191

Re: Koncepce dopravy

Pane inženýre, není to mýlka?, 10 cm pod povrchem kabely ČEZu? Vždyť když někdo při chůzi zakopne, tak kabel překopne... big_smile

Ing.Miroslav Kruliš napsal:
AM napsal:

A co odstranění obrubníku? vždyť zde neplní naprosto žádnou funkci? (tedy kromě toho že překáží...)

Obrubník je součástí chodníku a komunikace. Vpravo od obrubníku 10cm pod povrchem vedou kabely firmy Čez. Obrubník vymezuje ochranné pásmo vytýčené firmou. Vše by stejně vedlo k přeložení všech kabelů.

Re: Koncepce dopravy

custom napsal:

Pane inženýre, není to mýlka?, 10 cm pod povrchem kabely ČEZu? Vždyť když někdo při chůzi zakopne, tak kabel překopne... big_smile

Ing.Miroslav Kruliš napsal:
AM napsal:

A co odstranění obrubníku? vždyť zde neplní naprosto žádnou funkci? (tedy kromě toho že překáží...)

Obrubník je součástí chodníku a komunikace. Vpravo od obrubníku 10cm pod povrchem vedou kabely firmy Čez. Obrubník vymezuje ochranné pásmo vytýčené firmou. Vše by stejně vedlo k přeložení všech kabelů.

Dobrý den, bohužel není. Na tomto místě jsme chtěli před nedávnem provádět úpravy a po odkrytí 10-15 cm zeminy jsou uložené kabely. Pod těmito kabely jsou uložené další kabely pravděpodobně 02. Na místě jsme měli také pracovníka Čezu, který domluvil, že bude toto dle normy upraveno. Bohužel tím se problém nevyřeší, jelikož bychom museli udělat přeložku včetně ochranného pásma cestou ČeZ. A zase jsme u financí.

193

Re: Koncepce dopravy

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat, jak často se chytají v Jungmance vozidla s tonáží nad 10tun.
Přijde mi, že jich tu jezdí čím dále více.

194

Re: Koncepce dopravy

Souvislost s vláknem "Intriky na 2.ZŠ" kde pan Strnad dne 18.6.2012 ve spojitosti se mnou napsal "nenecham tu na sebe hazet vase nesmysly!!!".   Možná má pravdu že jsem psal nesmysly, jen jsem nemohl pochopit řešení dopravy v tomto městě přijaté odborem a komisí dopravy. Toto řešení vyšlo vstříc řidičům a necitlivě a výrazně zhoršilo životní podmínky obyvatelům dvou ulic. A odhaduji že nejenom jich. To jsem dlouho neviděl. Proto jsem psal tyto nesmysly. A nesmyslem to lze hodnotit proto, neb, jak říkal můj šéf, "práce bez výsledku je práce blbců". A tyto mé příspěvky jsou bez výsledku, tudíž nesmysly. Rok a čtvrt potřebují odborníci na zkušební provoz, nevídané. Nevidím příspěvek odboru dopravy kde by průběžně hodnotil tento zkušební provoz. Nejspíš se nic neděje. Nejspíš je to jen postup aby si lidé zvykli. Věřím však že nepodlehnou a nezvyknou si. Jde totiž o jejich zdraví! Poničené zdraví jim nikdo z odboru a komise dopravy nespraví.
Gabriel

195

Re: Koncepce dopravy

Opravdu se jedná o zkušební provoz-zkoušeji,co ty lidi vydržeji.

196

Re: Koncepce dopravy

Alan napsal:

Souvislost s vláknem "Intriky na 2.ZŠ" kde pan Strnad dne 18.6.2012 ve spojitosti se mnou napsal "nenecham tu na sebe hazet vase nesmysly!!!".   Možná má pravdu že jsem psal nesmysly, jen jsem nemohl pochopit řešení dopravy v tomto městě přijaté odborem a komisí dopravy. Toto řešení vyšlo vstříc řidičům a necitlivě a výrazně zhoršilo životní podmínky obyvatelům dvou ulic. A odhaduji že nejenom jich. To jsem dlouho neviděl. Proto jsem psal tyto nesmysly. A nesmyslem to lze hodnotit proto, neb, jak říkal můj šéf, "práce bez výsledku je práce blbců". A tyto mé příspěvky jsou bez výsledku, tudíž nesmysly. Rok a čtvrt potřebují odborníci na zkušební provoz, nevídané. Nevidím příspěvek odboru dopravy kde by průběžně hodnotil tento zkušební provoz. Nejspíš se nic neděje. Nejspíš je to jen postup aby si lidé zvykli. Věřím však že nepodlehnou a nezvyknou si. Jde totiž o jejich zdraví! Poničené zdraví jim nikdo z odboru a komise dopravy nespraví.
Gabriel

