kampaň není zcela čistá.  Asi jako prezentace závěrů Vaší logiky.

Born stupid? Try again!

45 Naposledy upravil: rivierakid (12.10.2014 18:29:32)

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Take nejsem clenem zadneho politickeho hnuti.

Kdyz na tomto foru muze nekdo bez dukazu obvinovat z tunelovani, proc bych nemohl bez dukazu "obvinit" nekoho z tvorby letaku? smile
Ale je asi uz zbytecne to po volbach resit...

46 Naposledy upravil: Vojtěch Pavel Traurig (21.01.2015 17:52:40)

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Dobrý den všem. Na jednání zastupitelstva dne 28.1.2015 bude prezentována jak zpráva kontrolního výboru ohledně výběrového řízení na nového provozovatele nemocnice, tak se i představí zástupci vítězné společnosti. Příjemný den. Traurig

47

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Vojtěch Pavel Traurig napsal:

Dobrý den všem. Na jednání zastupitelstva dne 28.1.2015 bude prezentována jak zpráva kontrolního výboru ohledně výběrového řízení na nového provozovatele nemocnice, tak se i představí zástupci vítězné společnosti. Příjemný den. Traurig

Jen doufejme, že to nebude až na závěr někdy před půlnocí :-).

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Nemělo by. Zpráva KV je zařazena někdě v půlce a předpokládám, že hosté dotanou slovo hned z kraje jednání. A trošku doufám, že zastupitelstvo skončí dříve než po jedenácté večer, jak tomu bylo minule smile nicméně termosku s kafem si raději beru

49

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Pane doktore, nezapomeňte k té kávě na brčko!! Vzhledem k tomu, k čemu jste vyzval občany v diskuzi o kapličce to třeba některý vezme vážně a pak by brčko pro vás mohlo být jediným způsobem, pomocí kterého by káva šla konzumovat.... :-) Hezký večer.

50 Naposledy upravil: Vojtěch Pavel Traurig (25.01.2015 22:07:31)

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Chucku, brčko je plastové a strkat plastové nástroje do horké kávy se již od dob Pelíšků nedoporučuje big_smile Budu to holt muset risknout a v případě konforntace se spolehnout na svůj víc jak metrák živé váhy smile