1

Téma: pohotovost

Plánuje se v Českém Brodě lékařská pohotovost?Přibývá tu lidí,ale toto nějak vázne.Stane se,že auto není zrovna k mání a představa,že vláčím nemocné dítě vlakem do Kolína je hrozná.Alespoň ty víkendy.Ve všední den se dá plno věcí přežít do druhého dne a jít normálně k lékaři.

2 Naposledy upravil: bublais (30.03.2011 18:26:31)

Re: pohotovost

Naprosto souhlasím!
Je tedy pravda, že pokud bych měla na výběr,zřejmě bych dala přednost před Kolínskou nemocnicí, ale člověk nikdy neví..před rokem měl můj 1,5 letý syn úraz,(viz.  http://www.cesbrod.cz/forum/viewtopic.php?id=557  ) okamžitě jsme jeli do Českobrodské nemocnice (úraz nevypadal moc dobře a báli jsme se dlouhé cesty) a místní doktor syna odmítl ošetřit...Nakonec se mu na hlavu alespoň podíval a poslal nás na naší zodpovědnost do Kolína..
Nechci řešit přístup lékaře, nicméně bych byla klidnější, kdyby pohotovost byla i v našem městě..

3

Re: pohotovost

Je právě zarážející,že Brod má dost velkou spádovou oblast a stojí tu nemocnice,ve které téměř nic není.Je super,že tu je alespoň chirurgická ambulance Mudr Chaloupky,která je přístupná denně od P do Pá do odpoledne.Ale ta pohotovost tu opravdu chybí.Je někdy i problém sehnat sanitku na převoz do toho Kolína,pro člověka,který nemá jiný odvoz.A na záchranku to není.....

4

Re: pohotovost

a přitom tu kdysi minimálně regulérní chirurgická ambulance bývala, v té budově naproti nemocnici přes silnici, která sousedí se zahradou u školní jídelny. minimálně někdy v roce 1998 jsem tam šel ze školy na šití s hlavou a nemohl jsem si stěžovat. Škoda no, ale jak už tu padlo, pan doktor Chaloupka je také machr smile