1

Téma: Dopravni vyzkum?

dobry den, v pondeli probihal ve meste dopravni vyzkum (predpokladam, ze se jednalo o dopravu:) ) ... mohu se zeptat, zda to objednavalo mesto? budou vysledky zverejneny? vyzkum byl stanoven k nejakemu konkretnimu problemu? dekuji za odpoved.

2

Re: Dopravni vyzkum?

Dopravní průzkum provádí město v rámci zajišťování analytických podkladů pro tvorbu nového územního plánu. Výsledky stejně jako navržené dopravní řešení průjezdu městem budou samozřejmě zveřejněny.

3 Naposledy upravil: Michal Fokt (29.06.2011 08:15:14)

Re: Dopravni vyzkum?

to je to, jak chodili studenti z gymplu a Liblic sčítat auta? Slyšel jsem že se to má týkat obchvatu, je tedy naděje na protažení silnice kolem Lidlu přes bývalý cukrovar do Liblic a odlehčit tak zatížené křižovatce u sila?

4

Re: Dopravni vyzkum?

Nepředbíhejme. Dnes teprve dopravní průzkum skončil. Teď se budou vyhodnocovat výsledky.

5

Re: Dopravni vyzkum?

Mám jen dojem, že asi nebyl šťastně zvolen termín provádění dopravního průzkumu, protože s počátkem dovolených a koncem školního roku se dopravní zatíženost podle mého názoru výrazně změnila a nebude tak tento průzkum mít tu správnou vypovídací hodnotu. Změny jsou myslím patrné jak co do množství cestujících ve vlacích, tak i v množství aut u nádraží a td.

6

Re: Dopravni vyzkum?

Custome, berte život trochu pozitivně a nehledejte na všem jen mouchy smile Dle mě byl průzkum zvolený "ještě včas", na druhou stranu chápu, že studenti se nejlépe "zneužívají" právě na konci školního roku a samotná délka výzkumu mě mile překvapila - minimálně od pátku. Já jsem byl zaznamenán ve všech částech města, kde se pravidelně pohybuji autem, takže z mého osobního pohledu byl výzkum úspěšný smile

7 Naposledy upravil: custom (01.07.2011 07:59:19)

Re: Dopravni vyzkum?

Milý dedo, nevím z čeho jste nabyl mylný dojem, že se k věcem stavím negativně. Netuším, co je negativního na tom, že jsem si dovolil mít vlastní názor. sad   Provedení dopravního průzkumu je pozitivní záležitost, nicméně jsem si dovolil mít pouze pochybnost o jeho načasování. Nic víc, nic méně. Vy máte svůj názor a ten vám neberu. Domnívám se, že fórum je tu od toho, aby každý mohl říct svůj názor, se kterým samozřejmě řada dalších může či nemusí souhlasit. No a na konec musím říci, že jsem rád, že jste kroužil městem tak, aby vás mohli zaznamenat, případně i opakovaně, na všech průjezdních bodech. big_smile Přeji příjemný den.

8

Re: Dopravni vyzkum?

Přikláním se také k názoru, že načasování nebylo nejlepší. Podobný výykum by se měl také dělat i v jiných měsících. V létě bude nejspíš dopravní situace jiná než v zimě, kdy se spoustě lidí nechce jít pěšky nebo na kole a tak raději jedou autem.