81

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

Neostýchám se odpovídat na nic. Panu Traurigovi jsem již odpověděl. S panem Šoupalem mám zítra ráno schůzku. A Vy o mou odpověď patrně nestojíte. Jo a jestli máte na mysli rotátor, tak tam jsou články důležité, aktuální a taky zajímavé. Je to propagace webu, ostatní články jsou na svých místech i když  na ně není zde odkaz.

82

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

Jakub Nekolný napsal:

Neostýchám se odpovídat na nic. Panu Traurigovi jsem již odpověděl. S panem Šoupalem mám zítra ráno schůzku. A Vy o mou odpověď patrně nestojíte. Jo a jestli máte na mysli rotátor, tak tam jsou články důležité, aktuální a taky zajímavé. Je to propagace webu, ostatní články jsou na svých místech i když  na ně není zde odkaz.

Takže opět reakce v obvyklém duchu. Ano, panu Traurigovi jste odpověděl tak, že reagoval okamžitě a velice správně: "Ve Vaší odpovědi chybí to hlavní...". Pana Šoupala, který zde položil několik otázek zajímajících více občanů, proto jsou položeny zde, jste pozval na schůzku. Nevím, zda se veřejné odpovědi vyhýbáte, nebo ostatní podceňujete. Osobně preferuji druhou variantu. Máte - li mne za pitomce, který klade otázky, na které nestojí o odpověď, pak je mi skutečně líto, že se s Vámi v těchto debatách zahazuji. Doporučuji Vám, nechat se vyfotit, a fotku kolovat na rotátoru. Bude to aktuální a trefná propagace webu. Tímto končím, diskuse s Vámi je přehlídkou ztraceného času. To přenechám jiným.

Born stupid? Try again!

83

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

Skvělá práce! Další otrava s všetečnými dotazy odpadl.Však oni dají pokoj.

84

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

K otázkám pana Šoupala, s kterým jsme dle mého dnes našli vcelku společnou řeč.

Upravený návrh územního plánu byl již vydán sdělením veřejnou vyhláškou a běží lhůta na podání připomínek. V případě stažení a vrácení zpracovateli ztratí město nejen čas, ale také bude muset znova oslovovat dotčené orgány, které se k návrhu vyjadřují. Po dohodě s vedoucí stavebního odboru bude mít stejnou váhu výše popsaný postup. Město ve stanovené době uplatní připomínku, kterou následně zpracovatel zapracuje do návrhu územního plánu. 

Pod pojmem My jsem měl na mysli vedení města. Navržený postup před chvílí diskutovala rada města a neměla k němu zásadní výhrady.

Návrh stavební uzávěry prošel standardním postupem, byl předložen dotčeným orgánům k vyjádření a následně vyvěšen na zákonem stanovenou dobu na úřední desku.

Názor obyvatel v této záležitosti sdílím, problém je v tom, že nový územní plán záležitost ubytovny nevyřeší. Možná cesta je jen přes stavební uzávěru.

Vámi uvedené priority stále platí.

K otázkám pana Trauriga.

Takto byl návrh územního plánu upraven na základě připomínek referentky stavebního odboru  hlavně kvůli obavě z napadení návrhu vlastníkem. Cituji: "Ubytovna, je předpoklad vydání územního rozhodnutí, tedy opět plochy zeleně jsou na zvážení, je pravděpodobné, že majitel podá námitku". Tuto připomínku jsem rozporoval. Přes to se v upraveném návrhu objevila změna funkčního užití a návrh byl vyhlášen veřejnou vyhláškou bez vědomí vedení města a mě osobně jako pověřeného zastupitele.

Ano, návrh na vydání stavební uzávěry jsme podali pozdě až po Vašem upozornění. Již nyní víme, že jsme měli jít cestou jako některé jiné úřady. Vyhlásit stavební uzávěru při zahájení prací na územním plánu a povolovat výjimky, které by nešly proti zadání a následně i návrhu územního plánu. Tuto podporu jsme měli dostat od aparátu města, což se bohužel nestalo.

