41

Re: Městská policie

lysolka napsal:

A kdo to má podle vás dělat?Ne nechci,aby seděli v kanceláři.Ale příjde mi,že ať se hnou kam chtějí,všude dělají podle lidí všechno špatně.Když jsou na nějakém místě,hned mají lidi starosti,proč tam zrovna jsou a nejsou na jiném místě.Když budou na tom jiném místě,zas budou starosti,že by mohli být zas někde jinde.A při tak nízkém počtu opravdu nemůžou být všude.Podle vás pruději u podchodu.A podle jiných zas pruději po městě.

Jsem rád, že hájíte naši Městskou policii do posledního dechu. Je to správné a občanské. Policie podporu potřebuje. Aby Vám i v budoucnosti toto vydrželo, ukončím tento smysluplný dialog zásadní informací, která Vám zřejmě unikla. Zřizovatelem Městské policie je město Český Brod, nikoliv České dráhy nebo Správa železniční dopravní cesty. Proto jsem přesvědčen, že tato složka patří do města, nikoliv na perón. Tedy pokud někam nejede.

Born stupid? Try again!

42

Re: Městská policie

Dobrý den,
ukončila snad MP činnost k 30.9.2012, nebo snad nepracovala v měsíci říjnu a my jako plátci daně ušetříme smile? Nelze nikde najít zprávu o činnosti za měsíc říjen. Děkuji

43

Re: Městská policie

No aby ne když v tom blbem Brode je mnoho Italu a dělaji si tam co chtěji:D

44

Re: Městská policie

Tady je: http://www.cesbrod.cz/media/pdf/cinnost … mp1012.pdf

45

Re: Městská policie

Ty hlavně nejak dirigovat:D

46 Naposledy upravil: custom (31.05.2013 07:43:30)

Re: Městská policie

Možná bych měl pro městskou policii náplň pro obchůzkovou činnost. Několikrát jsem si všimnul u kontejneru pro Diakonii Broumov u LIDLU, že se tam vyskytují některé nepřizpůsobivé občanky, které za pomoci různých háků a drátů vytahují ven věci z kontejneru a co se jim nehodí, prostě odhodí vedle. To je potom člověku líto dát do kontejneru něco slušného, co by jinému mohlo prospět. Řekl bych, že jejich jednání lze kvalifikovat jako přestupek - krádež. Pomíjím fakt, že znečišťují veřejné prostranství. Obdobně je tomu i u červeného kontejneru na konci Šafaříkovy ulice, kde se v úterý v 6. hodin ráno hrabal nějaký mladík.

47

Re: Městská policie

Já myslela,že se mluvilo o kameře v těchto místech.Ale také jsem si tohoto nešvaru všimla.A je pravda,že jsem MP už dlouho neviděla.

48 Naposledy upravil: top010 (23.07.2013 06:50:57)

Re: Městská policie

Dobrý den,
mají nebo nemají traktory s přívěsy v současné době vozící zrní do HD nějakou vyjímku v Jungmannově ulici ? (resp. ulici Krále Jiřího  - potažmo Kollárově ulici). Je tam omezení 10 tun. Díky za info.

49

Re: Městská policie

top010 napsal:

Dobrý den,
mají nebo nemají traktory s přívěsy v současné době vozící zrní do HD nějakou vyjímku v Jungmannově ulici ? (resp. ulici Krále Jiřího  - potažmo Kollárově ulici). Je tam omezení 10 tun. Díky za info.

Zřejmě mají nově povolení i velké návěsy s nosností 24 t, včera jsem byl svědkem průjezdu dvou těchto velkých souprav, kamiony jsem viděl MP nikoliv.

50

Re: Městská policie

liborc napsal:
top010 napsal:

Dobrý den,
mají nebo nemají traktory s přívěsy v současné době vozící zrní do HD nějakou vyjímku v Jungmannově ulici ? (resp. ulici Krále Jiřího  - potažmo Kollárově ulici). Je tam omezení 10 tun. Díky za info.

Zřejmě mají nově povolení i velké návěsy s nosností 24 t, včera jsem byl svědkem průjezdu dvou těchto velkých souprav, kamiony jsem viděl MP nikoliv.

Hlavně jestli uvidíme dneska tebe v klubu, LIBORE... cool