21 Naposledy upravil: rivierakid (09.10.2014 09:04:05)

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Tak autor letaku se asi konecne prihlasil - soudim take podle prislovi o potrefene huse smile
Jen skoda, ze nemel dost odvahy "trefny" letak podepsat.

22

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Pane nebo paní já na rozdíl od Vás se vždy podepíšu svým jménem pod to co napíšu nebo udělám. Nemám důvod se za svoje názory stydět.        Kokeš

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Pivas napsal:

A je po boji, objevil se někdo, kdo je potencionálně nebezpečný. A bojovníci za udržení křesel i jejich věčný kritik, který by jedno rád dostal, se spojili. Aniž by měli jakékoliv důkazy kdo leták napsal a distribuuje, již jsou schopni rozvinout kampaň proti potencionálnímu konkurentovi za použití jejich mlžící rétoriky. A přesně to je důvod, proč ne pány J.N. a V.P.T. a jim podobné.

Naprostý souhlas Pivasi!!! A ti co sledují dění ve městě dobře vědí, že to není poprvé, kdy se Vojtěch Pavel Traurig takto zachoval a "bratrsky" podpořil velice kontroverzní rozhodnutí koalice!!! On není žádná opozice-on je opozicí jen naoko a pouze kupčí s koalicí "dobráků" a též "pes co štěká a nekouše". Věci pouze rozvrtá - jakoby do nich šije, ale nikdy nic z věcí, které kritizoval, nedotáhl do konce. Pokud je to jinak tak ať mě opraví. Pročpak se asi současným vedením města osm let neřešený problém nemocnice nenechal na řešení novému (a doufejme, že kompletně jinému-obyvatelé Českého Brodu si ho zaslouží) vedení města a řešil se na poslední chvíli před volbami??! Pivasi mezi "jim podobné" je každopádně ke starostovi Jakubu Nekolnému a "opozičnímu" zastupiteli Vojtěchu Pavlu Traurigovi třeba zařadit místostarostu a volebního lídra SNK-zájmy Č. B.(jak vtipné) Pavla Janíka - "proslulého" bojovníka za své zájmy-rozuměj za zničení a propachtování dříve krásného koupaliště fotbalistům. Toto bylo jeho zásadním místostarostovským zájmem po celé uplynulé volební období a jistě si mnoho z nás vzpomene jak za toto po mnoho měsíců lobboval a tvrdošíjně otravoval každého z obyvatelů Českého Brodu, který s ním přišel do styku byť na akcích které s tímto vůbec nesouviseli a který nejenže opovrhuje plebsem-rozuměj obyvatelstvem Českého Brodu natolik, že se ani neobtěžuje přispívat na toto veřejné městské fórum, ale dokonce si pojem demokracie vysvětluje tak, že v narychlo sesmoleném článku na stránkách města který je jen hysterickou reakcí na leták který se vyskytl v Českém Brodě a popisuje rozhodnutí současného vedení města v záležitosti nemocnice uzavřel možnost na článek reagovat, aby mu tam náhodou některý z nás obyvatel=plebsu nenapsal něco co se mu nebude líbit.

24 Naposledy upravil: rivierakid (09.10.2014 10:26:17)

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Jarda Kokeš napsal:

Pane nebo paní já na rozdíl od Vás se vždy podepíšu svým jménem pod to co napíšu nebo udělám. Nemám důvod se za svoje názory stydět.        Kokeš

Mate naprostou pravdu, ja ovsem nekandiduji do voleb a uprimne radeji na tomto foru narku plnem negativismu a nenavisti zustanu v anonymite...

spocitejme - offtopic: Kdyz uz mluvite o Kutilce, je opravdu skoda, ze fotbaliste nedostali zelenou. Sice nepatrim mezi cutalisty, ale byl bych rad kdyby areal mel alespon nejake sportovni vyuziti. Takhle tam nebude nic. Do pozarni nadrze se vam nikdo chodit koupat nebude a zrekonstruovat areal za penize mesta a nechat to provozovat soukromnika? To je pro mesto opravdu vyhodna varianta...
Fotbaliste by si to platili ze svych zdroju a ja naopak ocenuji snahu pana Janika, bohuzel ostatni clenove koalice se lekli blizicich voleb a radeji zacli slibovat koupaliste...