Přeji hezký večer

85

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

Dobrý večer,
rád bych uvedl na pravou míru hlavně to, že onu schůzku jsem inicioval já a nikoli pan starosta, čili nehledejte v tom prosím jeho záměr mě někde bokem "ukecávat".

S názorem na další kroky ohledně územního plánu nyní již souhlasím, bohužel se zdá, že jeho stažení nám nijak nepomůže, časové hledisko je neúprosné.

Uvidíme jak dopadne stavební uzávěra a územní řízení, kam město též poslalo své připomínky/námitky, pokud jsem vše správně pochopil. Detaily případně popíše p. starosta, abych něco nedezinterpretoval.

Fungování komunikace mezi jednotlivými odbory městského úřadu a vedením města můžu díky svému optimistickému založení komentovat jen tak, že byl zase nalezen prostor ke zlepšení.

Zdraví,

Petr Šoupal

PS: Věřím, že se p. Pivas vrátí do diskuse, jeho příspěvky bych postrádal.
(zde jeden z mých oblíbených http://www.cesbrod.cz/forum/viewtopic.p … 6796#p6796 smile )

86

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

Pro pana Petra Šoupala podávám velmi pozitivní informaci smile:
Neopouštím fórum tohoto vydařeného serveru. Opouštím pouze debaty s Bc Nekolným, o jehož charakteru, nezištnosti a pravdomluvnosti jsem si udělal svůj obrázek. Osobně mi je jedno, když ze mne dělá někdo pitomce, ale takový člověk musí naplňovat jednu podmínku. Jeho inteligenci a charakterové vlastnosti musím cítit jako sobě rovny, ještě lépe vyšší. V případě výše jmenovaného funkcionáře jsem tohoto pocitu rozhodně nenabyl. A jako pro nečlena jakéhokoliv politického sdružení pro mne není zárukou kvality pouze členství v nějaké partaji.
Vás, kterých si vážím proto, že mám pocit, že to myslíte dobře a upřímně s Českým Brodem, a ne se svým egem, vás nikdy neopustím.... smile smile  smile.

Born stupid? Try again!

87

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

Zbytnělé ego uražené jednou poznámkou, že o odpověď patrně stejně nestojí, ze sebe začalo chrlit nadávky. No jo, no, co se dá dělat, hold přijdu o diskuzi s jedním upřímným, inteligentním, charakterním, nestranným, bezpartijním a pravdomluvným anonymem. Budu se snažit to přežít.

88 Naposledy upravil: Pivas (07.02.2014 17:21:15)

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

Nad Škvárovnou Slunce svítí,
zahřívá zvěř, lidi, ptáky,
je zde krásný prostor k žití,
budou nové paneláky.

Budou nové ubytovny,
nový prostor pro dělníky,
všechny vrstvy jsou si rovny,
zapomeňte na cavyky.

Úředníci na radnici,
chtíc udělat sobě radost,
nekoukali na petici,
učinili sporům zadost.

Nový úkaz budou mívat,
lidičky z Českého Brodu.
Nad městem se začne stmívat,
a to pěkně od východu.
tongue

Věnuji panu Šoupalovi a všem, kdo měli neakceptovanou snahu. Jen tak, pro radost.

Born stupid? Try again!

89

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

Jakub Nekolný napsal:

Zbytnělé ego uražené jednou poznámkou, že o odpověď patrně stejně nestojí, ze sebe začalo chrlit nadávky. No jo, no, co se dá dělat, hold přijdu o diskuzi s jedním upřímným, inteligentním, charakterním, nestranným, bezpartijním a pravdomluvným anonymem. Budu se snažit to přežít.

Pro všechny respondenty těchto debat byl podán důkaz komunikačních dovedností. Vyslovení vlastního názoru, který sice není pro hodnoceného pozitivní a lichotivý, leč upřímný, značně kulantně podaný bez jediné vulgarity,  je nazván nadávkami.
Věřím, že už se mi nedivíte, že debaty končím. Ale jinak musím Administrátorovi obdivně poděkovat, že mne dokázal tak hezky a objektivně popsat. Teď už není potřeba podpisu, teď už mne každý pozná na potkání.:D

Born stupid? Try again!

90

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

Chudák pan Šoupal, tu básničku asi dostal za trest. smile