41

Re: Kriminalita ve městě.

Teda to jsou vyhlídky....

42

Re: Kriminalita ve městě.

Takže máme mít větší strach?To proboha ne.....!!!!

43

Re: Kriminalita ve městě.

Ono to tak horký nebude

44

Re: Kriminalita ve městě.

Buď začne vařit někdo jinej o kus vedle ,nebo půjdou jinam....I to je možné.

45

Re: Kriminalita ve městě.

Osobně si myslím, že podle hesla "každý je nahraditelný" už existuje jiný vařič a jiná varna, která zajisti přísun "P", možná zpočátku méně kvalitního nebo menšího množství (tedy dražšího), ale určitě to bude pokračovat.

46

Re: Kriminalita ve městě.

A co kdybychom pořád jen nečekali, až to za nás "někdo" vyřeší, ale začali být trochu aktivní my sami??!! V Brodě vzniklo nové občanské sdružení, jmenuje se "Českobroďák" a musím říct, že mi jsou dle toho, co píšou a dělají velmi sympatičtí!!! Myslím, že tudy přesně vede cesta! Našel jsem to na netu minulý týden a byl jsem z toho dost mile překvapený. Kdyby to někoho zajímalo, tak www.ceskobrodak.cz.

47

Re: Kriminalita ve městě.

To jsou akorát hezky udělané stránky.

48

Re: Kriminalita ve městě.

Tak si mily Laudo take prectete jejich obsah. Prijdou vam jejich aktivity malo? Osobne si myslim, ze detsky den, nabor lidi na prechody pro chodce, poradani kurzu sebeobrany, vylety s detmi, plavani, ..... jsou dost. Co konkretne delate vy krome kritiky snahy brodaku?

49

Re: Kriminalita ve městě.

Já bych řekla toto:lidi mají plnou hubu keců,a,kdfyž by měli pomoct a přiložit ruku k dílu,tak se k tomu otočeji zády.Každý si řekne:"Co já? Nikdo stejně můj hlas nevyslyší,tak co bych se namáhal.Pak,když je někde nějaký posun,ostatní se vezou....."Tak by se místní mohli trochu probrat a něco dělat i pro druhé!Kdo tu máte pořád nějaké připomínky?Začněte trochu jednat a ne to nechávat jen na vedení města,které se lidem stejně nezavděčí ať dělá,co dělá.Pořád jsou připomínky třeba k MP.Uvědomte si,že jich je tu jen pár.Zvýšila se kriminalita ve městě,chcete aby,se tedy o to starali.Ale chcete,aby stáli i na přechodech....Co chcete?Město je přece naše!A ne jen jeho představitelů!Po náboru na hlídání moc lidí přihlášeno není....Stěžujou si lidi i na nepořádek.Ať tedy začnou u sebe.....Choďte na zasedání města,vyladřujte se i tam a ne jen anonymě na fóru.Teď jsem se pustila do nějaké agitace smile)jako za minulého režimu:)).Ale opravdu čekáte,že vše vyřeší někdo druhý?

50

Re: Kriminalita ve městě.

A o tom je treba prave zmineny Ceskobrodak. Diky soudruzko za agitaci wink