21

Re: Pokračování úprav přednádraží

Ja bych zrušil nadraži a cely ten  hnusny CB!!! Proč i o vikendu jezdi vlaky po pul hodině do blbeho CB to nechapu!!!

22

Re: Pokračování úprav přednádraží

ProtiBrodak napsal:

Ja bych zrušil nadraži a cely ten  hnusny CB!!! Proč i o vikendu jezdi vlaky po pul hodině do blbeho CB to nechapu!!!

Ačkoliv zima neskončila a medvědi spí, magor už se probudil ze zimního spánku.

Born stupid? Try again!

23

Re: Pokračování úprav přednádraží

ProtiBrodak napsal:

Ja bych zrušil nadraži a cely ten  hnusny CB!!! Proč i o vikendu jezdi vlaky po pul hodině do blbeho CB to nechapu!!!

Po půl hodině to jezdí proto, aby sis vždycky se zahoukáním nezapomněl vzít prášek. A nechápeš toho víc, takže vše v pořádku.

24

Re: Pokračování úprav přednádraží

No jasně vezmu neboj:D A tobě pošlu taky jeden:D Jen nechapu proč vlaky jezdi večer a o vikendu po pulhodině do blbeho Brodu? To je akorat plitvani penězi danovych poplatniku..Stejně sou ty vlaky poloprazdne stačilo by po hodině..

25

Re: Pokračování úprav přednádraží

ProtiBrodak napsal:

Ja bych zrušil nadraži a cely ten  hnusny CB!!! Proč i o vikendu jezdi vlaky po pul hodině do blbeho CB to nechapu!!!

Bože děkuju, jaro přeci jen bude, blbost už zase kvete :-)

26

Re: Pokračování úprav přednádraží

Proč ty jeho komenty neignorujete ? :-D

27

Re: Pokračování úprav přednádraží

Nedá mi to, abych nevrátil debatu od Protibroďáka zpět k rekonstrukci přednádraží.
     Dnes ráno jsem zjistil, že i jeden přístupový chodník (i když se to chodníkem dalo nazývat jen s velkou dávkou fantazie) je přerušen, a pěší překážku chodci obcházejí po silnici. Stačí, že projíždějící autobusy víří mračna prachu, nyní je to vylepšeno i vyhýbáním se autobusům. Do prostoru přednádraží ovšem vedle autobusů zajíždí celá řada osobních automobilů, které jezdí rychleji a víří prach daleko víc než některé autobusy a současně jsou tak řidiči autobusů nuceni vyhýbat se nejen chodcům, ale i těmto autům a najíždět až na obrubník chodníku. Řidiči osobních aut se kolem 6. hodiny ráno jen těžko mohou vymlouvat, že jedou do stavebnin, zejména když se u budovy nádraží otočí, někdo vystoupí, a vracejí se. Asi by stálo za to, kdyby ulicí projel kropicí vůz a silnici alespoň provizorně umyl, nebo prach alespoň několikrát denně pokropil, aby tu bylo dýchatelně. Městská policie by také mohla řešit vjezd osobních aut do prostoru přednádraží, když už jsou tu osazeny dopravní značky.
     Potom se prochází bránou na vydlážděnou cestu, která ale končí po cca 10 metrech na hlíně. Jsem zvědavý, jak se tu bude procházet když zaprší. Nebo mají cestující využívat přechod přes koleje rovnou na nástupiště???

28 Naposledy upravil: h.dub (08.04.2013 08:22:01)

Re: Pokračování úprav přednádraží

Zcela souhlasím s příspěvkem nahoře!

Myslím, že je pochopitelné že během rekonstrukce očekáváme nějaká omezení, ale to jak to vypadá s bezpečností a značemím pro chodce je prostě otřesné!

Mě se zase ráno stalo, že autobus stál a blokoval právě ten provizorní průchod, takže obejít šel pouze po silnici, kde by neměla jezdit žádná auta, ale oni tam jezdí...

Jak to pak mají řešit lidé s kočárky či pohybovým omezením?

29

Re: Pokračování úprav přednádraží

Vážení,

úklid zpevněných ploch jsme požadovali na čtvrtečním kontrolním dnu a byl naplánován na dnešek ráno. Kvůli mrazu jej technické služby odložily až na odpolední hodiny. Nyní by se již mělo uklízet.

Provizorní průchod by měl být pro pěší pořád volný. V tomto duchu se obrátím na dopravce.

Městská policie dostala za úkol zvýšit kontrolní činnost v příštích čtrnácti dnech do doby otevření Cukrovarské ulice pro autobusovou dopravu a úplného uzavření části ulice Krále Jiřího od křižovatky s ulicí Jana Kouly.

Omlouvám se za nepříjemnosti způsobené stavbou a děkuji za pochopení

Re: Pokračování úprav přednádraží

Dobrý den, pane starosto.

Je nějaký posun ve věci smlouvy s ČD? Byla podepsána a byl příspěvek fakturován? Pokud ne, máte nějaký pevný časový plán, do kdy se tak stane?

Děkuji za odpověď.

Traurig

Jakub Nekolný napsal:

Osobní jednání se zatím neuskutečnilo a k podpisu smlouvy nedošlo. Zástupce Českých drah jsem seznámil se změnami v návrhu smlouvy a zaslal jsem jim schválené znění. Dohodli jsme se, že se nad tím sejdeme po Velikonocích.

Přeji hezké svátky