25 Naposledy upravil: spocitejmejimtovevolbach (09.10.2014 11:34:36)

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Ááááá, hbitý IT zareagoval a otevřel nám diskuzi :-)

rivierakid: i vy jeden optimisto

26 Naposledy upravil: Petr Šoupal (09.10.2014 16:16:35)

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

rivierakid: s těmi "vlastními zdroji" fotbalistů bych byl opatrný, z rozpočtu města také průběžně dostávají příspěvky

all: Až k slzám od smíchu mě někteří přispěvatelé dohnali s tou "souhrou" Traurig - Nekolný :-) Z toho je vidět, jak chodíte na zasedání zastupitelstva. Velmi by mě též zajímalo, kolik ze zde diskutujících A ZÁROVEŇ KANDIDUJÍCÍCH na něj chodilo i dříve než pár měsíců před volbami. Možná ale volíte osobní přístup a jednáte průběžně se zástupci města, protože v sále bývá při zasedáních pravidelně spooousta volných míst.
Já jsem bohužel(?) inkriminovaný text do schránky nedostal, ale jako obecné doporučení pro všechny mám toto: uklidnit se a žádat informace od svých zastupitelů, ať už koaličních nebo opozičních, průběžně během celého volebního období a též je volat k odpovědnosti.

Hezký den,


PS: Mrkněte z okna, jak je venku krásně, to vám spraví náladu;-)

27

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Škoda že nejsme na facebooku, dal bych Vám like smile

Vám i všem ostatním též přeji krásný den.

28

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Pro pana Trauriga: Pane Traurigu, Vy samozřejmě nemlžíte, Vy pouze nenápadně vyslovíte svůj tip. Tak nádherně advokátská hra se slovy. Já tipnu na fóru, on se někdo chytí. A ejhle, chytil. Ale asi se mu to nehodilo do krámu. Takže, rychle podržet potencinálního možného spojence, který má celostátně vysoké preference, ale může být (pokud už nebyl) jednatelný o budoucí koalici. Proto se dušoval, možná svatosvatě, zatímco ten druhý prostě řekl, že to není jeho dílo a nemíní se o tom bavit. Já nedostal žádný leták, nesoudím tedy jeho obsah, a ani nezvažuji o jeho autorství. Názor, který jsem si udělal ze zdejších diskusí na Vás i ostatní, si rozhodně podržím. Ale nebojte se, není v každém bodě nelichotivý. Rozhodně Vám přiznávám vysokou inteligenci.
Pro pana Šoupala: plačte smíchy, dělám to také tak, speciálně při návštěvách tohoto webu. A náladu mám vynikající i bez počasí. Vás tyto debaty nebaví???
Pro všechny: Z každého boje o setrvání u lizu jde děs (podívejte se na obličeje v pražském regionu), ale tady mi to připadá docela veselé, prosím, nezaměňovat s výrazem směšné. Nebo naopak? smile

Born stupid? Try again!

29 Naposledy upravil: rivierakid (09.10.2014 17:18:01)

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Petr Šoupal napsal:

rivierakid: s těmi "vlastními zdroji" fotbalistů bych byl opatrný, z rozpočtu města také průběžně dostávají příspěvky

[offtopic]
To je preci samozrejme, ze mesto musi sport podporovat. Tady se ale rozhodne nejednalo o vybudovani celeho arealu a predani fotbalistum - jako tomu ma byt v pripade koupaliste (varianta soukromy provozovatel). Dle mych informaci meli fotbaliste pripraveny penize pro spolufinancovani dotaci...

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Dobrý podvečer, pane Pivasi

vyslovil jsem svůj tip, dokonce jsem se pod něj podepsal. Nicméně ten tip byl mylný, ANO zjevně za tím letákem není. Pro Vás i Petra Šoupala - text letáku najdete vkopírovaný do příspěvku Pacienta v tomto vlákně. Právě kvůli obsahu letáku mne zajímal jeho autor, jak jsem říkal od kandidující strany bych krom kritiky očekával i návrh, jak jsme měli postupovat. Já se při hlasování řídil přesvědčením, že je pro město výhodnější dostat za svou pohledávku 13 milionů než 5.

Nicméně plně respektuji právo Vás, pana Kokeše i volebního sčítače hlásat, že 5 je více než 13. Na Vás si zase já cením, že tak činíte s humorem smile

Příjemný den všem.

Traurig