51

Re: Bezpečnostní situace města

Kdyz uz prisla rec na vykazy prace, koukal jsem se do posledni zpravy o cinnosti MP a neni tam ani slovo o navstevne cerpaci stanice.  Znamena to, ze za posledni mesic prislusnici MP u cerpaci stanice nebyli a nebo ze se to v cinnosti nevykazalo?

52

Re: Bezpečnostní situace města

Prosím o informaci, jak vypadá českobrodský městský policista. V jednom z velitelem jmenovaných rizikových místech jsem totiž ještě žádného neviděl. Asi je to daleko od služebny.

Born stupid? Try again!

53

Re: Bezpečnostní situace města

Myslím,že jich je tu málo a nemůžou být na všech místech najednou. Na plno místech jsou instalované kamery.A místo jejich působnosti je veliké.Nejen Město.Pravda podle svodek rozvážeji chlebíčky....:-))a odnášejí židle...:-))Ale musím ze zkušenosti potvrdit,že i konají svoji práci a dělají ji dobře.A dle dostupných a možných pravomocí.A že rozsah jejich pravomocí oproti st.policii,je omezený.

54

Re: Bezpečnostní situace města

Právě volal syn, že ho na nádraží v Č.Brodě v pravé poledne okradli naši romští spoluobčané.
Jak dlouho tady budeme tu cikánskou verbeš trpět ???!!!

55

Re: Bezpečnostní situace města

Ani se nedivím, policie na nádraží vybírá jen pokuty od lidí co jezdí do práce a ostatní je nezajímá.

56

Re: Bezpečnostní situace města

A kolik je synovi jestli se můžu zeptat.....? já jen na jakou věkovou kategorii si dovolej....

57

Re: Bezpečnostní situace města

Na nádraží je kamerový sysytém ( http://www.cesbrod.cz/category/kamerovy-system ) tak by to snad mohla PČR nebo MP vyřešit!!! A čin kvalifikovat jako Loupežné Přepadení.

S pozdravem Claudyus

58

Re: Bezpečnostní situace města

Odpověď na otázku: "Jak dlouho tady budeme tu cikánskou.....?" je jednoduchá. Stále, česky furt. On je totiž nikdo ve světě nechce, protože všude se ví, co jsou zač. Pouze předposra.. ČR si z těchto "takélidí, kteří nejsou všichni stejní" udělá oblíbenou komunitu, na kterou bude makat, živit ji a chránit. Asi tak, jako své politiky.

Born stupid? Try again!

59

Re: Bezpečnostní situace města

Hezký den všem,
v sobotu jsem se s rodinou zúčastnil Dětského branného dne pořádaného o.s. Českobroďák. Musím všem organizátorům a dobrovolníkům poděkovat. Akce byla velmi vydařená a zejména má svůj smysl, neboť mj. plní roli prevence proti kriminalitě už u těch nejmenších.
Dovedu si představit, kolik práce dala příprava i samotná realizace akce, proto ještě jednou díky za to, co pro naše město děláte!
S pozdravem
Marek Binko

60

Re: Bezpečnostní situace města

Taky se připojuji s díky za organizaci, letos jsme byli poprvé a odcházeli jsme plni zážitků.

Závěr víkendu jsem měl trochu pokažen tím, že zase u Lidlu vykrádali cikáni kontejner s oblečením a hračkami pro charitu. Můžete prosím poradit co s tím? Křik, natáčení a zavolání policie je nechává absolutně v klidu...

Děkuji, Petr Šoupal