31

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

Dobrý den,
doposud známé i neznámé informace a rozhovory ohledně ubytovny najdete v říjnovém vydání Českobrodska. Dnes jsem předával 4920 kusů na poštu, do pátku to mají již všichni mít. Od středy 9.10. pak ke stažení na cesky-brod.cz.

32

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

kdyby náhodou PÁN nevěděl

Filantropie (z řec. filein, milovat a anthrópos, člověk – láska k člověku) znamená humanisticky motivovanou dobročinnost, dávání peněz, zboží, času nebo úsilí pro podporu obecně prospěšného účelu, zpravidla v delším časovém horizontu a s jasně definovanými cíli. V obecnější poloze lze filantropii pojmout jako jakýkoli altruistický počin, který směřuje k podpoře dobra nebo zlepšování kvality života. Lidé, kteří jsou známi pro své filantropické počiny, se někdy nazývají filantropové.

33

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

Takže jsem to trefil! No tak vidíš... lol

34

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

Radek Jordák napsal:

To Penek

:-D A ty pako co nic nepochopilo.Každej podnikatel investuje aby vydělal svoje peníze zpět a proto já řeším investici a ty jak je to vše špatně a jaký najít důvod ať  náhodou někdo nevydělá.Závis je a bude s tím už jsem se smířil:-D A mám z toho jen srandu:-P

Vážený pane Jordáku:

(1) Prosím citujte jedinou mou poznámku k vaší osobě "jak je to vše špatně a jaký najít důvod ať náhodou někdo nevydělá."

(2) Prosím vystříhejte se osobních urážek, neděláte si tím jako seriózní podnikatel dobrou reklamu.

Anebo víte co, nechte už to tak.

35

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

Nemá cenu zde něco vysvětlovat a už vůbec né lidem co umí jen závidět a skovávat se ta přezdívky :-D

36

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

Doufam ze pan investor pocita s tim ze casem (doufam) dojde ke zkrouhnuti techto stedrych dotaci na socialne slabou osobu a jsem zvedav co v rom pripade bude delat se zdevastovanym barakem plnym techto socialne slabych...

Take doufam ze toto bude brat v potaz i mesto pri svem rozhodovani a nebude se spolehat ze to pripadne vyresi nove vedeni protoze pochybuju ze by soucasne vedeni obhajilo sve posty kdyby stavbu povolili...

37

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

Radek Jordák napsal:

Nemá cenu zde něco vysvětlovat a už vůbec né lidem co umí jen závidět a skovávat se ta přezdívky :-D

V pořádku, s tím se už nějak vyrovnám.

Jinak click-on-nick vám možná prozradí, že se zase až tak moc nesKovávám...

Hezký víkend všem.

38

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

Panu podnikateli R. Jordákovi přeji v jeho podnikání mnoho úspěchů. V případě ubytování pro sociálně slabé na Škvárovně bych ale uvítal (spolu se všemi ze Škvárovny), aby své aktivity přenesl do Doubravčic, kde bydlí on a kde by to určitě dokázali ocenit.

39

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

Mirek44 napsal:

Panu podnikateli R. Jordákovi přeji v jeho podnikání mnoho úspěchů. V případě ubytování pro sociálně slabé na Škvárovně bych ale uvítal (spolu se všemi ze Škvárovny), aby své aktivity přenesl do Doubravčic, kde bydlí on a kde by to určitě dokázali ocenit.

Dej si bacha, Míro, aby tě zejtra někde nenašli zabetonovanýho... wink

40

Re: Ubytovny pro sociálně slabé na Škárovně

Radek Jordák napsal:

Nemá cenu zde něco vysvětlovat a už vůbec né lidem co umí jen závidět a skovávat se ta přezdívky :-D

Pokud je podnikání pana Jordáka na stejné úrovni jako jeho znalosti pravopisu jazyka českého, máme se na Škvárovně na co těšit. Velká škoda, že zmizel jeden z jeho komentářů, tolik perel nemá ani anglická královna. O jeho finanční situaci mnoho nevím, ovšem IQ by se odhadnout dalo, rozhodně to není nic, co by jeden záviděl :-)