1

Téma: Autocamp

Nedá mi to,abych se nezeptala..Komu vůbec patří kemp?Je v pronájmu nebo ve vlastnictví?Možná to tu někde je už psané,ale nenpovedlo se mi to najít.Nejlíp z okolí Podviňáku totiž vypadá ta hráz.Ale ten kemp je ostuda.Tak proto se ptám.Všude špína,bordel,místo v podstatě neudržované.....

2

Re: Autocamp

podle katastru
Tělovýchovná jednota Slavoj Český Brod, o.s.   
Komenského 516, Český Brod, 282 01

3 Naposledy upravil: tjslavojcb (20.03.2012 09:35:26)

Re: Autocamp

Dobrý den, jak správně uvedl uživatel quadman je areál autokempu ve vlastnictví TJ SLAVOJ Český Brod, o.s.. Kemp je v dlouhodobém pronájmu paní Lonské. Jak jsme již uvedli v sekci fora: http://www.cesbrod.cz/forum/viewtopic.php?id=746, TJ hledá cestu pro budoucnost kempu, chápeme že stav areálu a budov již neodpovídá současným požadavkům, ale třeba si uvědomit že Podviňák se stal chovným rybníkem a není tedy již možno ho využívat k rekreačním účelům, což limituje tradiční využití kempu v letní sezoně, jak si ho větší část z nás pamatuje.

Daniel Potůček, Správa TJ SLAVOJ Český Brod, o.s., 321622015

4

Re: Autocamp

Mně nešlo jen o to,k čemu je využíván.Ale spíš o to,jak to tam vypadá.Že te,kdo to má pronajaté,se ani za mák nesnaží o to,aby to blizoučké okolí nějak vypadalo.O ty odpadky špínu,atd......Te binec by se tam mohl uklidit.

5

Re: Autocamp

Otevírám znovu tuto diskuzi.
Nedal by se třeba kemp pronajmout někomu jinému?Nebo to provozovat sami?Já jsem totiž četla dost ostudné komentáře z tohoto kempu.A je to ostuda i pro Brod!Jsou to komentáře z loňského roku.Brod má určitě na víc,než to pronajímat.Je to celkem na pěkném místě.A lidem jde především o ubytování.Je tam špína.A nikdo si toho nehledí.