1 Naposledy upravil: Rehab (23.11.2012 22:23:50)

Téma: Pro "mladé"

Dobrý den, zdravím .
Mám dotaz, jestli tady vznikne něco, pro ty mladé, nebo lidi co nechtějí sedět v parku a v různých barech se poflakovat..
Proto mám taky dotaz, kam nám zmizel, ten náš skejtpark ? Prostě tady u nás v Brodě, co tu máme pro nás, až na parky, kde se večer bojíte projít, když tam sedí 8 opilých lidí a když už jsi jdeme na "škvárovnu" zahrát fotbal, tak tam přijede v půl 9 policie, že tam děláme bordel, jednali slušně, ale tady nejde o to, ale jak trávit, volný čas jako je třeba v Úvalech, dirt park pro kola, ale my se s Úvalama vůbec nemůžeme rovnat, jak bazénem a vším okolo..Omluvte moje chyby v pravopisu, nejsem tak zkušený, jako někteří..Zdělte mi, jestli máte stejný názor, nebo co si o tom Vy myslíte, předem díky ..
Přitom si myslím já osobně ač o tom moc nevím, takže by to nemělo být nějaký problém.Ono, v Brodě se dá jen bydlet, pro cokoli jiného se musí jinam ..
RHB

Život je boj a sebevrazi jsou jen lidé, kteří už dobojovali…

2

Re: Pro "mladé"

Milý mladý příteli,
jsem rád, že jste pochopil, že Český Brod je ubytovna. Park na Škvárovně je jednou ze součástí zdejších frašek, které mají své jednoznačné autory. Ti správně pochopili, že když se uvelebí na správných místech, mohou krásně dojit kravku zvanou Český Brod. S plnými ústy plánů, generelů, atd..  Přátelé sebe sama se jezdí učit do světa o ekologickém školství, ale mládež pak vezmou u huby značně neekologicky. Ať se jedná o skate park, koupaliště, kino, atd., atd.. No a protože je ČB ubytovnou, tak si lidé prostě jezdí vydělávat jinam a v podstatě ztrácejí zájem o umírající město, které je soustavně pohřbíváno. Ale pozor, jsou zde i pozitiva. Například bude nový, krásný prostor před nádražím a, dle pana starosty, i podchod na Škvárovnu. Takže budeme moci pohodlně a rychle odcestovat za prací, a nestarat se o další umrtvování, kdysi hezkého a žijícího města.
Je mi to líto, ale zde se zřejmě nápravy nedočkáte. A možná ani odpovědi.

Born stupid? Try again!

3

Re: Pro "mladé"

Víte, že mi doslova tekly slzy ? ..Máte bohužel pravdu, frašek a féťáků.Tady nemůže do budoucna člověk počít ani z rodinou, vážně ne..Ano, ani odpovědi se nedočkám, stejně tento web mají, aby se neřeklo..Akorát se tu rozmnožují vietnamci..

Život je boj a sebevrazi jsou jen lidé, kteří už dobojovali…

4

Re: Pro "mladé"

No to je dobře nic v hnusnem Brode dit to je město o ničem a je cele hnusne všichni pryč a to do okoli či do Prahy!!!

5

Re: Pro "mladé"

Pojďme přestat plakat, jak je to tady hrozné a čekat, že se "něco" udělá pro mladé! 

Nabízím Vám schůzku, na které můžeme probrat Vaše představy a také Vaše možnosti či schopnosti, jak pomoci. Když vznikal bohužel již zrušený skatepark za halou, tak právě mladí si jej postavili svépomocí a město hradilo materiál. Co takhle zopakovat tento model? Neměli byste partu lidí, které není lhostejné, jak to v Brodě vypadá?

Zavolejte mi nebo napište, můžeme se sejít i o víkendu a věčnými škarohlídy se nenechte otrávit smile

6

Re: Pro "mladé"

Jakub Nekolný napsal:

Pojďme přestat plakat, jak je to tady hrozné a čekat, že se "něco" udělá pro mladé! 

Nabízím Vám schůzku, na které můžeme probrat Vaše představy a také Vaše možnosti či schopnosti, jak pomoci. Když vznikal bohužel již zrušený skatepark za halou, tak právě mladí si jej postavili svépomocí a město hradilo materiál. Co takhle zopakovat tento model? Neměli byste partu lidí, které není lhostejné, jak to v Brodě vypadá?

Zavolejte mi nebo napište, můžeme se sejít i o víkendu a věčnými škarohlídy se nenechte otrávit smile

Jako škarohlíd Vás kolego nechci odradit, ani otrávit. Dostal jste krásnou příležitost a nabídku. Využijte ji, ale chraňte si své know - how. Aby Vám neodplulo k cizím břehům. Vybudujte, spolupracujte. Až bude hotovo, jistě se s Vámi u díla nějaký optimista rád vyfotí. tongue

Born stupid? Try again!

7

Re: Pro "mladé"

K focení se můžou zvát i pesimisti. smile

8

Re: Pro "mladé"

To jste mě potěšil, moc smile.! Dobře, ozvu se vám, jsem moc rád, zatím snad to není předčasné a zbytečné..
Ono je tu více problémů, jak jste řekl ta parta by nebyla dle mě problém smile .Z Českého Brodu znám doopravdy hodně lidí, jak starších, tak mladších a i kdyby nejezdili, tak si myslím že by nepřišli pomoc a to je základ dle mě ..Ale dále, prostory, když se stavěl skatepark za halou, jak už jste sám napsal, tak tam je vše zbourané, má se tam prý stavět fotbalová hala, myslím že to bude pod sokolem, to je v celku jedno ..Ale už jen ten prostor je problém, ale to neznamená že s tím nechci(chceme) něco dělat, děkuju P.Nekolnému za odpověď a snad se to nějak vyřeší..:)

Život je boj a sebevrazi jsou jen lidé, kteří už dobojovali…

9

Re: Pro "mladé"

Tak jsem psal email, sem na forku a nic se neděje..

Život je boj a sebevrazi jsou jen lidé, kteří už dobojovali…