31 Naposledy upravil: str654 (18.06.2012 11:15:00)

Re: strach a intriky na 2. ZŠ

Ing.Miroslav Kruliš napsal:
ixtan napsal:
lubo napsal:

Sleduji tuto debatu a musím reagovat. Všechno co píše Daniela je pravda. Broďáci, kteří to sledují delší dobu jsou zhnuseni.Je to osobní msta několika
lidí, včetně pana Kruliše. Pan Kruliš byl za "bolševika" politruk, tak má bohaté
zkušenosti s těmito praktikami.A že veřejně přiznává a obdivuje...., k tomu není co dodat.Měl asi v plánu řídít ze žlutého "pentagonu" i zdejší školu!

[11] Karel Forman gini.jadoogaran.org
Pane Kruliš - Vám asi někdo sebral hračky, že poskakujete po oprávněné kritice, jako malý chlapec. Asi jste z vojákování ještě deformován !

pane Jiří Strnade, není Vám trapné se vydávat za ixtana, str 456,alana? Léčíte si kompexy z vaší kariery foxcon.Já Vám to řeknu osobně, až se potkáme. Ikdyž ani za to nám nestojíte.

MAM JEN str654 - pane Krulis obvinujete nevinne a pokud mi nezvedate telefon pak mi nezbyva nez Vam rici ze se silene pletete a budu po Vas pozadovat verejnou omluvu - ja se za anonymitu neskryvam jako jini - a ti co tu pisi jako IXTAN a ALAN vystupte z anonymity srabi ocernujete zde nevinneho cloveka nenecham tu na sebe hazet vase nesmysly!!!

Strnad Jiri

32

Re: strach a intriky na 2. ZŠ

Dobrý den pane Strnade, chápu Vaše pobouření, ale "IXTAN", "ALAN" a ostatní neočerňují Vás (jen se svobodně vyjádřili k tématu)...to očernění provedl pan Kruliš viz. příspěvek ze 14.6. Proto si to vyříkejte mimo toto forum.

33

Re: strach a intriky na 2. ZŠ

bekovamar napsal:

Dobrý den pane Strnade, chápu Vaše pobouření, ale "IXTAN", "ALAN" a ostatní neočerňují Vás (jen se svobodně vyjádřili k tématu)...to očernění provedl pan Kruliš viz. příspěvek ze 14.6. Proto si to vyříkejte mimo toto forum.

bekovamare, mate ve svem smyslu pravdu budu to resit jak na foru tak mimo - nenecham se pomlouvat - vzdy resim veci na primo s konkretnimi lidmi. budu se take zasazovat o zruseni anonymniho fora - je to nesmysl a nahrava to akorat rejpalum kteri umeji jenom bekat.

Hezky den,
Strnad Jiri

34

Re: strach a intriky na 2. ZŠ

Vážení,

Nehodlám zde uživatele diskuzního fóra lustrovat. Přesto si dovolím tvrdit, že nicky uvedené v příspěvku Ing. Kruliše nepatří jedné a též osobě. Všechny jména jsou registrována na jiné mailové i IP adresy a i ze způsobu a stylu příspěvků je patrné, že jde o rozdílné osoby.

S přáním hezkého dne

Jakub Nekolný

Re: strach a intriky na 2. ZŠ

str654 napsal:
bekovamar napsal:

Dobrý den pane Strnade, chápu Vaše pobouření, ale "IXTAN", "ALAN" a ostatní neočerňují Vás (jen se svobodně vyjádřili k tématu)...to očernění provedl pan Kruliš viz. příspěvek ze 14.6. Proto si to vyříkejte mimo toto forum.

bekovamare, mate ve svem smyslu pravdu budu to resit jak na foru tak mimo - nenecham se pomlouvat - vzdy resim veci na primo s konkretnimi lidmi. budu se take zasazovat o zruseni anonymniho fora - je to nesmysl a nahrava to akorat rejpalum kteri umeji jenom bekat.

Hezky den,
Strnad Jiri

Pane Strnade,omlouváme se,Krulišovi.Manžel se mě snaží bránit před anonymními pisateli.

36 Naposledy upravil: Cingrová S. (18.06.2012 21:23:52)

Re: strach a intriky na 2. ZŠ

Jsem ráda, že tuto diskuzi tady někdo rozjel. Jsem absolventkou Myšárny a vždy jsem svou základku měla ráda. Brzy mě ale čeká rozhodování, kam svého syna umístím do první třídy a na svou Myšárnu ho určitě nedám a to zejména kvůli těmto ambiciózním paní učitelkám a celé jejich klace, která na škole jen vyvolává hroznou atmosféru.

