1 Naposledy upravil: str654 (18.06.2012 14:11:36)

Téma: ZRUSENI Anonymity na FORU

Dobry den vsem,

po dnesni sprse na foru kde mne bohuzel zamestnanec mesta krive obvinuje pozaduji vedeni mesta o zamysleni se nad tematem zruseni anonymity na tomto foru - alespon zde procistime forum od pisatelu, kteri spolehaji na anonymitu a hazi spinu na vsechny strany.

Dekuji za prispevky,
Strnad Jiri

P.S.
podepiste se pokud chcete.

2

Re: ZRUSENI Anonymity na FORU

Přestože jsem nejčastějším terčem anonymů, neuvažuji o "zrušení anonymity" na tomto fóru. Myslím, že kolikrát je diskuze užitečná a městu poskytuje třeba i kritickou zpětnou vazbu na některé učiněné či zvažované kroky.

3

Re: ZRUSENI Anonymity na FORU

Jakub Nekolný napsal:

Přestože jsem nejčastějším terčem anonymů, neuvažuji o "zrušení anonymity" na tomto fóru. Myslím, že kolikrát je diskuze užitečná a městu poskytuje třeba i kritickou zpětnou vazbu na některé učiněné či zvažované kroky.

Jakube jaky duvod ma clovek se nepodepsat, tohle uz tu bylo za komara,,, co si reknou sousedi atp.. na to se uz snad nehraje.... a ty jako reprezentant mesta by jsi toto nemel podporovat.

Diky
Jiri Strnad

4

Re: ZRUSENI Anonymity na FORU

Zdravím,

str654 napsal:

na to se uz snad nehraje....

Bohužel toto není pravdou v tomto státě dokonce ani v tomto městě.

PS: osobně jsem podepsán vždy :-)

S pozdravem Claudyus

5

Re: ZRUSENI Anonymity na FORU

Pane Kruliši,
tímto přísahám na mé zdraví, že nejsem pan Jiří Strnad.
A popravdě netuším čím jsem se vás dotknul když jste mě v textu uváděl ???
Také bych anonymitu zachoval, přínos je více positivní než negativní.
Gabriel

6

Re: ZRUSENI Anonymity na FORU

Nezbývá, než se s coming-out přidat, pozdě, ale přece.

Takže všem přítomným dávám já tímto na vědomí, že NEJSEM:

Kruliš
Strnad
Trautenberk
Kuba
Anče
hajnej

Mám ale takovou malou (neškodnou) deviaci identity, a občas se ukájím tím, že potajmu vystupuji pod jménem (nebo alespoň příjmením) vrcholných, ale opravdu vrcholných městských politiků. Čímž nemyslím zrovna Rahmová...

Hezký den všem a ahoj Renato!

už to tam venku zase pere...