1

Téma: sousedovic pes.

Prosím poraďte mi,kam se obrátit,když chci řešit to,že k nám neustále leze pes od sousedů.Protože s nima to řešit nelze,mávnou nad tím rukou.Tak to chci řešit jinak.

2

Re: sousedovic pes.

Obraťte se na to malé asijské bistro na náměstí, jsou velmi vstříční a jistě už spolu něco upečete, chtěl jsem říct vymyslíte...

3

Re: sousedovic pes.

Na to je ten pejsek malý.Oni spíš něco masitějšího a většího,aby na tom něco bylo....:-)

4

Re: sousedovic pes.

Loni v zimě nám opakovaně parkovali sousedovic kunčafti na pozemku u chalupy. Jednou jsme si pro svoje auto vydlabali díru v metrovém sněhu, když jsme se vrátili odpoledne z lyžovačky, parkoval tam nějaký frajer z Brna. Tak jsme popadli lopaty a vrátili jsme sníh zpět na parkoviště :-). S pocitem dobře vykonané práce jsme vyrazili přes kopec do hospody na jedno. Ještě než jsme zalezli do lesa, viděli jsme zmatenou postavičku pobíhat kolem bílého iglú, ve kterém se auto uložilo k zimnímu spánku. Čím ho ten ogar vyhrabal, nevíme, ale od nezvaných návštěvníků jsme měli pokoj do konce jarňáků. Navrhuji psa přiklopit prádelním hrncem :-).

5

Re: sousedovic pes.

Blare - dobrý tip big_smile

Já navrhuji díru zadělat big_smile

Re: sousedovic pes.

To by možná bylo nejjednodušší řešení smile

Piju pu erh