61

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

Ač ani zdaleka nebýdlím v dotčené lokalitě,plně sympatizuji s obyvateli Škvárovny.Sám  to vidím před svým domem,kudy ve dne v noci procházejí podivně vypadající,podivně se chovající a policii vůbec nevzrušující obyvatelé(jen někteří,samozřejmě)sídliště.Plus k tomu od Tuchoraze táhnoucí davy balkánských česačů jablek pana Vyšaty.A to,co si ke slušným lidem dovoluje  pan podnikatel Jordák,to je zralé na -s dovolením-přesdržku.Doufám,že zastupitelé vydrží a ubytovnu i přes nátlak p.Jordáka  nepovolí!

62

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

... a podal již někdo oficiální nesouhlas se stavbou, eventuálně o provedení územního opatření o stavební uzávěře??? Pokud ne, asi by bylo dobré, kdyby tak učinila Rada města.

Born stupid? Try again!

63

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

Pivas napsal:

... a podal již někdo oficiální nesouhlas se stavbou, eventuálně o provedení územního opatření o stavební uzávěře??? Pokud ne, asi by bylo dobré, kdyby tak učinila Rada města.

Nevím, jakou šanci má normální občan podat nesouhlas na stavebním úřadě s plánovanou stavbou, byť ta je v rozporu s budoucím ÚP. Ovšem možná by nebylo od věci založit obecné sdružení Škvárovna, pak už by se tím asi někdo zaobírat musel. Myslím, že znepokojených Škvárovňáků, kteří si nechtějí nechat znehodnotit své majetky očividným švindlem, by se našlo docela dost.

64

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

ixtan napsal:
penek napsal:

Navrhuji adminovi, aby napříště povolil příspěvky do diskuzí pouze těm uživatelům, kteří ke svému uživatelskému jménu přiloží fotografii své manželky. Vyhneme se tak mnoha nejasnostem.

P.S. Ve slově "druh" jsem čekal "ch", je vidět velký pokrok.

asi měl pan podnikatel při ruce pravidla českého pravopisu

A já navrhuji adminivi ať umožní psát příspěvky pouze lidem kteří se dokáží podepsat a ne breptat pod přezdívkou a tu fotku si radši nech určitě sem lezou i mladší generace a mohlo by se jim špatně spát:-D Nestačím se divit jaký máte všichni přehled kdo co dělá,kde se co děje to pobaví:-D Tady je to ne Forum ale drbárna všichni šílíte úplně zbytečně nad nepravdivými informacemi které si jeden či jedna vymyslela.....Myslíte snad někdo že si nastěhuje nepřizpůsobivé občany do nového domu který bude stát moje vydřené peníze aby mě to někdo zničil a já musel věčně řešit nějaký problém?Tento druh ubytovny máte již vedle Boháče a dalších místech podívejte jak vypadají....Kdo viděl mojí studii nemůže tohle myslet vážně snad?????Jen já mám 10 slušných zaměstnanců kteří sem dojíždějí za prací a chci je zde ubytovat at mají slušné spaní na úrovni...Nebudu jak malé diťe se zde dohadovat na forum to je pod mojí úroveň kdo se chce sejít a něco si ujasnit může zavolat narozdíl od Vás mám práce nad hlavu a nemám čas řešit kdo co dělá ve městě sbohem

65

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

Včera byla na město doručena petice nespokojených obyvatel nejen ze Škvárovny.
Zítra se bude problematikou zabývat rada města. Budu Vás o vývoji dále informovat.

66

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

Dobrý den, já jen dodávám, že předaný počet podpisů není konečný, neustále se hlásí další nespokojení obyvatelé, kteří mají zájem se k petici připojit. Další podepsané petiční archy budou postupně předány na městský úřad.
Panu starostovi děkuji, že si i přes nabitý program našel čas.

J.Pirochová

67

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

pirochova napsal:

Dobrý den, já jen dodávám, že předaný počet podpisů není konečný, neustále se hlásí další nespokojení obyvatelé, kteří mají zájem se k petici připojit. Další podepsané petiční archy budou postupně předány na městský úřad.
Panu starostovi děkuji, že si i přes nabitý program našel čas.

J.Pirochová

Kde zjistím, kam se jít podepsat? Děkuji

68

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

Na dnešním jednání rada města schválila návrh opatření obecné povahy na stavební uzávěru v dané lokalitě a pověřila mě projednat jej s dotčenými orgány veřejné správy.

69

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

Blare napsal:
pirochova napsal:

Dobrý den, já jen dodávám, že předaný počet podpisů není konečný, neustále se hlásí další nespokojení obyvatelé, kteří mají zájem se k petici připojit. Další podepsané petiční archy budou postupně předány na městský úřad.
Panu starostovi děkuji, že si i přes nabitý program našel čas.

J.Pirochová

Kde zjistím, kam se jít podepsat? Děkuji

Dobrý den, seznam míst, kde je možné se připojit k petici si můžete vyžádat např. na mailu: pirochova@centrum.cz.

Přeji hezký den.
Pirochová

70

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

Vážený "českobrodskýobčane"
Jsou otázky na které Vám nemusí být veřejně zodpovězeno.Pana Jordáka se nezastávám.Ale nemyslíte,že jsou některé věci třeba tak trochu soukromé a netřeba je pitvat na veřejnosti.Myslím,že na zdejší diskuzi,by se měla dodržovat určitá pravidla.Zeptejte se pana Jordáka na tohle přímo z očí do očí.