11

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Předvolební leták deklaruje, že využívá informace z obchodního rejstříku. Tyto informace ale překrucuje, nepravdivě interpretuje a o dalších podstatných mlčí. Je zřejmé, že jde o pokus manipulovat veřejné mínění s cílem poškodit současné zastupitele.

Děkuji zde diskutujícím za objasnění některých skutečností, stanovisko vedení města je k dispozici zde: http://www.cesbrod.cz/item/mnoho-predvo … egory/onas

12 Naposledy upravil: rivierakid (08.10.2014 12:32:07)

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Procpak se pod letak nikdo z "SNK Ceskobrodak" nepodepsal?
Nebo to opravdu neni cast jejich kampane?

13

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Nevím a nerozumím tomu. Lídr SNK Českobroďák prohlásil, že se se mnou o tom nechce bavit, ale prý to není jejich akce. Tak si vyberte. Nahá nebo oblečená?

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Hmm, já to tipoval na ANO, připadala mi ta "argumentace" dost podobná tomu, co na posledním jednání zastupitelstva říkala paní Borovská. Každopádně je škoda, že se autor k dílu nepřihlásí, svědčí to o tom, jak si je se svými závěry jist(a).

15

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

ANO se ústy paní Borovské a pana Hájka dušuje, že s tím nemá nic společného.

16

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

A je po boji, objevil se někdo, kdo je potencionálně nebezpečný. A bojovníci za udržení křesel i jejich věčný kritik, který by jedno rád dostal, se spojili. Aniž by měli jakékoliv důkazy kdo leták napsal a distribuuje, již jsou schopni rozvinout kampaň proti potencionálnímu konkurentovi za použití jejich mlžící rétoriky. A přesně to je důvod, proč ne pány J.N. a V.P.T. a jim podobné.

Born stupid? Try again!

17

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Slibem nezarmoutíš ... Nemocnice Český Brod s.r.o. neplní své zákonné povinnosti. Ve sbírce listin chybí účetní uzávěrky za posledních 7 let. Zajímalo by mě, odkud radní čerpali informace o hospodářských výsledcích a úspěších, když se v červnu 2014 změnili majitelé.

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Dobrý večer, Pierote a Pivasi

pohledem do sbírky listin Nemocnice Český Brod https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-sl-f … tId=321310 vidím účetní závěrky od roku 2004 do roku 2013 včetně.

Pane Pivasi, teď opravdu nerozumím, v čem podle Vás mlžím. Po městě koluje anonym a já jen vyjádřil svůj názor (ještě jsem zdůraznil, že to je jen tipování), že by mohl být od hnutí ANO. Pro mne je celkem důležité vědět, zda je tento leták názorem některé z kandidujících stran.

Ono jde o jednu podstatnou věc. Problém nemocnice se bude definitivně řešit relativně krátce po volbách, vzhledem ke krátící se lhůtě, kterou pan Vojtíšek má. Samozřejmě - pokud dostaneme od voličů důvěru - budeme chtít věc důkladně probrat s veřejností. Ale pokud je takto vážná pochybnost o potencielním novém provozovateli u některého z kandidujících subjektů, chtěl jsem vědět, jaký je alternativní návrh řešení. Volič má totiž svaté právo jen vznášet kritiku a připomínky, nicméně zastupitelé musí krom toho i navrhnout nějaký postup. A protože ten leták žádné řešení nenabízí, chtěl jsem si o tom promluvit s autorem. Nic více, nic méně.

19

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Vážení občané, letáček, který rozpoutal současnou diskusi je velice zajímavý a trefný. Jedno přísloví říká, že trefená husa.....  Je otázka, proč dřívější vedení, které se mimo jiné od dob 2002 až do dneška nezměnilo, nezabývalo odpovědným řešením nemocnice. Vlastně jedna změna byla na postu starosty, ale stále z jedné strany. To nebyla pouze nemocnice, ale i Lidový dům, který byl zničen a musel být prodáván pod cenou. Stále mám foto snímky Liďáku a mohu je ukázat. Jako opoziční zastupitel jsem neměl žádnou sílu věci posunout kam bylo potřeba. Většina to je ODS, SNK a Perspektiva, která dnes není a je jako TOP nebo v jiných seskupeních mi to  neumožnila. Je úsměvné, že krátkou dobu před novou volbou se řeší nemocnice, na kterou byl 8 let čas. Vizitka za všechno. Nájem za nemocnici nebyl vyrovnán 7 let. Co je to za hospodaření? Kdo diktoval vztahy mezi pronajímatelem a městem? Současné vedení má reklamu 16 ti letého působení. Každý občan má právo se rozhodnout a vhodit hlas tomu, koho podpoří. 
                                                                                                               Kokeš

20 Naposledy upravil: Vojtěch Pavel Traurig (09.10.2014 08:45:29)

Re: Nemocnice 2014 - Nový provozovatel

Dobrý den, pane Kokeši

o tom, zda je leták trefný a přesný bychom asi dlouho vedli spory. Prosím však o jednoznačnou odpověď:

1) Považuje-li Českobroďák obsah letáku za trefný, jste proto aby se novým poskytovatelem zdravotních služeb stala Nemocnice Český Brod?

2) pokud ne, jaké řešení situace ohledně nemocnice Českobroďák navrhuje?

Děkuji za jasnou odpověď.

Traurig