1

Téma: opět MP

Zdá se, že téma MP ČB je zde "oblíbené" téma.
Včera jsem postřehla, že MP už vyrazila do ulic pěšky. To bych chtěla pochválit a doufám, že u toho zůstane. Z auta těžko můžou působit preventivně (byla jsem svědkem situace, kdy se nějaká paní málem rozeběhla za autem MP, protože strážníci nepostřehli její zamávání). Nehledě na to, že podstatně ušetří za PHM!!!!
Proto bych se chtěla pana starosty zeptat, jak to vypadá s nápadem, aby si členové MP rozdělili město na rajony a každý si hlídal ten svůj? Vím, že před nějakou dobou jste byl horlivým zastáncem tohoto nápadu a teď, když jste přímým nadřízeným, tak byste mohl tuhle teorii uvést v realitu.
A stále uvažujete pořídit policejního psa? Tedy pokud budou pro psa vytvořeny dobré podmínky a jeho psovod bude řádně vycvičen.

2

Re: opět MP

Děkuji za dotaz. Městská policie již na okrsky rozdělena byla: http://www.cesbrod.cz/category/struktur … e-policie, ještě je potřeba doplnit informace na weových stránkách MP. Byl bych rád, aby to bylo v řádu dnů. Služebního psa chceme stále pořídit, ale není to úplně jednoduché.

3

Re: opět MP

Tak to mi uniklo smile Díky za odkaz. Možná by bylo dobré dát to na vědomí lidem i jinak než jen vypsáním na webových stránkách.
Ad - služební pes. Nic není jednoduché - zvládli to ale jinde (např. vím, že v Příbrami si to lidé velmi pochvalují), zvládne se to i u nás.