Alane to bylo mineno na obvineni pana Krulise - bohuzel bez jedineho dukazu bez jakehokoliv ostychu mne obvinil - timto se Vam omlouvam.

Co se tyce dopravy - bohuzel jak jste rekl a asi uz bylo receno tisickrat - testovaci provoz je jen termin ktery pan Pohunek pouzil pro trvalou zmenu a jen si z nas delaji prdel - nezajima je kvalita zivota ve meste a ani nejaka koncepce dopravy protoze pokud by pan Pohunek ci pan Binko pouzivali to co maji v hlave (mozek) tak uz davno je otevrena ulice Krale Jiriho - misto toho instaluji nesmyslne betonove blokady vymlouvaji se na studie a ja nevim co jeste - pokazde neco jineho atp....je me z nich uz na nic jak se chovaji misto aby komunikovali schovavaji se za vyhlasky a studie a delaji prdlajz.

Jiri Strnad

197

Re: Koncepce dopravy

Měl  bych dotaz na pana starostu.
Poslal jsem mu v návaznosti na naše jednání  v penzionu Anna a jho žádost fotografie z křižovatky Havlíčkova/Jungmannova.  Bohužel reakce z jeho strany nebyla žádná.
Ozve se ?
Milan Dvořáček

198

Re: Koncepce dopravy

Měl bych dotaz na pana Milana.

Mohl by mi říct, kam a jakým způsobem fotografie posílal? Na podatelně žádná taková pošta není evidována (týká se osobního podání či dokumentů doručených poštou či datovou schránku). Na mailovou adresu cesbrod@cesbrod.cz či nekolny@cesbrod.cz žádný dopis nedorazil. Nic neevidují ani na odboru dopravy. Pamatuji si jen předání vytištěných fotografií na nějakém veřejném fóru.

Jestli má na mysli problematiku zajíždění autobusů nad roh chodníku ulic Jungmannova a Havlíčkova, můj okamžitý návrh na instalaci zábradlí již v tomto vlákně označil jako nic neřešící. Nicméně se problematikou bude zabývat odbor a komise dopravy.

S pozdravem 

Jakub Nekolný

199

Re: Koncepce dopravy

Mohl by mi odbor či komise dopravy sdělit zda si již zjistili u obyvatel Jungmanky a Havlíčkovy že si na oboustranný provoz zvykli? Že už jim nevadí auta od 5.hodiny ranní, že je zde rušný provoza i o sobotách a nedělích. Argument pana starosty a komise dopravy který hojně využívali na počátku obhajoby svého rozhodnutí, tj. že jde těmto obyvatelům především o nemožnost parkování před svými domy jaksi vyprchal. Lidé si poradí s různými těžkostmi jež jim jiní připraví, auta prostě dali jinam. Jak vidno pánové, kteří jste takto rozhodli, neparkování není to, co tyto lidi vaše rozhodnutí trápí, ale trápí je to, že jste jim výrazně zhoršili životní prostředí.

200

Re: Koncepce dopravy

Dobrý den,
abych podpořil naše tvrzení, že odklon dopravy ulicemi Jungmannova a Havlíčkova je absolutní nesmysl, dovoluji si informovat pana starostu ,dopravní komisi, odbor dopravy a tajemníka , že na křižovatce Havlíčkova/Jungmannova byla včera dopravní nehoda. Autobus a dodávka se prostě do tak malého prostoru, jaký poskytuje tak malá ulička nevešly. Naštěstí tam nikdo nešel. Fotky mám k dispozici.
Dvořáček