Jen ještě k některými zmiňované benefici Myšárna na výměnu oken. Ta skončila fiaskem, nebo někteří nevědí, kolik lidí se zúčastnilo? Výše zmíněné paní učitelky a pár jejich kamarádů, potažmo ještě rodiče dětí, které tam vystupovaly. Ano, od kamarádky, která má na Myšárně dceru, vím, že vstupenky na benefici si koupili snad všichni rodiče žáků. Proč by také ne, když ve škole byla prý vyvolávána atmosféra - když si rodiče lístky nekoupí, budeš černá a opovrhovaná ovce třídy. Kdo by to svému dítěti udělal? Takže všichni nakoupili a večer si raději užili doma, než ve společnosti lidí, kteří jsou přesvědčeni o své dokonalosti.

Podobná, nebo dokonce stejná situace panuje i v Sokole, ovšem tam někteří ambiciózní jedinci nenašli odpor a vše se děje podle toho, jak někdo řekne, proto se o tom nemluví. Proč třeba na většině, možná všech, akcích Sokola, hraje, jistě zdarma, Bíza Band?

To je jen trochu k zamyšlení.

37

Re: strach a intriky na 2. ZŠ

Jakub Nekolný napsal:

Vážení,

Nehodlám zde uživatele diskuzního fóra lustrovat. Přesto si dovolím tvrdit, že nicky uvedené v příspěvku Ing. Kruliše nepatří jedné a též osobě. Všechny jména jsou registrována na jiné mailové i IP adresy a i ze způsobu a stylu příspěvků je patrné, že jde o rozdílné osoby.

S přáním hezkého dne

Jakub Nekolný

Jakube alespon male diky za obhajobu - pokud to panu Krulisovi nebude stacit zverejnim svoji IP adresu i email na kterem mam STR654 registrovany od roku 2007.

Hezky vecer
Jiri Strnad

38

Re: strach a intriky na 2. ZŠ

Renata Krulišová napsal:
str654 napsal:
bekovamar napsal:

Dobrý den pane Strnade, chápu Vaše pobouření, ale "IXTAN", "ALAN" a ostatní neočerňují Vás (jen se svobodně vyjádřili k tématu)...to očernění provedl pan Kruliš viz. příspěvek ze 14.6. Proto si to vyříkejte mimo toto forum.

bekovamare, mate ve svem smyslu pravdu budu to resit jak na foru tak mimo - nenecham se pomlouvat - vzdy resim veci na primo s konkretnimi lidmi. budu se take zasazovat o zruseni anonymniho fora - je to nesmysl a nahrava to akorat rejpalum kteri umeji jenom bekat.

Hezky den,
Strnad Jiri

Pane Strnade,omlouváme se,Krulišovi.Manžel se mě snaží bránit před anonymními pisateli.

Pani Krulisova,

to bohuzel Vaseho manzela neopravnuje krive obvinovat mne anebo kohokoliv jineho z jakyhokoliv intrik vuci Vam anebo nekomu jinemu - ale jsem inteligetni clovek a proto to protentokrat necham byt protze na takovehle zabomysi valky opravdu nemam cas ani nervy a ani zaludek. To ze mne to stalo dnes nekolik hodin casu a nervu zjistovanim o co vlastne jde proc se se mnou Vas manzel odmital bavit a svym zpusobem se choval jako hulvat a nenechal si vysvetlit ze opravdu nepouzivam alias "ALAN" ani alias "IXTAN" tak v pravnim state by Vas toto stalo par desitek tisic za urazku na osobe ci pomluvu nebo jak se to pravnicky nazyva.
Nebudu se snizovat na uroven toho abych bez jedineho prukazneho materialu osocoval ci nadaval do zakomlexovaneho z kariery ci jak to bylo....mohl bych panu manzelovi opetovat stejnym ale nebudu.

Preji Vam Krasny Vecer bez intrik,

Jiri Strnad

39

Re: strach a intriky na 2. ZŠ

Pane Kruliši,
tímto přísahám na mé zdraví, že nejsem pan Jiří Strnad.
A popravdě netuším čím jsem se vás dotknul když jste mě uváděl ???

Pan Strnad dne 18.6.2012 ve spojitosti se mnou napsal "nenecham tu na sebe hazet vase nesmysly!!!". Možná má pravdu že jsem psal nesmysly, jen jsem nemohl pochopit řešení dopravy v tomto městě přijaté odborem a komisí dopravy. A chtěl jsem přispět názorem.
Gabriel

40

Re: strach a intriky na 2. ZŠ

Tak to já zase přísahat nebudu, nevím taky proč. V této debaťe ze vzteká někdo nad určitýma názorama a nedokáže přijmout názory druhých. Jen pro pana Kruliše: ixtan není pan Strnad, ani pana Strnada neznám, ale nechápu proč bych se měl někomu zpovídat. Každý má na tuto problematiku jiný názor a ví jak na tom doopravdy 2.ZŠ je a jen projevuje veřejně své názory. A ponižovat se fakt a lézt někomu do zadní části těla nehodlám