1

Téma: Nové stránky

Tak tu máme s překvapením nové stránky města.Komu se líbí?

2

Re: Nové stránky

Diskuzi k nově spuštěným stránkám jsem zahájil i na facebooku - https://www.facebook.com/ceskobrodsko

3

Re: Nové stránky

Nedělal jsem si žádné iluze, ale výsledek překonal veškerá očekávání. Tyto stránky lze označit odborným uměleckým termínem "sračka".

Born stupid? Try again!

4

Re: Nové stránky

Pane starosto, obsah je pouze přelitý ze starého webu. Bude se tomu někdo ještě věnovat. Co takhle, aby u všech radních byl uveden FUNKČNÍ email ve tvaru prijmeni@cesbrod.cz, paní Rahmová nemá oficiální fotografii? A našlo by se toho víc, viz diskuse, jak píše výše Českobrodsko.

Jednoho dne se želvy naučí létat!

5

Re: Nové stránky

Věnovat se tomu budeme. Funkční mail ve Vámi navrženém tvaru byl radním zřízen v minulém volebním období, ale nikdo tuto formu nevyužíval. Tak jsme se vrátili k praxi zveřejňování soukromých či pracovních mailů dle přání konkrétního člena rady. Fotku paní Ing. Rahmové doplníme po jejím obdržení.
Grafika se může někomu líbit, jinému nikoliv. Rozhoduje subjektivní názor a také zvyk.
Přehlednost, došlo ke změně struktury webu a tak chápu, že dost lidí tápe. Nechme tomu čas a uvidíme. Osobně jsem přesvědčen, že jde o změnu k lepšímu.

6

Re: Nové stránky

No tak nové stránky jsou dle mého hrůza, proč se neřídíme heslem, že co funguje, na to se nesahá? Palec dolů... :-(

7

Re: Nové stránky

Členovi krvesaj se omlouvám, ale mně je dost jedno jaký mail si sem kdo vloží a fotka Ing. Rahmové mi také tolik nechybí. V obecní kase ale chybí další zbytečně vyhozená ( a v kontextu s běžnými cenami a odvedenou kvalitou i dost vysoká) částka. Souhlasím, že zvyk a subjektivní názor rozhodují. Zatím jediný, kdo cítí změnu k lepšímu, je již tradičně pan starosta. Jako vždy, když ostatní mají pocit, že se jedná o vyhozené peníze.

Born stupid? Try again!

8

Re: Nové stránky

Ano, jako jediný jsem ochoten se vymezit proti té bouři ve sklenici vody. :-)

9

Re: Nové stránky

"jsem ochoten"..."vymezit se proti"..."bouře ve sklenici vody"... krásně (politicky) řečeno, už mi tady chybí jen "vykomunikovat" a "dovedu si představit"...

Znám jednoho Pana Presidenta Profesora Předsedu Patriota Principála (péček má ten pán tři pé), ten bývá také zdaleka jediný, kdo hrdě svůj prapor pravdy nese vpřed, neb historie jednou ukáže a ani tisíc pomníků a soch nebude dosti k odčinění toho strašného příkoří, jež mu bylo za života a zaživa tak neskonale zle a falešně učiněno...

Ach jo...

10

Re: Nové stránky

Byl to vtip, zase nepochopen, ach jo :-)