1

Téma: Stezka Břetislava Jedličky Brodského-stříkačky

Dobrý den, dnes jsem se svým tří letým synem na procházce opět narazila na POUŽITÉ stříkačky. Na obvyklém místě, na začátku stezky, u cihlové zdi..
Nedovedu si představit, že by můj syn na takovou stříkačku sáhl..Copak se s tím nedá vůbec nic dělat?
Hezký den, Nováková

2

Re: Stezka Břetislava Jedličky Brodského-stříkačky

Nedá, bohužel. Za nedlouho se tady začne rozebírat kamerový systém posilování hlídek MP a podobné věci, které jsou úplně k ničemu.

3

Re: Stezka Břetislava Jedličky Brodského-stříkačky

lauda napsal:

Nedá, bohužel. Za nedlouho se tady začne rozebírat kamerový systém posilování hlídek MP a podobné věci, které jsou úplně k ničemu.

Já vím, jen mám strašný strach, že si jednou nějaký dítě na stříkačku opravdu sáhne..

4

Re: Stezka Břetislava Jedličky Brodského-stříkačky

To já taky.

5

Re: Stezka Břetislava Jedličky Brodského-stříkačky

A to by chtěli dělat u rybníka nějakou tu zónu klidu,nebo,jak tomu říkají.Takových ekl-míst je v Brodě bohužel víc.Nemusíme daleko od této stezky...za Lídlem je to taky pěkná hnusárna!

6

Re: Stezka Břetislava Jedličky Brodského-stříkačky

kvítko napsal:

A to by chtěli dělat u rybníka nějakou tu zónu klidu,nebo,jak tomu říkají.Takových ekl-míst je v Brodě bohužel víc.Nemusíme daleko od této stezky...za Lídlem je to taky pěkná hnusárna!

Zóna klidu v parku u rybníka?

Hned vedle dětského hriště se vylohní feťáci a divné indiviua.
Chápu, že pokavaď se nic protizakonného nestane, nemá nikdo co nich rejt,ale kontrolovat 5x za týden občanky by snad šlo. Minimálně by se někam přesunuli.
Klidně bych přispíval na dalšího policajta.

7

Re: Stezka Břetislava Jedličky Brodského-stříkačky

Původně s e mluvilo o stezce Břetislava Jedličky Brodského,což je lidově řečeno REGULKA-směr Liblice,Nouzovák,Chodotín.......Tamje to hotová žumpa.A kolem té zdi procházet je o strach.

8

Re: Stezka Břetislava Jedličky Brodského-stříkačky

ono to spolu souvisí, tou zde zmíněnou klidovou zónou je myslím míněn "park Divočina", který by měl vzniknout právě mezi stezkou a liblickým rybníkem...

9

Re: Stezka Břetislava Jedličky Brodského-stříkačky

radek1976 napsal:
kvítko napsal:

A to by chtěli dělat u rybníka nějakou tu zónu klidu,nebo,jak tomu říkají.Takových ekl-míst je v Brodě bohužel víc.Nemusíme daleko od této stezky...za Lídlem je to taky pěkná hnusárna!

Zóna klidu v parku u rybníka?

Hned vedle dětského hriště se vylohní feťáci a divné indiviua.
Chápu, že pokavaď se nic protizakonného nestane, nemá nikdo co nich rejt,ale kontrolovat 5x za týden občanky by snad šlo. Minimálně by se někam přesunuli.
Klidně bych přispíval na dalšího policajta.

Pred nejakou dobou jsem to tu take navrhoval. Kontrolovat obcanky klientum prodejny tvrdych drog vedle sluzebny Policie a alespon jim trochu zneprijemnit zivot. Ale to pry neni ta spravna cesta.
Nemyslim si to a davam vam za pravdu. Pomohlo by to, ale jelikoz to nenese zadny zisk, neni ani zajem.

10

Re: Stezka Břetislava Jedličky Brodského-stříkačky

Opravdu by tam měl být park? Kdyby tam nebyli ty feťáci, bylo by to celkem fajn..Je to jediný místo, kam my liblický můžeme na procházku..