1

Téma: Koupaliště

Možná už se to tu probíralo.Ale ráda bych otevřela téma koupaliště.Počítá se s tím v Brodě někdy?Bude se nějak opravovat?Bude to tu někdy v provozu?

2

Re: Koupaliště

Dobré otázky. Nečekal bych moc kladných odpovědí - bohužel :-(

Původní diskuse:
http://www.cesbrod.cz/forum/viewtopic.p … 31&p=1

S pozdravem Claudyus

3

Re: Koupaliště

Obávám se, že kladná nebude žádná. Slyšel jsem, že pozemek koupaliště bude k dispozici pro fotbalový oddíl Č. Brod a mělo by tam být vybudováno hřiště s umělým povrchem.

4

Re: Koupaliště

Vždyť by nemuselo být honosné za desítky milionů!Stačil by upravit bazén.Šatny a záchody.Jako je to v Úvalech.Tam je baén krásnej.A aby to vyhovovalo hygieně,jsou tam sprchy,šatna,WC v pěkných a čistých boudách.Je to tam obyčejné a jednoduché a přece to vyhovuje.A lidi jsou tam spokojený.To by nešlo taky tady?Vždyť základ je -tn bazén.A ostatní sse může modernizovat postupem času.A ne hned vše najednou.Jak ten tady chybí!!!!

5

Re: Koupaliště

Souhlasím s uživatelem lysolka. V Úvalech je to jednoduché, ale účelné a hlavně fungující. V Brodě se zřejmě ničeho nedočkáme a jedním z důvodů je určitě to, že naprostá většina zastupitelstva bude mít doma svůj bazén, tak proč by se zajímali o to, aby občané (např. ze sídliště) se mohli jít taky někam vykoupat. A aby nám zaplácli pusu, tak nechají vypracovat studii za plno peněz, která je nereálná. Proč není možné vypracovat studii, která by byla reálná? Nepořebujeme tady žádný luxus, ale normální bazén!!! Nechápu, proč město nechalo bazén takhle zchátrat.

6

Re: Koupaliště

Největší květináč ve středočeském kraji (zasypaná požární nádrž na návsi a na ní vybudován parčík) je v Tuchorazi. Pokud se potvrdí co se povídá, koupaliště se zaveze a bude sloužit fotbalistům - inu dobrá, asi to tak má být, pokud jsou náklady na opravu vysoké.

ALE - bude to něčím kompenzováno ? Předpokládám tedy že tento pozemek nedostanou "jen tak", buď půjde o prodej či pronájem.

Třeba by to vyřešilo ty letitý diskuze okolo koupaliště a byl by zde finanční základ na koupaliště nové ?

I když si myslím že vhodnější místo asi nebude..

7

Re: Koupaliště

Co,že?Že by se mělo zavézt?A udělat tam něco pro fotbalisty?To je v Brodě tak dobrej fotbal?Celá léta stačilo jedno hřiště.To by nás fakt chtěli převézt a koupaliště opravdu nikdy nebudovat?Kdo to rozhodnul?Bože můj-na co se dělají ty různé ankety?Když si představení stejně dělají,co chtějí.Toto není Lído proti Vám.Ne,ne,ne.Jsem překvapena a zděšena!Proboha,já myslela,že tu mysleji na občany Brodu.Ne jen na fotbalisty.

8

Re: Koupaliště

lysolka napsal:

Co,že?Že by se mělo zavézt?A udělat tam něco pro fotbalisty?To je v Brodě tak dobrej fotbal?Celá léta stačilo jedno hřiště.To by nás fakt chtěli převézt a koupaliště opravdu nikdy nebudovat?Kdo to rozhodnul?Bože můj-na co se dělají ty různé ankety?Když si představení stejně dělají,co chtějí.Toto není Lído proti Vám.Ne,ne,ne.Jsem překvapena a zděšena!Proboha,já myslela,že tu mysleji na občany Brodu.Ne jen na fotbalisty.

Vždyť i ten fotbalista je jen plavec!

9

Re: Koupaliště

lysolka napsal:

Co,že?Že by se mělo zavézt?A udělat tam něco pro fotbalisty?To je v Brodě tak dobrej fotbal?Celá léta stačilo jedno hřiště.To by nás fakt chtěli převézt a koupaliště opravdu nikdy nebudovat?Kdo to rozhodnul?Bože můj-na co se dělají ty různé ankety?Když si představení stejně dělají,co chtějí.Toto není Lído proti Vám.Ne,ne,ne.Jsem překvapena a zděšena!Proboha,já myslela,že tu mysleji na občany Brodu.Ne jen na fotbalisty.

Nevím co slyšel "liborc" ale obávám se že jsme slyšeli podobné..
Tím ale netvrdím že je to pravda.
Ale doufat že to není pravda - to si upřímně myslím že je zbytečný sad

10

Re: Koupaliště

Možná se zde v "Otázky na zastupitele" vyjádří k tématu i nějaký ten zastupitel.??

S pozdravem Claudyus