31

Re: Sražený chodec na křižovatce! Už něco dělejte, proboha!

Milé kvítko, nesedím na radnici a necpu se do funkcí. Asi proto, že nemám chuť podílet se na podobných praktikách, které kritizuji. I tato má kritika a poukázání na chyby a nepravosti jsou činností pro město. Někdo poukazuje na přerostlé křoví, psí exkrementy  a poblité chodníky, ale sám to také neodstraní. Toliko k bodu jedna. Konstruktivní návrh mám - dejte se do řad MP a postavte se na zmiňovanou křižovatku. Když budeme mít štěstí, tak Vás nikdo nepřejede, a my nepřijdeme o Vaše vtipné a trefné příspěvky.

Born stupid? Try again!

32

Re: Sražený chodec na křižovatce! Už něco dělejte, proboha!

Dobrý den,
a to se mi ještě na této křivatce stalo, že pouliční lampa prostě zhasla. To opravdu nepřidá k přehlednosti. Bylo na to tom přechodu blíže k mostu.
Tímto prosím technické služby o nápravu.
Děkuji

Re: Sražený chodec na křižovatce! Už něco dělejte, proboha!

pika napsal:

Dobrý den,
a to se mi ještě na této křivatce stalo, že pouliční lampa prostě zhasla. To opravdu nepřidá k přehlednosti. Bylo na to tom přechodu blíže k mostu.
Tímto prosím technické služby o nápravu.
Děkuji

Dobrý den, bylo to v souvislosti s poruchou VO ulice Krále Jiřího, ta byla odstraněna a nechám prověřit dnes váš poznatek. Díky za informaci

34

Re: Sražený chodec na křižovatce! Už něco dělejte, proboha!

Dnes ráno, chvilku po půl osmé, přicházela slečna směrem od centra města k nádraží. Bez zastavení či rozhlédnutí rovnou bezstarostně vstoupila na přechod pro chodce (blíž k Lidlu) a v klidu si přecházela jak když kráčí po chodníku. Naprosto ukázková ruská ruleta. Někteří mají prostě „štěstí“.

S pozdravem Claudyus

35

Re: Sražený chodec na křižovatce! Už něco dělejte, proboha!

Inu jak to u nás v městečku chodí .....
Včera jsem upozornila na nesvítící lampu přímo nad přechodem pro chodce.
Bylo slíbeno, že se na to ještě ten den podívaji. Potud fajn ....
Dnes jsem tam šla, lampa pořád nesvítila, žádná reakce od technických služeb, tak jsem tam zavola.
Výsledek ...
Lampa svítit nebude, protože JEDEN člověk má dovolenou a až se vrátí, tak to možná opraví. Když jsem se dotázala, zda to tam někdo ohlídá - je to u Karmy, tedy poblíž hlavní silnice - telefonní hovor byl ukončen.
Toto se mi bohužel s panem Krulišem nestalo poprvé. Velmi dlouho jsem ho hájila, že funguje dobře, ale toto je nehoráznost!
Petra

Re: Sražený chodec na křižovatce! Už něco dělejte, proboha!

pika napsal:

Inu jak to u nás v městečku chodí .....
Včera jsem upozornila na nesvítící lampu přímo nad přechodem pro chodce.
Bylo slíbeno, že se na to ještě ten den podívaji. Potud fajn ....
Dnes jsem tam šla, lampa pořád nesvítila, žádná reakce od technických služeb, tak jsem tam zavola.
Výsledek ...
Lampa svítit nebude, protože JEDEN člověk má dovolenou a až se vrátí, tak to možná opraví. Když jsem se dotázala, zda to tam někdo ohlídá - je to u Karmy, tedy poblíž hlavní silnice - telefonní hovor byl ukončen.
Toto se mi bohužel s panem Krulišem nestalo poprvé. Velmi dlouho jsem ho hájila, že funguje dobře, ale toto je nehoráznost!
Petra

Vážená paní Kašparová, když už, tak člověk pan Malý (je to jediný pracovník, který dle vyhlášky může pracovat s elektrickými spotřebiči a s VO)  má 3 dny dovolenou, protože musí vyřešit problém s hlídáním dítěte). Přesto v době své dovolené byl tak ochotný,přijel z Kolína a lampu VO ještě dnes opraví. U Karmy jsou celkem 3 přechody včetně přechodů na ulici Zborovská, takže rozhodně není bezpečnost chodců ohrožena. Ale vaše jednání a chování je velice dobře známé a znají ho i naši pracovníci.

37

Re: Sražený chodec na křižovatce! Už něco dělejte, proboha!

Velmi oceňuji, že opravu provedete a doufám, že to bude fungovat.
Mimochodem, předpokládám, že zaměstnanci TS znají paní, která byla u vás zaměstnána, ale to já opravdu nejsem. Jen tak mezi řečí ....

Re: Sražený chodec na křižovatce! Už něco dělejte, proboha!

pika napsal:

Velmi oceňuji, že opravu provedete a doufám, že to bude fungovat.
Mimochodem, předpokládám, že zaměstnanci TS znají paní, která byla u vás zaměstnána, ale to já opravdu nejsem. Jen tak mezi řečí ....

Dobrý den, oprava byla ještě včera provedena, při kontrolním rozsvícení světel veškeré lampy na křižovatce u Karmy svítily, je možné, že lampa svítila dočasně a pak zhasla, proto byla vyměněna nejen výbojka.Také dnes ráno v 06.30 svítila. Na této křižovatce je ještě jeden osvětlený přechod na kterém se dá bezpečně přejít. Nemyslel jsem, že jste pracovala v TS:)