1

Téma: Doučování matematiky

Dobrý den,

nabízím kvalitní doučování matematiky - ZŠ, SŠ, VŠ, příprava ke státní maturitě, k přijímacím zkouškám, na zkoušky na vysokých školách (ČVUT, VŠE, ČZU a všechny ostatní:).
Příprava k reparátu z matematiky.

Místo - Český Brod

Téměř 100% úspěšnost:)

S pozdravem,

RNDr. Naďa Žaludová

2

Re: Doučování matematiky

Dobrý den,
mám zájem o doučování dcery ( 7 třída ZŠ ), mohu poprosit o zel. kontakt , nebo bližší informace na e mail k.karavanova@seznam.cz

Děkuji.

3

Re: Doučování matematiky

Dobrý den,
mám zájem o doučování dcery, je-li nabídka ještě aktuální. Zašlete prosím kontakt a podmínky.Děkuji Felixová

4

Re: Doučování matematiky

Ještě e-mail. lara.kk@seznam.cz

5

Re: Doučování matematiky

Dobrý den, chci se zeptat kolik si říkáte za hodinu. Potřebovala by jsem připravit na maturitní zkoušku z matematiky, kterou jsem ted nedala. Doučování bych potřebovala červenec a srpen. Děkuji předem za odpověď Geršiová můj email gersiovarenata@seznam.cz

6

Re: Doučování matematiky

Dobrý den, pokud nabízíte doučování nebo hledáte učitele, tak využijte portál Tutorings, kde si učitele snadno najdete a zjistíte jeho cenu a zkušenosti. Případně můžete zdarma inzerovat své služby.

7

Re: Doučování matematiky

Dobrý den,prosím o doručování dcery 7.třída co nejdříve děkuji.
danny.s1@seznam. cz .tel.606857146

Re: Doučování matematiky

Dobrý den.Hledám doučování z Matematiky pro syna(7třída).Velmi spěchá.Prosím o kontakt na email:RomanaHynova@email.cz.Děkuji Hýnová

9

Re: Doučování matematiky

Dobrý den, prosím o doučování syna v osmé třídě. Jak lze předpokládat, spěchá to :-)
Děkuji. Tel 604251302, e-mail jakrt@seznam.cz