21 Naposledy upravil: Vojtěch Pavel Traurig (16.03.2011 12:43:23)

Re: Bezpečnostní situace ve městě - videozáznam

ad str654
Jednání zastupitelstva je standardně od 18.00, toto bylo dokonce od 19.00, myslím, že to je čas, který je bez problémů dosažitelný, pokud se někdo chce zúčastnit. Já na jednání zastupitelstva rovněž dojíždím z Prahy, kde pracuji a stíhám je bez problémů.

Nezmiňuji milión věcí, proč něco nejde, zmiňuji tři argumenty, proč si myslím, že píšete nesmysly.

Tím s Vámi diskusi na toto téma ukončuji.

Hezký den

Traurig

22

Re: Bezpečnostní situace ve městě - videozáznam

souhlasim s uzivatelem Honza - nebudeme resit porizeni zaznamu - uz je pozde to bylo jen pro priste - pojdme resit co muzeme udelat pro vetsi bezpecnost ve meste.

chtel bych slyset nazory zastupitelu pokud mozno.

dekuji

23

Re: Bezpečnostní situace ve městě - videozáznam

Ve spolupráci s touto internetovou televizí uvažujeme pokračovat i do budoucna. Toto je pilotní projekt a jestliže se neosvědčí, budeme se muset poohlédnout po někom jiném. Finance za takto kvalitní záznam to nejsou moc velké, ale přenos opravdu není dobrý a budeme tuto záležitost muset řešit.
Nabídku od str654 ohledně navržení kvalitního a bezplatného řešení přijímám. Může mě kontaktovat buď mailem nebo i osobně. Rád a opravdu to nemyslím ironicky, si jeho nabídku poslechnu.

24

Re: Bezpečnostní situace ve městě - videozáznam

Bez komentáře: http://www.cesbrod.cz/item/pachatele-lo … i-dopadeni

25

Re: Bezpečnostní situace ve městě - videozáznam

Jakub Nekolný napsal:

Bez komentáře: http://www.cesbrod.cz/item/pachatele-lo … i-dopadeni

Super! Přiznám se, že jsem takovou rychlost nečekal. Nutno říci, že velmi dobrá práce POLICIE a jelikož patřím do kruhu blízkých k postiženým, mohu vyjádřit opravdu velmi pozitivní zkušenosti s prací vyšetřovacího týmu a všech příslušníků, kteří se této nepříjemné záležitosti zúčastnili! Opravdu díky!

Nicméně (video mi nejde přehrát) bych se rád zeptal, jaké řešení ať už RM nebo PCR má k dispozici, aby se bezpečnostní siutace v našem městě změnila  a pokud možno radikálně?

Děkuji

Lukáš Šlégr

26

Re: Bezpečnostní situace ve městě - videozáznam

Vážení,

O přijatých opatřeních se dopředu určitě nedozvíte, ale doufám, že brzy budeme moci i na těchto stránkách prezentovat výsledky.

Přeji hezký den

27

Re: Bezpečnostní situace ve městě - videozáznam

Na mimořádném zasedání zastupitelstva jsem bohužel z časových důvodů nebyl, o to víc jsem rád, že jsem si mohl zpětně pustit video, které funguje bez problémů.... Budu doufat, že se neutěšená situace bude jen zlepšovat. "Nové" vedení města má víc než dobrou příležitost "běžným" občanům ukázat, že oni jsou na těch správných místech. Držím palce a věřím, že se podaří kriminalitu srazit na "běžnou" úroveň... Lukáš Šebesta

28

Re: Bezpečnostní situace ve městě - videozáznam

odkaz na video lapení těch šmejdů je zde:
http://voyo.nova.cz/multimedia/odpoledn … 1.html?s=0
čas cca 8.50

29

Re: Bezpečnostní situace ve městě - videozáznam

http://cesbrod.unas.cz

30

Re: Bezpečnostní situace ve městě - videozáznam

Píši to nerad, ale nedá mi to. Nemyslete si, že lapením těchto známých tváří bude v Brodě klidněji. Včera byla moje matka, která je již v důchodu, svědkem vloupání do domu v sousedství. V době, kdy se hnědočech potuloval po sousedově domě ona okamžitě volala Policii České republiky. Asi po 30ti minutách když dorazili na místo, byl pachatel samozřejmě dávno pryč. Popsala jim cestu kudy šel, policisté si opsali její údaje, byla vyzvána, aby se dostavila na místní oddělení k sepsání oznámení a vydali se hnědočecha hledat. Pachatele se jim podařilo dopadnout. Asi po hodině dorazila na služebnu k sepsání oznámení.
Policii se nejen že nepodařilo zajistit, aby oznamovatelka a pachatel nepřišli do vzájemného kontaktu na služebně, ale pachatele ještě propustili s tím, že na něj vlastně nic nemají a že v podstatě k ničemu nedošlo. Pravda, v sousedství skutečně nic neukradl, ale jen si připravil hromadu věcí, aby se pro ní zřejmě později vrátil. Nestačil jim ani fakt, že se pachatel do objektu vloupal násilím, přičemž zcela poničil celý jeden blok venkovního oplocení.
Vrcholem bylo, když téměř ve stejnou dobu propustili jak moji matku - oznamovatelku celé věci, kterou vytěžili přes tenké dvře oddělující celu předběžného zadržení a kancelář, ale i pachatele, proti kterému "vlastně nic nemají" !!!
V ten okamžik na poměrně rušném náměstí se oba vydali jiným směrem, ale ihned po návratu mé matky domů zvonil pachatel na náš dům. Naštěstí jel okolo známý, zaměstnanec technických služeb, kterému tímto děkuji, a hnědočecha odehnal.
Výsledkem celého dobromyslného oznámení je stav, kdy moje matka bude jen s velikými obavami chodit na veřejnost.

Na toto fórum píši tento příspěvek jen pro vaší informaci, jak moc kvalitní a hlavně "pilnou" máme v Českém Brodě Policii.
Zároveň ale podávám oficiální stížnost na Okresní ředitelství PČR, jelikož v tom spatřuji jasné pochybení na strané Policie.

Ať se na mě momentálně nikdo nezlobí, ale po přečtení prvního příspěvku v diskuzi: Bezpečnostní akce "KRUH" a osobní, výše popsané zkušenosti, mám slova útěchy pana plukovníka z mimořádného zasedání zastupitelstva za naprosto bezduché žvásty. Policii České republiky již nevěřím ani pozdravení a zcela vážně uvažuji o obnovení svého zbrojního průkazu.