1

Téma: FOR ADMIN

Jak je to s archivováním zpráv na fóru ? Hledal jsem informaci v jedné diskuzi a marně. Zakládat další vlákno na staré téma mi přijde zbytečné...

2

Re: FOR ADMIN

Frankovka napsal:

Jak je to s archivováním zpráv na fóru ? Hledal jsem informaci v jedné diskuzi a marně. Zakládat další vlákno na staré téma mi přijde zbytečné...

Tuším, že se to tady nedávno objasňovalo, když není na vlákno žádná reakce po dobu jednoho roku, tak se maže. Ale můžu se mýlit.

3

Re: FOR ADMIN

Ano je to tak, pokud není vlákno diskuse aktivní déle jak rok, tak je mazáno.
admin

4

Re: FOR ADMIN

možná je to skoro škoda, někdy je dobré vědět jaké kdo zaujal k čemu stanovisko, a porovnat s tím, co třeba říká dnes... užitečná věc možná nejen pro novináře.

5

Re: FOR ADMIN

Nechápu proč ?? Kde je problém ??
Fórum je zdrojem užitečných informací. Že by někdo po roce odpovídal na znovu založené vlákno nevěřím.
Prodlužte to.... Děkuji

Tomáš Hor napsal:

Ano je to tak, pokud není vlákno diskuse aktivní déle jak rok, tak je mazáno.
admin

6

Re: FOR ADMIN

Jde nám o přehlednost a také aktuálnost témat. Po roce se spousta věcí může změnit. 140 témat není zrovna málo a návštěvník se může v tolika tématech, které jsou kolikrát i duplicitní ztrácet. Nicméně se o tom ještě pobavíme a možná lhůtu prodloužíme.

7

Re: FOR ADMIN

Dobrý den !

Mě osobně přijde že se mažou "jak které" diskuze.. Některé jsou tu i déle jak rok bez příspěvku, jiné se mažou dříve (např. hodně diskutovaná diskuze ad Lidové byty/domky/Kytka development - ta určitě rok bez příspěvku nebyla..)

To je vše co jsem chtěla říci smile Hezký den.

8

Re: FOR ADMIN

Opravdu tady nikdo nemá zájem a ani kapacitu procházet starší vlákna a rozhodovat, co se odstraní. Děje se tak automaticky podle výše zmíněného principu.
Na Vámi zmíněné téma stačí založit nový příspěvek a reakcí jistě bude víc.